Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 134

Wątek: Przedszkole, czyli "Co śmierdzi na forum 2"

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Jednym slowem forum schodzi na psy nie jest tak jak kiedys lekko i przyjemnie! Mnie np denerwuje gdy w vt ktos robi 5 prac dziennie i sa do dupy. Zamiast popracowac nad jedna raz a solidnie! I tak powstaje temat gdzie ludzie wypowiadaja sie jednym zdaniem! TRZEBA TO ZMIENIC!!!
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Tomasz
    Guest

Domyślnie

Brawo, popieram w 100%. O dobrze, że zaczyna się o tym problemie otwarcie mówić... nareszcie...

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GuGi
    Mnie np denerwuje gdy w vt ktos robi 5 prac dziennie i sa do dupy. Zamiast popracowac nad jedna raz a solidnie! I tak powstaje temat gdzie ludzie wypowiadaja sie jednym zdaniem! TRZEBA TO ZMIENIC!!!
    tylko jak? trzeba by po prostu wystosować ogłoszenie, bo innego sposobu to nie zabardzo się doszukać
    konto zamknięte

Ice
    Guest

Domyślnie

Tak...tylko ze zaraz sie okaze ze WSZYSCY są za, tylko winnych nie ma.

Ale pomysl popieram, tylko 5 ostrzezen to za duzo wg. mnie.

Awatar Wck

Domyślnie

Dzięki za to, że nie jestem sam z tym problemem, ale dziwi mnie że niektóre osoby, których ten temat dotyczy i powinny przemilczeć i pomyśleć nad sobą, wypowiadają się tutaj. Na domiar złego w jednym prostym zdaniu (jak zwykle zresztą). O kogo chodzi to raczej mówić nie muszę, bo chyba każdy wie...

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Cytat Zamieszczone przez GuGi
    Mnie np denerwuje gdy w vt ktos robi 5 prac dziennie i sa do dupy. Zamiast popracowac nad jedna raz a solidnie! I tak powstaje temat gdzie ludzie wypowiadaja sie jednym zdaniem! TRZEBA TO ZMIENIC!!!
    tylko jak? trzeba by po prostu wystosować ogłoszenie, bo innego sposobu to nie zabardzo się doszukać
    Ogloszenie nic tu nie da!! Wszyscy to oleja!! Ale zawsze mozna sprobowac zagadaj do mnie na gg to razem cos wymyslimy
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Popieram

iq3b
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wck
    Dzięki za to, że nie jestem sam z tym problemem, ale dziwi mnie że niektóre osoby, których ten temat dotyczy i powinny przemilczeć i pomyśleć nad sobą, wypowiadają się tutaj. Na domiar złego w jednym prostym zdaniu (jak zwykle zresztą). O kogo chodzi to raczej mówić nie muszę, bo chyba każdy wie...
    A może właśnie należy wymienić te osoby. Otwarcie powiedzieć kogo mamy na myśli. Wck podjął temat i czas zacząć działać. Aston prosze zajmij się tym, a mam nadziej że da to wymierne skutki.

Awatar Fester

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez iq3b
    Cytat Zamieszczone przez Wck
    A może właśnie należy wymienić te osoby. Otwarcie powiedzieć kogo mamy na myśli. Wck podjął temat i czas zacząć działać. Aston prosze zajmij się tym, a mam nadziej że da to wymierne skutki.
    Zgadzam się . Powinniście te osoby wymienić.(nie żeby kogoś wypiepszyć z forum ale może bedzie się ich dało jakoś " nawrócić " )

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez iq3b
    Aston prosze zajmij się tym, a mam nadziej że da to wymierne skutki.
    tylko czym mam się zająć? bo ja ostatnio nie w temacie, podajcie mi konkretne osoby i sensownie to co chcecie uzyskać a ja się postaram załatwić sprawe
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów