Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: 2010 Suzuki Swift

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie 2011 Suzuki Swift

Prezentowane na zdjęciach auto przyłapane zostało na jednym z zamarzniętych jezior na północy Szwecji. Swift nowej generacji zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłym roku na wrześniowych targach motoryzacyjnych w Paryżu.
    Pomimo mocnego kamuflażu widać, że Swift zachowa swój styl z mocno zaokrąglonym przodem i tyłem oraz krótkimi zwisami nadwozia. Podobnie jak model obecny, niewielkie Suzuki ma być dostępne z napędem przednim lub opcjonalnie na cztery koła.
    Auto dostępne będzie z jednostkami benzynowymi o mocach od 90 do 130 koni mechanicznych lub z nowym 80-konnym turbodieslem. Podobno w latach 2011-2012 ma się pojawić także odmiana hybrydowa.

(C)AMiS
    Ostatnio edytowane przez Lay'S ; 06-07-2009 o 10:01

Awatar Tombar5
    Auto
    Micra K12

Domyślnie

Na razie wygląda jak policyjny wóz do rozpędzania demonstracji ulicznych, poczekam dłużej z komentarzem. Obecny Swift mi się nie podoba, uważam, że to wtopa pod względem jakościowym.

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

Nie wiele tutaj widac, ale autko z pewnością urosło. Zobaczymy co wykombinują... ale myśle, że Suzuki poczeka z premierą nieco dłużej niż do przyszłego roku.

Cytat Zamieszczone przez Tombar5 Zobacz posta
    Obecny Swift mi się nie podoba, uważam, że to wtopa pod względem jakościowym.
    Obecny Swift jest kiepski pod względem jakości? Możesz to uzasadnic?

Domyślnie

Kilka razy siedziałem w Swifcie, ale nie zauważyłem żadnych niedociągnięć jakościowych. Nie można nazywać auta jakościową wtopą tylko dlatego, że ma np. twarde plastiki. Zapewniam, że twardość plastików nie psuje ergonomii, a tym bardziej nie przeszkadza w użytkowaniu
    Ostatnio edytowane przez Lay'S ; 06-03-2010 o 18:49

Awatar Tombar5
    Auto
    Micra K12

Domyślnie

Kilka razy siedziałem w Swifcie,ale nie zauważyłem żadnych niedociągnięć jakościowych
    Nie o takie niedociągnięcia jakościowe mi chodzi, tu jest dobry średni japoński poziom sam wygląd rzecz gustu. Jednym się bardzo podoba innym nie. Pisząc o wtopie jakościowej miałem na myśli stosunkowa wysoką awaryjność osprzętu elektrycznego w obrębie tylnej auta i okolic baku oraz wlewu paliwa. winne są temu wadliwe materiały wykładzin bagażnika, które nasiąkają wilgocią, przyczyniają się do przyśpieszonej korozji tylnej części nadwozia i z czasem są powodem zwarć, przebić w instalacji elektrycznej, które lawinowo potrafią wykończyć niektóre elementy elektroniczne. Z tego powodu w niektórych krajach Swift był wzywany na przeglądy i wymianę wykładzin bagażnika po bokach. Również ta wada doprowadziła do tego że w rankingu Dekry czy czego tam Swift z czołówki został czerwoną latarnią zamykającą ranking. Podobna wada ta już jest fabrycznie usunięta ale nie siedzę w Swiftach więc nie wiem dokładnie od kiedy.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Jak się spodziewam pracują zwłaszcza nad tylną częścią karoserii. W prezentowanym modelu można wręcz zauważyć mały garb. Oby tylko nie pojawił się takowy w seryjnym modelu. Zresztą podobne jak tylne lampy w stylu lexus-look. Jak na razie jednak brak jakichkolwiek oficjalnych szczegółów.

Domyślnie

Też tak myślę, że się wstrzymają z premierą. Obecny Swift to wyjątkowo udany samochód i szkoda go zabierać z rynku

Domyślnie

Nowe spy

(C)Autovandaag.nl

Edit

Nowe spy

(c) WCF

Edit II

Kolejne spyshoty

Starsze:

(c) Autoweek

I nowsze: