Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Auta które widziałeś

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

nie przyjrzalem sie dokladnie

Awatar k2amil
    Auto
    Mondeo MK2 1.6

Domyślnie

Lamborghini Gallardo spotkane wczoraj w Gdyni Zdjęcia troszkę lepsze niż ostatnio w przypadku Ferrari
    W ruchu:

Z właścicielem:

Pozostałe:

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Ohh.... w jakiej części Gdyni go spotkałeś? Chociaż całej Gdyni tak dobrze nie znam. Wydaje mi się, że zaparkował niedaleko mnie.
    Ja za to widziałem dzisiaj Panamere..... po raz chyba 10. Tylko to dzisiejsze to było Turbo, a ja zwykle widuje 4S. Nawet zaczął mi się podobać.

Awatar k2amil
    Auto
    Mondeo MK2 1.6

Domyślnie

Pierwsze zdjęcie na ul. Świętojańskiej, reszta to Skwer Kościuszki

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Aha czyli jednak rzut beretem odemnie. Za to codziennie mogę słuchać Caymana ze zrobionym wydechem. Właściciel pracuje w tym samym biurowcu co ja. Lekkie muśniecie gazu i wydaje się z siebie pięknie melodie. Nie wiem czy kiedyś widziałeś takiego srebrnego z czarną maską? Jeśli nie widziałeś to na pewno słyszałeś. Dźwięk z tego auta jak kierowca przyspiesza słychać chyba z 2 km dalej. Może kiedyś wreszcie zrobie mu zdjęcie, ale przecież Cayman to nie jest chyba jakiś egzotyk? Więc w sumie lepiej go nagrać.

Awatar k2amil
    Auto
    Mondeo MK2 1.6

Domyślnie

Srebrnego Caymana z czarną maską nie widziałem, może dlatego, że w Gdyni bywam niestety raz na ruski miesiąc. W Gdańsku już daawno temu śmignął mi jakiś na alei Grunwaldzkiej, ale było to tak dawno temu, że nie pamiętam nawet koloru

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Piękna, całkiem często bywam w tych rejonach (na skwerze często sie przewijają jakieś mniejsze kub większe rodzynki), więc może uda się przyjżeć bliżej przy odrobinie szczęścia A ten F-150 na szczudłach widzę nadal stoi w tym samym miejscu

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Świetne to LP560, w żółtym dość rzadkie, jeśli chodzi o 5.2.
    Ode mnie biały Aventador.

Zacytuję siebie :P "Tak jak myślałem, robi wrażenie na żywo. Linie, detale, całość - wszystko super. Nawet niezbyt lubiane przeze mnie zestawienie białego lakieru z czarnymi felgami nie psuje efektu. Efekt psuje moim zdaniem wnętrze. Wszystko jest w nim jakby "prze-". Duże wypukłości, wysoki tunel środkowy. Ale stylistycznie pasuje do tego co widać na zewnątrz, a mi pewnie nie będzie dane nigdy nim jeździć, więc nie narzekam. Tylne lampy to mistrzostwo."

W-wa, 24.04.12

Domyślnie

Piękny... Idealna kombinacja kolorystyczna.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Cudo na kołach !! To typ auta którego plakat się wiesza i o którym się marzy przy każdej kumulacji Totka
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Uprawnienia umieszczania postów