Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 296 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2952

Wątek: [priv] Tuning prywatny

Awatar Max

Domyślnie

Ale ten co stuningował BMW 6 chyba nie ma mózgu :lol:

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

Z reguly tacy ludzie nie maja mozgu....Ja bym chcial tylko nadmienic ze tuning z USA w stylu FnF nie jest do konca taki zly jesli jest kompleksowy i zrobiony bez przesadyzmu przez kolesia ktory sie na tym zna...Jesli jest robiony przez amatora ktory chce szpanowac wygladem to wiadomo co z tego wyjdzie...
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fancars
    ...tuning z USA w stylu FnF nie jest do konca taki zly jesli jest kompleksowy i zrobiony bez przesadyzmu...
    FnF i przesadyzm z lekka się wykluczają. Bo te fury są w zasadzie tak porobione, że wszystko leży na glebie i sporo rzeczy wystaje/odstaje. Do tego krzykliwe zestawienia kolorów i mnóstwo naklejek. Neony oświetlają je jak każdy lepszy pimphouse.

FnF bez przesadyzmu to se Pane ne da.

Ale to moje zdanie. Nie trzeba się z nim zgadzać.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Awatar King Kerosin

Domyślnie

ludzie roznie rozumieją tuning FnF, jedni zmieniają importowane furki w wyczynowe wozy a niektórzy robią z nich choinki, jeśli ktos wrzuca do swojej toyoty celica spinnery, robi lambo doors i pakuje mnustwo sprzętu elektr. to juz nie mamy do czynienia z rasowym streetracarem ale z choinką

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez King Kerosin
    ludzie roznie rozumieją tuning FnF, jedni zmieniają importowane furki w wyczynowe wozy a niektórzy robią z nich choinki, jeśli ktos wrzuca do swojej toyoty celica spinnery, robi lambo doors i pakuje mnustwo sprzętu elektr. to juz nie mamy do czynienia z rasowym streetracarem ale z choinką
    popieram i mowie wlasnie o rozumieniu tuningu FnF jako tuning japoncow ekstremalny.Nie mowie tu tez o tak hardkorowym obklejaniu wozow...uwazam ze taki ladnie ospojlerowany japoniec z mala dawka wlotow(czyt. IC) i spojlerkiem na klapie albo i nie(zalezy od wozu) ze zmodyfikowana mechanika jest bardzo dobrym pomyslem.Ale to moje zdanie...
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar King Kerosin

Domyślnie

w japońskich wozach takie ospoilerowanie ma sens, w wielkich wlotach montuje sie intercoolery, jak widze takie podobne ospoilerowanie np w fiacie brava czy peugeocie 206 wypełniane siatexem to az mnie korci zeby takiemu ołnerowi skóre wygarbować, koles ma pod macha max 1,4 a montuje sobie skrzydło dociskowe lub co najgorsze zakłada wydech o średnicy lufy armatniej, to jest typowy polski tuning, obwiesic wóz duperelami jak choinke, neonki, swiecace spryskiwacze czy antenki klasyka WT

obadajcie to http://impuls8.republika.pl/zwijacze_asfaltu.JPG

Awatar Max

Domyślnie

Co mają znaczyć te przednie zderzaki (i w ostatniej fotce te rury) przecierz to trudno nazwać tuningiem

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Co jest złe w tych samochodach mi się bardzo podobają, a zwłaszcza ten Peugeot
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

Awatar King Kerosin

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez PredatoR
    Co jest złe w tych samochodach mi się bardzo podobają, a zwłaszcza ten Peugeot
    no tobie sie podobają ale reszcie juz nie

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Trochę do śmiechu trochędo płaczu. Wiejski tunning.
    Reszta na stronie http://www.tuninguj.com.pl/wiejski_tuning.php.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Uprawnienia umieszczania postów