Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: [Carzone] VW Bora

Ice
    Guest

Domyślnie [Carzone] VW Bora

Awatar King Kerosin

Domyślnie

okropieństwo, carzone robie najbrzydsze ospoilerowanie na świecie, dodatkowo wieśniackie tribale - naklejki, centralnie umieszczony wydech - POPROSTU DYSKOTEKOWY WIEJSKI TUNING

Ice
    Guest

Domyślnie

Tak, zazawyczaj tak jest u Carzone. Ale w tym wypadku wg. mnie wygląda świetnie, jak typowy Illegal..tylko brakje mu potęznego silniczka w środku

Jedyne co mi nie pasi, to te brewki.

Awatar King Kerosin

Domyślnie

ee chłopie to ty jeszcze nie widziałeśł adnego body-kitu do bory, carzone to taka padlina ze szkoda na nią splunąć, tylko polski tjuner to kupuje

Raffi
    Guest

Domyślnie

Mi też się nie podoba. Brewek nie lubię, wydech wieśniacki, a ospojlerowanie przesadzone. Lepiej zrobić tuning silnika.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez King Kerosin
    ee chłopie to ty jeszcze nie widziałeśł adnego body-kitu do bory, carzone to taka padlina ze szkoda na nią splunąć, tylko polski tjuner to kupuje
    Chłopie, weż sie stuknij Co ty uważasz za dobre ospijlerowanie Ten wózek jest bardzo ładny, a bodykid szczególnie, jest on świetnie wkomponowany w reszte auta. Poza tym vinyl choc nie genialny to jednak rowniez jest dobry.

Ice
    Guest

Domyślnie

Sorry, ale nie po to tworze topic zeby uslyszec teksty typu "fajne" ; podoba mi sie; etc. Wysylcie sie co poniektórzy, zeby napisac cos konkstruktywnego i z sensem, bo posty typu "fajna" niezbyt wiele wnoszą, to tyle w tej kwesti

Pzdro :P

Awatar King Kerosin

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    Cytat Zamieszczone przez King Kerosin
    Chłopie, weż sie stuknij Co ty uważasz za dobre ospijlerowanie Ten wózek jest bardzo ładny, a bodykid szczególnie, jest on świetnie wkomponowany w reszte auta. Poza tym vinyl choc nie genialny to jednak rowniez jest dobry.
    To ty widać poza szajsem pokazywanym w GT nic nie widziałeś. Zobacz sobie jakie ospoilerowanie ma ABT, Oettinger czy Projektzwo. A moze nie słyszałeś o takich firmach zresztą I nie wyskakuj do mnie z tekstami "weź się stuknij"

Auto
    *

Domyślnie

Nie drapcie się dziewczyny.
    konto zamknięte

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Progi okropne, przedni zderzak ujdzie. Zato spoiler, felgi i tylni zderzak jak najbardziej mi się podobają

Uprawnienia umieszczania postów