Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Świece Żarowe - Iskra - Pomoc

Auto
    Golf 2

Domyślnie Świece Żarowe - Iskra - Pomoc

Witam wszystkich użytkowników forum.

Z góry przepraszam, jeśli zamieszczam post w nieprawidłowym dziale, jednak po przejrzeniu całego forum TEN wydał mi się najodpowiedniejszy.

Przychodzę do Was, ze skromną prośbą o pomoc. Mianowicie niedawno stałem się posiadaczem pokaźnej ilości świec żarowych firmy Iskra, wyglądających tak:

http://img521.imageshack.us/img521/1...6629555wi3.jpg

Chciałbym je sprzedać, ponieważ (jako iż nie jestem za bardzo w temacie) z tego co widziałem na allegro chodzą one po całkiem przyzwoitych cenach, jednak tu zaczyna się problem. Posiadam same pudełka wraz z produktem, jednak brak mi katalogu. W związku z tym nie mam pojęcia (szukałem w internecie i nic) do jakich modeli samochodów pasują konkretne modele moich świec. Przykładowo model o numerze katalogowym (to znalazlem na allegro) 11721792 pasuje do kilku modeli BMW, jednak moje numerki różnią się od już wystawionych na aukcjach.

W związku z tym byłbym wam niezmiernie wdzięczny, gdybyście pomogli mi rozwiązać ten problem podając specyfikację moich numerków świec, a mianowicie:

Model Katalogowy Świec:
    - 11720605 - 11V
    - 11720608
    - 11720611 - 9,5V
    - 11728106 - 12V

Z góry dzięki za pomoc każdemu kto by spróbował mnie podratować.

Pozdrawiam.

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Jeżeli zdobędziesz informację to daj znać.
    Muszę kupić min. 2szt do Lanci Lybry 2,4JTD 2001r.
    Raczej na PW bo tutaj nie będę zaglądał.

Auto
    Golf 2

Domyślnie

Dam znac napewno.

Korzystajac z okacji chcialbym dorzucic nowe pytanie. Posiadam takze spora ilosc klockow hamulcowych firmy SutGaz. Miedzy innymi do: Mercedesa 123, Alfa Romeo Alfa Sud, MBW, Forda, Volvo, VOlkswagena, Audi, Porshe.

Czy ktos sie mniej wiecej orientuje w jakich granicach cenowych obraca sie ten produkt? Zalezy mi na sprzedazy, jednak nie jestem szczerze mowiac w temacie dlatego pytam. Czy one beda pasowac do wszelkich modeli np. Audi, skoro nie ma ich konkretnie wypisanych? (sama marka).

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów