Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Volkswagen Passat CC 1.8 TSI

Awatar m.niew
    Auto
    SAAB 9-3 SE coupe

Domyślnie

don_pazurro, rewelacyjne porównania ;D
    Bardzo fajnie czyta się ten tekst, co do auta - faktycznie, jest to jeden z niewielu "Panzerwagenów", które i mi się podobają i wzbudzają zainteresowanie, nawet Phaeton nie robi takiej furrory..

Awatar Jacobser

Domyślnie

Powiem szczerze, że Passat CC nie zrobił na mnie wrażenia. Dlaczego ??? Oglądając jego test w "V-Maxie" zgadłem ile razy przebierał się Siwy. Cóż, większą uwagę zwróciłem więc na testera. Oczywiście, to auto jest charakterne, sportowe, ale to nadal Passat. Tylko taki trochę odmienny.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Nie wiem w czym wam przeszkadzają tylne światła? Lepiej żeby miał takie niż podobnej wielkości światła co w Ibizie albo.....308 SW. Nie może mieć przecież też takich samych lamp jakie są w zwykłym Pasku. Według mnie świetnie się komponują z całym nadwoziem.
    Jeśli chodzi o ten system Park Assist. Nie ufam bym za bardzo temu systemowi. To tylko elektronika. Jak nagle w jakimś momencie zawiedzie. Kierowca wciśnie pedał gazu i mamy stłuczkę. Niby nie powinno się takie coś zdarzyć, ale trzeba zawsze trzymać rękę na pulsie.
    Ogólnie całkiem niezłe autko, ale nie sądzę aby odniosło sukces. Przynajmniej u nas. Głównie "Paski" kupują firmy, a nie osoby indywidualnie. Także ta druga grupa i to co niektórzy mogą się skusić, ale wielkie przedsiębiorstwa będą nadal kupować tą zwykłą. Po co mają wywalać większą kasę na jakieś CC skoro to tylko auta służbowe. Miałem okazje już go obejrzeć z bliska i jakąś specjalnie niczym mnie do siebie nie przyciągnął. Mimo ładniejszej i bardziej charakterystycznej stylistyki w porównaniu z resztą modeli tej firmy.
    Ciekawy tekst, ale w niektórych akapitach za bardzo rozwinięte zdania. Zdjęcia całkiem niezłe, ale brakuje mi nocnych scenerii.

ps. Pewnie auto służyło w czasie świąt również do wożenia zakupów i prezentów?

Awatar Tomasz Jasiński
    Auto
    ...

Domyślnie

Ten 1.8 TSI to bardzo ciekawa propozycja. Ma niezłą moc i umiarkowany apetyt. Ale pewnie i tak ludzie masowo rzucą się na diesle...

Auto
    cee'd

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Tomasz Jasiński Zobacz posta
    Ten 1.8 TSI to bardzo ciekawa propozycja. Ma niezłą moc i umiarkowany apetyt. Ale pewnie i tak ludzie masowo rzucą się na diesle...
    Pewnie masz rację. Większość kupuje ogólnie Passaty w TDI. Do tego nowe TDI są w technologii CR. Dochodzi jeszcze możliwość wyboru skrzyni DSG jeśli wybór padnie na diesla.
    Nie wspomniano o tempomacie z automatyczną regulacją odległości - ACC i systemem "Front Assist" - niezły bajer.

Awatar Damianus
    Auto
    Audi A3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Gucio Zobacz posta
    Pewnie masz rację. Większość kupuje ogólnie Passaty w TDI. Do tego nowe TDI są w technologii CR. Dochodzi jeszcze możliwość wyboru skrzyni DSG jeśli wybór padnie na diesla.
    Nie wspomniano o tempomacie z automatyczną regulacją odległości - ACC i systemem "Front Assist" - niezły bajer.

I tu się z Tobą nie zgodzę.Może być podobna sytuacja jak w przypadku Golfa VI.Częściej widuję te z oznaczeniem tsi na klapie bagażnika.
    VW zrobił ogromny krok naprzód jeśli chodzi o rozwój silnika benzynowego.
    Cena ON i Pb95 jest na tym samym poziomie.Spalanie co prawda w dieslu jest niższe, ale przyjemności z jazdy diesel nigdy nie zapewni takiej jak dobry silnik benzynowy.A takim na pewno jest konstrukcja napędzająca przedstawionego Passata.
    Zresztą bardzo ładnego Passata

Domyślnie

Resztę dyskusji "TSI vs TDI" przeniosłem do działu mechaniki - TUTAJ. Tam proszę ewentualnie kontynuować dyskusję.

Domyślnie

W sumie to chyba jedno z najciekawszych aut od Volkswagena od 2000 roku
    Naprawdę jest ładny, ciekawie wygląda, ale nie zwraca zbytnio uwagi osób, które nie interesują się motoryzacją(testowane na mamie :P )

Ps. Zdjęcie z widocznością do tyłu mnie przeraziło :P

Auto
    Fajne

Domyślnie A gdzie DSG ?

Czemu nie ma dostępnego tego silnika na polskim rynku z DSG ? Myślę, że wiele osób chcących kupic ten model czeka na to DSG ale czy się doczeka? Na niemieckiej stronie w danych technicznych widnieje taka konfiguracja w cenniku już nie. W Passacie w polsce jak i w niemczech też nie ma DSG... czy ktoś chce nam zasugerowac aby kupic Octavie? Czemu to Skoda może miec taką konfiguracje a Passat CC niby aspirujący do marek premium popełnia taki duży błąd? Może któryś z redaktorów zna odpowiedź na tą dziwną politykę?

Kupowac auto, które ma byc limuzyną w tym przedziale cenowym bez automatu to pomyłka. Wielu klijentów wybiera VW właśnie z powodu DSG, jego brak w ofercie to postrzelenie się w kolano przez VW.

Auto
    Honda Prelude V

Domyślnie

A dla mnie autko ma poprostu to coś. Myślałem, że już nie dam się wyciągnąć z mojej Preludy (jeździ się naprawdę świetnie), a jednak. Byłem w salonie, obejrzałem, przejechałem się dieslem, benzyniakiem i.... czekam na 2.0 TSI, powinno być już w połowie marca, dobrałem kilka bajerów... przy okazji pozdrawiam VW maniaków, od marca jestem z wami

Uprawnienia umieszczania postów