Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 345678910111213141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 217

Wątek: Need For Speed:Shift

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

jak nie będzie to trudno. poczekam do marca. zobaczymy co będzie.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Wczoraj miała miejsce premiera Ferrari Racing Series. Ostatnimi czasy bardzo głośno zrobiło się o owym DLC do NFS: Shift, ale nie tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ponieważ dodatek oferujący garaże pełne bolidów Ferrari dostępny jest na razie tylko i wyłącznie w usłudze Xbox Live. Oznacza to, że gracze posiadający Playstation 3 i komputery PC zostali lekko mówiąc pokrzywdzeni. Jednakże, Electronic Arts i Slighty Mad Studios zapewniają, że w przyszłym miesiącu ujrzy światło dzienne dodatek na wyżej wymienione platformy. Pytanie, czy jest coś lepszego do zaoferowania niż widok zza kierownicy Ferrari F430 Scuderia? A może będzie to dodatek oparty również na autach z Maranello?
    cytat z www.needforspeed.pl

Hmm, jak to w końcu jest z tym dodatkiem? Pojeździłoby się na piecu Ferrarkami...

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Na stonie US przy tym DLC widnieje niestety wyraźna adnotacja "Exclusive XBox", czyli na PC nie ma...

Awatar Adzian
    Auto
    Alfa Romeo 8c Spider

Domyślnie

Microsoft zapłacił większą część kasy za licencje na samochody Ferrari w zamian za ekskluzywność na X360, wiec dlatego nie ma Ferrari na Piecu i PS3.
    http://www.motogames.gram.pl/news-1418.html
    Ostatnio edytowane przez Adzian ; 20-02-2010 o 20:26

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

whatever. lepszy dori armageddon w gridzie

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

A bynajmniej łatwiejszy
    Właśnie, muszę spytać - czy tylko ja mam ogromne problemy z efektywnym driftowaniem w Shifcie? Niby krok ku realizmowi, ale dla mnie to koszmar. Albo kręcę bączki, bo ćwierć sekundy za długo przytrzymam gaz wciśnięty za mocno o pół procenta, albo za mocno skontruję kierownicą, albo ręczny za długo przytrzymam... Masakra. W klasycznych wyścigach nie mam problemów ze zdobywaniem gwiazdek, ale driftu póki co nie tykam

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

18 marca ukaże się kolejna paczka... Znowu tylko dla konsol...

http://shift.needforspeed.com/uk/news/1318270?curPage=1

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

i po jaką cholerę kupowałem oryginał...

trzeba będzie czekać na TDU2

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Mam problem z grą - po wejściu do wyścigu gra mi się wywala, znaczy jest odliczanie, start i parę sekund później po prostu wychodzi do Windy (siódemka) z komunikatem, że program przestał działać. Miał ktoś ten problem? Jakieś pomysły?
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

W marcu 2011 zostanie wydany następca, już nie pod egidą "Need for Speed", tylko pod osobną marką "Shift", a konkretniej tytuł będzie brzmieć: "Shift 2: Unleashed".
    Kilka (na razie tylko pięć) screenów można znaleźć w linku na końcu posta. Cieszy fakt, że będą wyścigi nocne, bo trochę mi tego brakowało w "jedynce". Generalnie jestem nastawiony pozytywnie, dużo bardziej oczekuję Shifta 2 aniżeli Hot Pursuita, którego swoją drogą dziś jest polska premiera.
    Przewidywana cena: 150 zł na piece i 230 zł na konsole.
    Obadajcie: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15462

Uprawnienia umieszczania postów