Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 118

Wątek: 2011 Porsche 911 (991)

Awatar Noe
    Auto
    Mercedes CLK 320 Brabus

Domyślnie

Szakal dobrze napisal to jest walsnie urok 911 niby nowy model ale odrazu widac ze to 911 - za to wlasnie ludzie kochaja 911 i niech tak pozostanie.
    Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale!

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

mnie ten urok nie kreci...to tak jakbym mial od 10 lat jesc mortadele jednej marki i co roku czekac na nowa wersje w postaci jakiegos innego dodatku wtopionego w przysmak (oliwki , etc) ....nuuuda ...czlowiek jest taki , z na dluzsza mete meczenie tego samego zaczyna sie nudzic ;p
    Mind Full of Colors.

Awatar tomek__
    Auto
    na gaz

Domyślnie

ferrari zmieniło design i poza 430 wszystkie są okropne

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mario Boss Zobacz posta
    W takim razie co ma zachęic właściciela modelu np.997 do zmiany na nowy model ?? Tylko to że ma inny rocznik w dowód wbity , skoro te auta są takie same ?Tym bardziej że to wydatek niebagatelny.Mnie nic by nie przekonywało do zmiany modelu a o to chyba powinno chodzic firmie żeby klient kupił następny samochód.
    Ale czy to na tym polega? Przecież właściciel np. Porsche 911 (996) nie będzie po paru latach zmieniał samochodu na 997, a po paru kolejnych na 998. Chyba, że ktoś naprawdę nie ma co robić z pieniędzmi.
    Porsche w Carrerze przeprowadza po prostu gruntowny lifting, żeby skusić jeszcze większą ilość nowych klientów, a nie zachęcać stałych, żeby starą "dziewięćset jedenastkę" zmienili na nową... Tak to widzę.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Tu nie chodzi o rewolucje. Model 993 to moje ulubione 911. Wyglada swietnie i widac ze jest to purystyczny pojazd sportowy. Z kolejnym modelem jest coraz gorzej. Wyglada niby tak samo a tak naprawde to go gładza i ugrzeczniaja i z szorstkiego twardziela zrobiła sie gejowata menda. Teraz to nawet nie rusza mnie gdy go widze na ulicy. Przy jaguarze xk, vette, maserati GT ten samochod stylistycznie gryzie glebe. Nawet 350z czy rx8 sa bardziej intrygujace a kosztuja ponad dwa razy mniej. Oczywiscie koncepcja i technologia jest wspaniała i unikatowa na skale swiatowa ale stylizacja nie podąza za tym. GT3 jeszcze jakos daje rade. Nie jestem zatwardziałym przeciwnikiem marki tylko uwazam ze to co dzis oferuje jest hmm...nazwe to ponizej oczekiwan. Nie chodzi tu o skomercalizowanie sie bo czasy sa ciezkie i kazdy musi z czegos zyc tylko ze w przypadku porsche to jest komercja niskich lotow. Jest jeden model 911, ktory buduje cała reputacje firmy i jego podobizny w postaci terenowki, limuzyny roastera i zobaczymy czego jeszcze. Dla mnie to jest kicha. Niech zyje carrera GT! Najwspanialszy samochod na tej planecie. Jak sie skonczyła produkcja tego modelu to razem z nia skonczyło sie porsche. Amen.

Oczywscie to jest moja opinia i mam do niej prawo. Rozumiem tez ze model 911 ma swoich fanow bo jest wspaniałym autem. Tylko jakos mnie nie rusza i majac do dyspozycji spora kase wybrałbym cos innego. Mam nadziej ze nowy model bedzie rewolucyjny.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Model 993 to moje ulubione 911. Wyglada swietnie i widac ze jest to purystyczny pojazd sportowy. Z kolejnym modelem jest coraz gorzej. Wyglada niby tak samo a tak naprawde to go gładza i ugrzeczniaja i z szorstkiego twardziela zrobiła sie gejowata menda.
    Hahaha, nie wyrabiam

Ale to w gruncie rzeczy prawda. Seria 993, do tego w wersji Turbo, to był tak brutalny i ostentacyjny samochód, że był po prostu kochany. Rzekłbym, że nawet nieco "wulgarnie pokraczny", ale przez to piękny i z charakterem...

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Porsche nie lubię dlatego, że nie będąc fanem tej marki nie potrafię odróżnić wersji.
    Chyba tylko dwie GT i Boxtera bym rozpoznał. Reszta identyko dla mnie i czy kosztuje 250tys zł czy 500tys zł nie wyjażę.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Porsche postanowiło zabrać się za swój szlagierowy model i jak widać największe zmiany przejdzie tył pojazdu, który jest najbardziej zamaskowany. Spodziewam się całkiem nowych lamp tylnych i przetłoczenia wynikającego z powiększenia szerokości nadwozia. Ale jak będzie przekonamy się dopiero za dwa lata.

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mario Boss Zobacz posta
    Po modelu 996 , już tylko odcinają kupony.Zero świeżych pomysłów.Boxter i Cayenne też są porażką.Dla przykładu , Ferrari produkuje wiele modeli ale żaden z nich nie jest niemal kopią poprzedniego.
    Ale to Porsche osiąga znakomite wyniki sprzedaży, nie Ferrari. I nie pisz, że tu chodzi o coś więcej, niż tylko o pieniądze - każdemu producentowi chodzi tylko i wyłącznie o kasę.
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Porsche osiąga takie wyniki, bo ma w swojej gamie takie modele jak cayman czy cayenne - Ferrari nie. poza tym podstawowe wersje 911 też są sporo tańsze od jakichkolwiek nowych modeli Ferrari, myślę, że nie można tak bezpośrednio porównywać tych firm. do Ferrari można porównać GT3, GT2, może Turbo, no i oczywiście Carrerę GT więc nie sugerowałbym się, że to zła polityka firmy sprawia iż Ferrari jest pod względem sprzedaży za Porsche
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Uprawnienia umieszczania postów