Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Lexus LS 460 AWD Superior Video-TEST

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Lexus LS 460 AWD Superior Video-TEST

Oto moment historyczny w dziejach autoGALERII. Po raz pierwszy nie przedstawimy Wam testu w postaci kilkustronicowego tekstu ze szczegółowymi zdjęciami. Co w takim razie dla Was przygotowaliśmy?

Blisko 5-minutowy VIDEO TEST Lexusa LS 460 AWD Superior pt. Władca autostrady autorstwa Aleksandra Pławskiego.

Wszyscy zaangażowani w produkcję, grono redaktorskie, jak i ja sam jesteśmy ciekawi czy taka forma testu Wam się spodoba.

Miłego oglądania

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Test b. udany, lecz wg mnie wyjaca w tle muzyczka przez cala dlugosc materialu jest troche irytujaca. I jednak brakuje mi troche jakiegos opisu - jak chce cos sobie przypomniec o furze, musze przegladac film od poczatku.....ja jednak wole dotychczasowe testy z opisem tekstowym

A Lex fajny, ale jakos szczegolnie nie jest powalajacy - i do tego jak na ta moc nie znowu taki szybki....

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

To fakt muzyczka irytująca...

Dotychczas autogaleria.pl słynęła z tego, że miała testy z tekstem, który w większości przypadków był, rzetelny miło czytający itd...

A tutaj zonk...I to nie za dobry...Gdzie się podziała punktacja? Tekstu nie ma, filmik niezły, ale nie oddaje tego w czym ag.pl jest dobra...

Mnie to nie przypadło do gustu

Domyślnie

A mnie się podoba i bynajmniej nie piszę tego, jako redaktor tego portalu, który zawsze musi swoje chwalić. Tak jak mówi Rafał Pazura na początku filmu, to odskocznia aby Was nie zanudzić kolejnym testem niemalże tego samego auta. On sam napisał kompendium wiedzy n/t LS600h, ja dołożyłem swoje trzy grosze w przedłużanej wersji LS600h L i tak naprawdę komplet wiedzy wyczerpany. Po co więc po raz trzeci pisać o tym, skoro można połączyć przyjemne z pożytecznym i pokazać Wam obszerny film. Poza tym bądźmy szczerzy - nie jesteśmy pierwszym portalem, który to robi - bardzo dobrze na tym polu radzą sobie np. autotesty.com.pl.

Co do produkcji, to uważam ją za bardzo 'dorosłą' - to już nie teledysk czy zapowiedź Getaway In Stockholm, które prezentowały video Mazdy 6 i Leona Cupry. To produkcja inna, ale równie ciekawa, bardziej profi, będąca IMHO dalekim rozwinięciem pomysłu z filmu o Calibrze SRT. Podobają mi się ujęcia oraz miły głos narratora (P.S. To Olek czyta...), a muzyka wcale nie przeszkadza.

Video test na autoGALERII to ciekawe rozwiązanie. Na pewno nie zastąpi testów pisanych ze zdjęciami, ale raz na jakiś czas powinno być ciekawym urozmaiceniem.

Awatar fitzyk
    Auto
    Nissan Almera

Domyślnie

Mnie sie bardzo podoba taki rodzaj testu ale powinien być uzupełnieniem tego co jest dotychczas czyli opis i zdjęcia + film, który zresztą jest bardzo dobrze zrobiony choć przydało by sie aby osoby testujace wsiadały i wysiadały, pokazywały naocznie to auto a nie tak jakby to ta kamera testowała a nie człowiek... a więc filmik super ale jeszcze tylko by redaktorzy mogli sie w nim pokazać i aby było to dodatkiem do testów!

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Moim zdaniem to najlepszy test, jaki do tej pory powstał na aG. Kropka.
    Ostatnio edytowane przez Vincentus ; 08-03-2009 o 02:46
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Wg mnie test bardzo dobry,fajnie się go ogląda,nie nudzi.
    Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Podobają mi się ujęcia oraz miły głos narratora (P.S. To Olek czyta...), a muzyka wcale nie przeszkadza.
    Zgadzam się.

Video test na autoGALERII to ciekawe rozwiązanie. Na pewno nie zastąpi testów pisanych ze zdjęciami, ale raz na jakiś czas powinno być ciekawym urozmaiceniem.
    Tu również się zgadzam,z chęcią obejrze kolejny test.

Ogólnie- gratuluje!

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Nie wiem jak test (bo nie chce mi się ściągnąć wtyczka:/ ) ale zdjęcia znacząco odstają poziomem do którego przyzwyczaiła nas aG. Samochód jest brudny, lokacje szaro bure a ujęcia pocięte. Szczytem jest czwarte zdjęcie. Bardzo przykre rozczarowanie.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar S3X
    Auto
    Opel Astra H 1.7 CDTI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez fitzyk Zobacz posta
    filmik super ale jeszcze tylko by redaktorzy mogli sie w nim pokazać
    Może nie redaktorzy ale ekipa która filmowała jest
    W filmiku od 2:32 - 2:41 widać ludzi obijających się w szybach
    Na siłę, podobnie jak w teście do pojemności baku , mógłbym się właśnie do tego przyczepić ( że to niby takie nie pro. ). A tak to wszystko miodzio.
    Mi osobiście nie przeszkadzał brak tekstu. Nie był to aż na tyle różniący się egzemplarz by pisać o nim raz jeszcze

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    zdjęcia znacząco odstają poziomem do którego przyzwyczaiła nas aG.
    To fakt, ale może to screen'y z filmiku ??

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie Zobacz posta
    Nie wiem jak test (bo nie chce mi się ściągnąć wtyczka:/ ) ale zdjęcia znacząco odstają poziomem do którego przyzwyczaiła nas aG.
    Bo to są screeny z filmu. Ciężko w taką pore roku aby samochód, który jest w dodatku w ruchu był czysty. Jeśli chodzi o lokacje to też można zwalić na pore roku.

Wpisz sobie sterowniki DiVx na google i z jakieś innej strony je ściągnij.

Filmik świetny. Tak jak przeprowadzony test. Może się przyczepić do muzyki, ale to drobnostka. Proszę o więcej.

Uprawnienia umieszczania postów