Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Auta które widziałeś

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Niezła trafieja. Piękna C klasa .
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Dzisiaj w Gdyni widziałem czarne C63 Black Series ruszające spod świateł obok mojej uczelni. Myślałem, że okna w budynku powybija Coś pięknego
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Tym razem świeży sorcik z Frankfurtu nad Menem. Na pierwszy ogień przepiękne Scaglietti. Nigdy jakoś specjalnie nie zachwycałem się tym modelem, ale przy spotkaniu na żywo takiej konfiguracji po prostu się zakochałem

Z innych może już nieco mniej porywających (można by dodać, że Alfa ryczała jak istne wcielenie diabła, a pan z V8 na widok aparatu celowo zatrzymał się bliżej mnie i jeszcze machał ręką, cały w skowronkach – strasznie sympatyczna sprawa ):

Czekam jeszcze na zdjęcia z aparatu kolegi (więcej Scaglietti, V8 Vantage, SlSy pełną klatką). Stojąc na jednym z głównych skrzyżowań naliczyliśmy cztery SLSy w przeciągu może 15 minut. Nie udało mi się niestety uchwycić na fotografiach dwóch prawdziwych perełek spotkanych już na wylocie, na ichniejszej A5. Mogę dorzucić tylko zdjęcia studyjne, oddające napotkaną przeze mnie kolorystykę. Kopara opadła mi na tyle, że nie zdołałem już sięgnąć po aparat

Bez Mazdy nie ma jazdy!

Domyślnie

Dzisiaj w Katowicach na 3stawach (dokładnie przy Feu Vert) stał Fisker Karma w chromowanym kolorze (na niemieckich blachach). Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia, ale wyglądał na prawdę zjawiskowo

Domyślnie

Możliwe, ale nie jestem przekonany. Jak przejeżdżałem obok niego, to świeciło akurat słońce. Błyszczał się tak, jak żaden lakier metaliczny. Będe tam dzisiaj jechał, jak będzie dalej stał to zatrzymam się i zrobię zdjęcie

Domyślnie

Tu jest jeszcze inne foto - prawdopodobnie z Tych:
    http://imageshack.us/f/254/201304221955051.jpg/

Domyślnie

Bardzo możliwe że to jednak ten, nie sądze żeby po Śląsku jeździł więcej niż jeden. Ale jak pisałem, postaram się go dzisiaj złapać

//edit
    niestety już tam nie stoi ;/

//down
    to wiele wyjaśnia dziękuje za odpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez bananmaciek ; 26-04-2013 o 11:50

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

ten lakier ma w sobie mnóstwo drobinek szkła, więc w słońcu na pewno mocno daje po oczach i cudnie się mieni.

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

Co wy na takiego "vipera" ?

Uprawnienia umieszczania postów