Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75

Wątek: TSI vs TDI

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Przeciez w polsce nie istenieje taka sytuacja ze wyjedzasz spod domu, wjedzsz na autostrade, lecisz przez 500km 180km/h i na koniec zjedzasz na punkt docelowy. Jesli ktos mowi ze jechał cały czas 180 to raczej probował to robic a i tak wiadomo ze musiał cały czas hamowac i przyspieszac, tłuc sie za tirem wiec jesli bedzie srednia z komputera z całej trasy 100km/h to bardzo dobrze.

Auto
    VW Tiguan / Mitsubishi ASX

Domyślnie

dlatego ten kto mało jeżdzi i w większości po mieście wybierze TSI, kto robi trasy TDI

Auto
    Kia Stinger

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Tomek Switalski Zobacz posta
    Może z doświadczenia w przejechaniu kilkunastu tysięcy kilometrów Octavia II 1.8 TSI z 6 biegowym manualem po polskich, austriackich, czeskich i chorwackich autostradach? No może to za mało na wnioski...faktycznie. Dla Ciebie w takich warunkach okolice 9/10l są do przyjęcia? Powiedz mi że to żart...to mnie trochę rozczarowało spalanie 9,3l/100km w w drodze do Szwajcarii i z powrotem ze średnią prędkością około 150km/h w Signumie 2.2 Direct z 4 osobami i sporym bagażem...

Z takimi konsumentami to się rynek motoryzacyjny nie rozwinie za szybko...

Nieee...stary nie wierzę..w granicach 180-200 km/h 1.8 TSI spala w granicach 20-22l/100km więc to Ty chyba piszesz bzdury o średnich 10 litrach powyżej 170km/h....
    Proszę bardzo przykłady
    Passat CC 3 osoby, Szczecin-Norymberga ok 650km, do Berlina prędkości podróżne 120-150km/h, od Berlina 160-210km/h, z tego co pamiętam spalanie wg. komputera oscylowało w granicach 9l.
    krajowe przykłady: Warszawa-Szczecin 580km, z autostrad to tylko A2, jednak cała trasa w dość szybkim tempie, średnia prędkość wg. komputera 110km/h a spalanie 9,7. Trasę tę pokonywałem bardzo często i choćbym nie wiem jak się starał to nigdy nie przebiłem ego wyniku.
    I tak jest dla mnie to spalanie do przyjęcia. Te 20-22 chwilowego spalania to owszem jest ale jak jedziesz z gazem do oporu czy z prędkościami 220-230km/h ...

Auto
    Ford Focus 2 fl

Domyślnie

To ja dam taki przyklad: golf vi tsi 122 dystans 110km predkosc srednia 115km/h , srednie spalanie z tej trasy 7.7l/100km

Auto
    VW Tiguan / Mitsubishi ASX

Domyślnie

nie dziwne, że jest tyle wypadków jak Wy tak jeżdzicie ...

Uprawnienia umieszczania postów