Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: AlfaCity09

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

Troche szkoda że faktycznie AlfaCity 1 dzień tylko, ale zorganizować kilkudniową impreze dla kilkuset ekip to troche ciężko by było. Poza tym my jedziemy w pt. rano i zostajemy do niedzieli. Po drodze można pozwiedzać, poimprezować na miejscu.

W zeszłym roku ludziska jak byli to nie żałowali

Cytat Zamieszczone przez AML Zobacz posta
    Z czego na miejsce dojadą cztery.
    dooobreee :P

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bartli Zobacz posta
    Jeśli wszystko wypali odbędzie się też druga Forza, ale tym razem na południu Polski
    Trzymam kciuki za imprezę i czekam na jakieś konkretniejsze info.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

zapowiedz Bartliego zaostrzyla mi apetyt na Forze ;d
    Mind Full of Colors.

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

moja relacja;

droga
    Z gorzowa miałem 780km jakoś łącznie z objazdami, co zajeło prawie 14h. czeskie i słowackie wioski to masakra, kręte drogi, wiocha za wiochą, nie ma gdzie wyprzedzać i jeszcze ludzie jeżdżą 30km/h (dosłownie!)

komarom
    kamping nawet fajny, szkoda że koleś z recepcji prawie nic nas nie kumał, podobnie jak by jego w nocy w namiotach masakrycznie zimno ale daliśmy rade.

przed zlotem
    rano kurs na myjnie, na szczeście czekałem 5min. inni za mną już nie mieli tyle szczęścia i niektórzy ponad godzine stali w kolejce. wjazd na zlot ciągnął się od centrum miasta. wjazd do fortu zajął mi 1,5h! moi pasażerowie sporo wczesniej postanowili sobie na pieszo pójść i jak dojechałem to już obeszli cały Fort Po drodze koledzy ze słowacji niestety wpadli na siebie i 3 alfy zostały uszkodzone.

AlfaCity
    mnóstwo aut, co widać na zdjęciach. wg AlfaAmore zjechało się 764 Alf. . Tłum ludzi spododował prawie godzinne stanie w kolejce po żarcie, i troche krócej do kibelka ;] Ogólnie kilka godzin oglądania aut, i samego Fortu z godzinka.
    Szkoda że prowadzący nic po angielsku nie mówił. Dwóm osobom z Polski udało się nawet wygrać na loterii (w tym prenumerate węgierskiego pisma motoryzacyjnego )
    Konkurs na najładniejszą alfe wygrała poszerzana 156 (rzekomo Autodelta)

Powrót do domu minął szybko, po drodze zwiedziliuśmy Bratysławe i Wiedeń, widoczki super!

Poniżej kilka filmików i galeria:
    YouTube - AlfaCity09 - Alfa GTV6 dounts
    YouTube - AlfaCity09 - Alfa 75 dounts
    niestety nie zdazyłem sfilmować Alfetty kręcącej bączki, ta to dopiero pokazała!

auta, które najbardziej wpadły mi w oko

droga do Fortu:

nowsze auta na zlocie:

największa porażka:

na minus jeszcze można zaliczyć że organizatorzy pozwolili zrobić przeciaganie liny dwoma alfami nalepsze jest to że dookoła stali ludzie....

starsze modele:

alfaholicy:

inne auta:

moja 155:

Uprawnienia umieszczania postów