Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: 2010 Peugeot 508

Domyślnie

czyli będzie większy, droższy, bardziej luksusowy ? Nie wiem czy to się przyjmie - jednak większe limuzyny Peugeota nie radziły sobie z konkurencją nigdy za dobrze, a modele 40x wręcz przeciwnie...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Myśle, że to będzie normalny następca 407 co najwyżej z inną nazwą, a wraz ze zniknięciem z oferty 607 Peugeot rezygnuje z klasy limuzyn. Citroen też chyba nie planuje następcy dla C6, tak słyszałem. Także być może obie firmy podjęły taką decyzje ze względu na słabą sprzedaż obu modeli i gorsze wyniki finansowe.

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Żadnych rewelacji nie będzie, nie nalezy też oczekiwać cudów po wyglądzie. Mała modyfikacja w gamie aut. Jak tu Szakal powiedział:
    Peugeot rezygnuje z klasy limuzyn. Citroen też chyba nie planuje następcy dla C6
    Gdyby tak było to dobrze, nie wszyscy są powołani do produkowania luksusowych aut. Tym producentom ewidentnie to nie wychodzi.

Awatar pablokocinweloo
    Auto
    Peugeot 307 1.6 Oxygo '06

Domyślnie nazwa 508

Możliwe jest nazwanie auta 508. Za tym może przemawiać to ,że w nazewnictwie peugeota cyfra 5 oznacza samochód rodzinny (5008, dawniej np.504). Mam nadzieję że będzie w środku większy niż 407.

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Z tym, że ewidentnie im to nie wychodzi, to gruba przesada, bo i C6, i 607 to udane konstrukcje, a że mało popularne (głównie C6), to nawet lepiej dla właścicieli - nie potrzeba wielkich funduszy, żeby mieć namiastkę indywidualizmu.

Domyślnie

Ja też uważam, że francuskie limuzyny wcale nie są nieudanymi konstrukcjami - 607 pomimo wieku nadal wygląda dostojnie i może się podobać. C6 jest wyjątkowo nietypowy, dlatego się pewnie wyjątkowo nie sprzedaje - ale nie widzę aspektów w których ustępowałby markom niemieckim...

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kłapouchy Zobacz posta
    Gdyby tak było to dobrze, nie wszyscy są powołani do produkowania luksusowych aut. Tym producentom ewidentnie to nie wychodzi.
    Kłapek przejedź się Pugiem 407/607 lub C6... Komfort resorowania jest taki że nie jedno auto może się powstydzić.

Cytat Zamieszczone przez pablokocinweloo Zobacz posta
    Możliwe jest nazwanie auta 508. Za tym może przemawiać to ,że w nazewnictwie peugeota cyfra 5 oznacza samochód rodzinny (5008, dawniej np.504). Mam nadzieję że będzie w środku większy niż 407.
    No ja mam dylemat w tej sprawie... Niby fajnie by było bo wtedy mógłby konkurować z C5 czy Passatem..

Ale jak patrze na moich rodziców to dla nich rozmiar 407 jest miodzio... Jeżdzą raczej sami. Z tyłu nikt nie siedzi a z przodu miejsca jest jak na D przystało. Bagażnik 407SW dla nich jest ok... ja mam "zboczenie" po Octavii więc patrze na ten kuferek z pogardą:P

407 to własnie taka fajna opcja dla tych co chcą mieć duże a jednak małe auto...
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    407 to własnie taka fajna opcja dla tych co chcą mieć duże a jednak małe auto...
    Trochę to nonsensowne w odniesieniu do 407. Auto małe na zewnątrz, a przestronne w środku - super. 407 jest "duże" z zewnątrz, a ciasne w środku - po co to komu. Są klienci, którzy niby nie potrzebują przestronnego tyłu, ale to tylko ułamek. Dla znacznej większości ciasnota w 407 jest dużą wadą.

IMO 407ce na pewno nie zaszkodzi zwiększenie przestronności. Ciężko mi uwierzyć w istnienie szerokiej grupy klientów pożądających "dużego a jednak małego auta"...
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar Rysiob
    Auto
    Polonez

Domyślnie

C6 jest bardzo oryginalna, ale po Częstochowie jeździ tego całkiem sporo - koło 10 sztuk. Pugów 607 też całkiem sporo ostatnio jeździ - czyżby ludzie zorientowali się w końcu, że "francuzy" nie gryzą? Jasne, że nie są aż tak wytrzymałe jak konstrukcje niemieckie, ale w żadnym wypadku nie cierpią na poważne niedomagania.

407 faktycznie jest trochę ciasnawy na tylnej kanapie, no ale nie przesadzajmy... Podczas 90% przejazdów korzystamy z jednego lub dwóch foteli, a z tyłu wozimy powietrze. W 407 miejsca z tyłu jest tyle co w starszych kompaktach, więc przyzwoicie. Czasami odnoszę wrażenie, że ludzie lubią mieć więcej, lepiej, szybciej..., a rzadko (lub wcale) z tego korzystają.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Czasami odnoszę wrażenie, że ludzie lubią mieć więcej, lepiej, szybciej..., a rzadko (lub wcale) z tego korzystają.
    Co w tym dziwnego?

Choćby miał wozić tylko powietrze, ale kupująć sedana klasy średniej żądam większej ilości miejsca na tylnych siedzeniach niż w typowym kompakcie. Nie mówiąć już o bagażniku. To jest poważna wada!! Pamiętajmy, że samochody rosną. Także od następcy nie żąda się tylko większej przestrzenii, ale powinno być wygodniej niż u konkurentów tzn. konkurencyjnie.
    Mój brat chciał kupić 407 po tym jak sprzedał 406. Tylko potrzebował przestronnego auta bo się mu rodzina powiększyła. Przynajmniej więcej miejsca niż w 406 więc 407 odpadł w przedbiegach. Naprawdę w jego poprzedniku było mi wygodniej niż w obecnej generacji.

Uprawnienia umieszczania postów