Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: Lexus LS 460 AWD Superior Video-TEST

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Ja jakiś kaleka chyba jestem bo mi sie nie udaje :/ Trudno.

Skoro to screeny z filmu to jak dla mnie jest to niepotrzebne obniżanie poziomu.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Test w formie video to IMO świetne rozwiązanie, jak na pierwszy film, jest ok. Na przyszłość radziłbym więcej swobody przy czytaniu, więcej subiektywnych ocen no i występy redaktora testującego (niekoniecznie Focusa ) poprawiłoby jakość filmu. Chodzi mi o to, żeby forma testu była luźniejsza, bardziej subiektywna - to na prawdę uprzyjemnia oglądanie.
    Jest dobrze, ale może być lepiej .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Auto
    IP200 & MX-5

Domyślnie

Fajny pomysł, żeby raz na jakiś czas urozmaicić testy pisane takim klipem.

Sam film, można powiedzieć, że półprofi. Auto za często ucieka z kadru a z początku ujęcia za szybko przeskakują. Kilka drobnych niedociągnięć (np. ucięcie znaczka przy zbliżeniu) ale w końcu to nie ekipa tvnturbo :P

Muzyczka jak dla mnie w cale nie jest irytująca, i w miarę dobrze dobrana do samochodu.

A co do samochodu to oprócz pojemności baku można się przyczepić do pojemności bagażnika-najniższa w klasie.

Auto
    Syrenka Bosto

Domyślnie

Filmik lodzio miodzio, a Pana redaktora testującego też bym chętnie zobaczyła w filmie....eeech ten głosik.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez RX-7 Zobacz posta
    Test w formie video to IMO świetne rozwiązanie, jak na pierwszy film, jest ok.
    Pragnę tylko zauważyć, że w testach, różnego rodzaju materiałów filmowych zamieściliśmy już w sumie 40 (słownie: czterdzieści). Niektóre były krótsze - przedstawiały tylko najbardziej charakterystyczne "smaczki" danego auta, inne przypominały trochę teledyski z MTV, inne wreszcie - prawdziwe produkcje filmowe z lektorem, jak w TV - choćby właśnie ten Lexus.
    Być może chcielibyście, abyśmy na przyszłość dodatkowo wyróżniali testy video ?
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie Zobacz posta
    Ja jakiś kaleka chyba jestem bo mi sie nie udaje :/ Trudno.

Skoro to screeny z filmu to jak dla mnie jest to niepotrzebne obniżanie poziomu.
    LLD spróbuj tutaj:
    http://www.divx.com/en/products/software/windows/divx

Plik ma 18,4mb, na razie ściągam i głowy nie dam, że będzie działać, ale zobaczymy

A co do filmów to mi się najbardziej podobał film z testu Dj'a z SWAT-em cy SPAT-em...Z tego filmu do dzisiaj leję

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Bardzo fajny test. Ciekawy montaż, film wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Pro lektor, pro udzwiękowenie (muzyka właśnie dobra), pro złożenie video. Tylko fakt, zdjęcia do strony z testu mogliście pstryknąć oddzielnie.
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Auto
    Alfa Romeo 147 jtd 16v

Domyślnie :p

Wideo testy to świetny pomysł..mogły by byc one jednak troche dłuższe Oby pojawiło sie więcej takich testów.

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vincentus Zobacz posta
    Pragnę tylko zauważyć, że w testach, różnego rodzaju materiałów filmowych zamieściliśmy już w sumie 40
    Chodziło mi o film, jako osobny test, a nie dodatek do niego i właśnie taka forma mi się podoba , tylko tak, jak mówię - parę rzeczy do poprawek i będzie profi .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Dla mnie wyszylo bardzo fajnie jedyne do czego mam zastrzezenie to malo czytelne czerwone napisy :P Poza tym bomba
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Uprawnienia umieszczania postów