Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: co moge kupic do 12 tys

Auto
    ford

Domyślnie

Ja jeszcze dokładnie niewiem jakie auto chciałbym kupic dopiero zaczołem sie rozgladac i załozyłem ten temat na forum .

Auto
    Renault Clio II 1.2 (60KM)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bizok88 Zobacz posta
    Co do rdzy u Fordów to masz racje, ale problemy zaczely sie pojawiac dopiero od Focusow, wiec jesli chodzi o Mondeo II to mozesz byc spokojny. W nielicznych przypadkach mozna zauwazyc rdze na tylnich nadkolach to fakt
    Od Focusów? Każdy Ford rdzewieje. Nie wiem czemu ale tak jest. Focus i Mondeo II. Nie wiem jak z najnowszymi autami (Focus II i Mondeo) będzie. Ale starsze Fordy to pomyłka blacharska... Tak samo jak Ople do epoki Astry II

Auto
    Ford Mondeo 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez guzik_Darek Zobacz posta
    Od Focusów? Każdy Ford rdzewieje. Nie wiem czemu ale tak jest. Focus i Mondeo II. Nie wiem jak z najnowszymi autami (Focus II i Mondeo) będzie. Ale starsze Fordy to pomyłka blacharska... Tak samo jak Ople do epoki Astry II
    Mam Mondeo z 98r. i Mondeo z 2003r przed liftingiem i wtym z 98r. zero problemow z korozja. Zas w tym drugim mialem, ale sie juz z tym uporalem

Auto
    ford

Domyślnie

a jesli byscie mieli do wyboru Audi A4 i VW PASSAT B5 to które z tych aut byscie wybrali??

Auto
    Renault Clio II 1.2 (60KM)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emillo1178 Zobacz posta
    a jesli byscie mieli do wyboru Audi A4 i VW PASSAT B5 to które z tych aut byscie wybrali??
    Passat ładniejszy, wygodniejszy i ma dużo więcej miejsca. Troche gorzej wykonany i mniej prestiżowy.
    A4 - lepiej wykonane, bardziej prestiżowe ;]
    Ja bym brał Passata :-)

Auto
    ford

Domyślnie

Dzieki wielkie wam wszystkim za rady napewno to mi pomorze w wyborze nowego auta

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Witam krajana a można wiedzieć skąd dokładnie jesteś? bo ja też z okolic s-rz.
    Ja bym polecał Fiata Maree ,Mondeo ew. 406.
    I taka rada na giełdzie w Sandomierzu raczej nic ciekawego nie znajdziesz.

Awatar kadil...
    Auto
    730 e32, kx 250, sc 1.1 rally

Domyślnie

Widzę każdy chwali swoje auto albo którego jest fanem. Dobrze Ci mówią b4 80 nie bierz trochę już stare a 12ttyś na nie wydawać to szkoda za auto 16letnie.
    Dla Ciebie pasowało by Volvo s40 nawet pakowne, jak to nie starczy to v40, nie zbyt stare, mało tego jezdzi po drogach wyróżnisz się, silnik td renault nawet bezawaryjny, do tego bezpieczny 4srs(często się trafia z 3 srs podono wybierano z 3 do przewożenia fotelika z przodu) praktycznie każdy model ma i pół skóre klime elektryke masz dla siebie. Przemyśl.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów