Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Gdzie chrzczą paliwa?

Auto
    vw golf III 1.8 benz-lpg specjal

Domyślnie

paliwo jest nie takie przeciętnie na co czwartej stacji w Polsce. Czasami zdarza się ze na małych "ukrytych" stacjach jest lepsze paliwo niż u tych DUŻYCH, mały niewiele może bo sankcje go zniszczą, ci więksi wolą płacić kary i robią swoje...

Awatar vako
    Auto
    z turbo, bo daje ludziom nadzieję;)

Domyślnie

Jeśli wklejacie listy stacji to wypadałoby wkleić również wyniki badań próbek. Część stacji Orlenu z tej listy, to tzw. czerwone Orleny, gdzie właściciel/franczyzobiorca nie ma żadnego wpływu na to co mu przywożą. Wszystko odbywa się automatycznie, czyli kończy się paliwo, centralka wysyła info o tym, orlen dowozi paliwo. Tam nie ma nawet szansy wlać czegokolwiek, ale wystarczy, że norma siarki jest minimalnie przekroczona i już taka stacja trafia na taką listę.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

vako wyniki próbek były w linku ale UOKiK usunął juz te dane... i zastąpił je innymi. Miejscami nowszymi a miejscami całkiem innymi stacjami.
    Jak kogoś interesują starsze to zapraszm tutaj:
    http://www.dziennik.pl/files/archive...ny_113703a.pdf
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Awatar TuJa
    Auto
    Opel

Domyślnie

Zazwyczaj w większych koncernach. Na małą skalę pewnie tego nie robią.

Domyślnie

Jak oglądałem wyniki kontroli w moim mieście, to właśnie duże znane stacje gorzej wypadły niż taki np. jak Carrefour czy jak to sie tam pisze. Także zgadzam sie że duża marka w tej kwestii nie jest żadna gwarancją.

Auto
    Peugot 307, hatchback, 1.6, 2006

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Randori Zobacz posta
    Raczej tak, ja zazwyczaj tankuje na shellu na Debinie w Poznaniu...
    Widzę kolega z rejonu. Tankowałeś w Mosinie pod Poznaniem? Mieszkam w Puszczykowie i przez długi czas lałem paliwo z tamtejszego Orlenu, aż odradzili mi tego kategorycznie w serwisie w Wirach.

Domyślnie

Nie wiem czy chrzczone ale bardzo słabej wydajności 95 ke zatankowałem na Was...ku.

Uprawnienia umieszczania postów