Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 91

Wątek: 2010 Mercedes CLS

Domyślnie

Ja wiem czy to, że podoba sie prawie wszystkim to taka pozytywna cecha Ja wolę auta które podobają się mi, nie obchodzą mnie wszyscy, a jeśli nie podoba się większości to tym lepiej. Co do nowego CLSa to jest dużo ładniejszy niż poprzednik - bynajmniej wg. mnie. Niemniej ja mam nadzieję na odmianę Shooting-brake, concept był poprostu jednym z najpiękniejszych Mercedesów ever, a wykończenie przywodziło na myśl Bentleya Flying Star Touringa . Dobrze, że Seat nie ma zapędów na tę wersję nadwoziową bo pewnie nazywała by się Vario :P
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Domyślnie

Czy mnie się tylko wydaje, czy ten CLS ma zawieszenie pneumatyczne?

Tu jakby stał niżej...
    Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    ...a tu wyżej:
    Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta

Cytat Zamieszczone przez Illidan Zobacz posta
    Co do nowego CLSa to jest dużo ładniejszy niż poprzednik - bynajmniej wg. mnie.
    Zaraz Cię AGENT dopadnie i poprawi na przynajmniej.

EOT

Domyślnie

Nie wiem czy ma zawieszenie pneumatyczne, ale tylne światła od obecnej generacji na pewno brzydsze Ogólnie temu modelowi powinni tylko zmienić przednie światła na pasujące do obecnego stylu marki, a resztę zostawić jak jest.

Awatar Sprinter

Domyślnie

Airmatic ma, tak samo jak obecny model... oczywiście za dopłatą

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Czy mnie się tylko wydaje, czy ten CLS ma zawieszenie pneumatyczne?

Tu jakby stał niżej... a tu wyżej
    Raczej Ci się nie wydaje, zresztą na zdjęciu z profilu wydaje się w ogóle jakby kółeczka były ździebko za małe. Przynajmniej wg. mnie
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Auto
    chevrolet lacetti & mitsubishi colt

Domyślnie

smieszne lusterka... bardziej nie przygladam sie zdjeciom... wole zobaczyc w pelni odsloniety model ;P

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

a ty kolego bawisz się w uproszczoną wersje forumowego bota (Jacobsera) czy co?

Auto

Domyślnie

a konkretnie o co Ci chodzi?

Domyślnie

Koledze gt4 zapewne chodzi o spamerskie śmiecenie forum, które uskuteczniasz od paru dni...

Auto

Domyślnie

Ej ej jaki to spam? Zawsze odnosze sie do tematu w ktorym zamieszczam post z wlasna opinia. Najczesciej krytykujaca ale to z uwagi na nieprzychylne czynniki zewnetrzne jakie wplywaja na postrzeganie przezemnie innych rzeczy. Coz wiec macie mi do zarzucenia, jakos tak bardziej sprecyzowac prosze, a poprawic sie postaram.

Uprawnienia umieszczania postów