Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: co moge kupic do 12 tys

Auto
    ford

Domyślnie

Jesli miałbym kupic Vectre to najładniejsza jest w wersji kombi a ja chciałbym auto w sedanie

Auto
    Renault Clio II 1.2 (60KM)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emillo1178 Zobacz posta
    Jesli miałbym kupic Vectre to najładniejsza jest w wersji kombi a ja chciałbym auto w sedanie
    Passat B4, Audi B4, Astra II sedan, 406 sedan, Renault Laguna (liftback)
    sedany są ładne ;-) wiem bo jest w domu Toledo u nas. Ale żeby coś tam włożyć :P masakra

Auto
    ford

Domyślnie

guzik Darek a co sadzisz o tym aby sprowadzic sobie osobiscie samochód z zagranicy??

Auto
    Renault Clio II 1.2 (60KM)

Domyślnie

Jak masz kogoś zaufanego to tak. Ale nie ściagaj z Włoch i okolic - tam sa strasznie wytłuczone. Ludzie tam nie zwracają uwagi za bardzo na obcierki. Ale tutaj (Niemcy, Holandia) jak najbardziej. Można kupić dobrze wyposażony i niewytłuczony samochód. Ale uwaga na nieuczciwych sprzedawców. Moje też jest z zagranicy i zaraz po kupnie musiałem głowice spawać. Ale pozatym wszystko było ok. Co ciekawe auto ojca (z Holandii) też mialo od razu głowice do roboty. Jak masz kogoś znajomego to jak najbardziej. Ale dużo nie zaoszczędzisz - tyle ze prawdopodobnie bedzie to lepiej wyposażone auto. Teraz dużo tego u nas. I sprawy formalne potrafią przytłoczyć ;-)
    Niech jeszcze wypowie się ktoś kto niedawno sprowadzał auto albo ma z tym styczność na codzień

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Razor 77 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez guzik_Darek Zobacz posta
    Audi 80 TDi z końca produkcji. Troche ciasne ale dla 4 osób bedzie w sam raz. Mało pali jes dość dynamiczne. A w odmianie kombi pakowne, sedan zresztą też. Polecam.
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7277935
    Co wy mu polecacie jakieś Audi z 92/3 roku, przecież to technicznie prehistoria
    Rozejrzyj sie za czyms możliwie jak najmlodszym, tu widzialem dobrą propozycją byla Astra II w kombi z rocznika 98'. Albo lepiej... Volvo V40 - jak na Volvo to wyglada całkiem calkiem i za rozsadne pieniądze mozna wyrwac cos w dobrym stanie, sporo tego u nas jeździ juz.
    Np. ten z 99'
    http://motoallegro.pl/item511942041_...ima_extra.html
    Ostatnio edytowane przez AGENT ; 26-12-2008 o 00:20
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Astra II ma najgorsze fotele lat 90 - to jest prehistoria ( każdy po przesiedzeniu 200 km to potwierdzi )

Technologie stosowane w samochodach klasy wyższej premium w I połowie lat 90 były lepsze niż te stosowane 5 lat później w 2-3 segmenty niższych samochodach :lol:

Jak za stare Ci tamte to rozejrzałbym się za Primerą P11 - ostatnia dobra Primera nie skundlona z renault
    Focus najlepszy kompakt tamtych lat też warty wzięcia pod uwagę.
    Honda Accord i Mazda 626 to także mocny duet.
    Mitsu Galant świetnie wygląda i jeździ, ale nie wiem jak z cenami - jak za drogi zostaje Carisma

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Focus w normalnym stanie za 12tys jest problemem.

Razor akurat tutaj nie ma co ukrywać że Audi 80 to stare auto, choć bardzo nowoczesne jak na swoje czasy... które były 20 lat temu.
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Luc Zobacz posta
    Focus w normalnym stanie za 12tys jest problemem.

Razor akurat tutaj nie ma co ukrywać że Audi 80 to stare auto, choć bardzo nowoczesne jak na swoje czasy... które były 20 lat temu.

Lucjuszu Drogi - miałem na mysli A6 C4 - 80 to auto rodem z II połowy lat 80, a
    Audi 100/A6 C4 to już lata 90 i nowoczesna konstrukcja

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7007465

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Poleciłeś na pierwszej stronie ten egzemplarz 80:
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6848463

Agent napisał że to prehistoria, Ty zaprzeczyłeś... a ja stwierdziłem że jednak do nowoczesnych to auto nie należy. I z budżetem 12tys nie ma co się pakować w to coś, szczególnie że auto nie jest zbyt duże (mniejsze niż wspomniany Focus który jest kompaktem) Ceny 80 są zawyżone w stosunku do tego co ma ten pojazd do zaoferowania.
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

Nie tylko ja poleciłem 80 Dałem je jako przykład zadbanego egzemplarza, bo brać pod uwagę można i takie auto, choć osobiście bym go nie brał mając taki budżet.

Dałem 3 oferty inne jeszcze, więc jasno było widać co miałem na mysli.
    Odpisując na tej stronie tematu na post Agenta pisałem o A6 - chyba, że uważasz 80 za samochód 2 klasy wyższy od kompakta

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów