Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Auta które widziałeś

Auto
    Honda Civic

Domyślnie

gość z innego forum ładny widok miał... http://img74.imageshack.us/my.php?image=obraz107az0.jpg

Charger , Corvetta , Mustang , H1 i za nim też coś dobrego...

Domyślnie

Obiecywałem to jest

www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

Awatar Czemek
    Auto
    Ford Transit 110 T300

Domyślnie

No ja nic nie mówie ale w mojejm małej mieścinie jeździ Honda NSX (aktualnie do sprzedania), A niedawno widziałem Mercedesa R-klasse i Audi Q7, piękne autka...

P.S.
    Tak na wstępie chciałbym pozdrowić starych forumowiczów... W sumie jest to najlepsze forum z jakim mam do czynienia i do którego chciałem dołączyć

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Dzięki Kurczak. Świetne ujęcia ci wyszły, jakim aparatem robiłeś zdjęcia jeśli można wiedzieć? Co do samochodu, to właściciel chyba nim rzadko jeździ bo praktycznie stoi w tym samym miejscu, w którym ja go wcześniej widziałem. Ale to nie zmienia faktu, że amerykańskie auta, nawet te z początku lat 90. są piękne.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Kurak bodajrze pstryka Samsung Digimax S600 o ile dobrze pamietam...

Niektore fotki sa chyba po lekkiej obrobce...?
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal
    Dzięki Kurczak. Świetne ujęcia ci wyszły, jakim aparatem robiłeś zdjęcia jeśli można wiedzieć?
    Tak jak powiada Wielbłąd, Samsung S600

Cytat Zamieszczone przez szakal
    Co do samochodu, to właściciel chyba nim rzadko jeździ bo praktycznie stoi w tym samym miejscu, w którym ja go wcześniej widziałem.
    Samochód jeździ bardzo rzadko, ale ostatnio go nie było przez około 2 miechy... zniknął i jakieś dwa tyg. temu znowu sie pojawił

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Niektore fotki sa chyba po lekkiej obrobce...?
    Wszystkie są zmniejszone, a niektóre mają lekko poprawiony kadr
    www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Dziś zakozaczę. Na rajdzie WOŚP widziałem (jako pilot czerwono-białego Fiata 125p) piękne czarne M5. Niestety kierowca nie był skory do współpracy .
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13-01-07_1352.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	25.1 KB
ID:	679  
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Jak jechałem wczoraj do Olsztyna to widziałem całe zastępy Fiata Cromy (nowy model), blaszki z całej Polski od Szczecina po Bielsko-Białą, chyba ze 20 sztuk bylo tego Również mijałem się z Alfą 147 GTA w perłowym lakierku
    Zaś dziś w centrum Olsztyna przyjrzałem sie na światłach Alfie Romeo Brera, czerowny kolorek, blachy WU, cudowne auto, niemogłem się napatrzeć
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Golden Boy
    Dziś zakozaczę. Na rajdzie WOŚP widziałem (jako pilot czerwono-białego Fiata 125p) piękne czarne M5. Niestety kierowca nie był skory do współpracy .

Jak zrobiłeś to zdjęcie w czasie jady odcinkiem to jestes dla mnie bogiem

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rallydaniel
    Jak zrobiłeś to zdjęcie w czasie jady odcinkiem to jestes dla mnie bogiem
    Nie aż tak dobrze to nie było . Miałem akurat mała przerwe aby popatrzeć na przejazdy wcześnijszych załóg. A chodziło mi o kierowce BMW, który szybko odjechał jak tylko wyjęłem telefon ??:.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Uprawnienia umieszczania postów