Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Na długie podróże najlepszy:

Głosujących
57. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bentley Continental GT Speed

22 38.60%
  • Ferrari 612 Scaglietti

35 61.40%
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Bentley Continental GT Speed vs Ferrari 612 Scaglietti

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie Bentley Continental GT Speed vs Ferrari 612 Scaglietti

Wyobraźcie sobie taki scenariusz. W życiu zawodowym wam się powiodło za czeliście zarabiać prawdziwe pieniądze. Dzięki pracy dużo podróżujecie po Europie. Czasem samemu czasem w 2-3 osoby. A że jesteście na własnym garnuszku warunki podróży zależą tylko od Was. W końcu nie biedujecie i możecie Sobie pozwolić na jakiś ekstras, który ułatwi i umili podróże. Postanowiliście kupić auto klasy GT, obowiązkowo 2+2. Zależy wam nie tylko na wygodzie ale także na prędkościach przelotowych, z tego powodu wasz krąg zainteresowań zawężył się do dwóch modeli:

Bentley Continental GT Speed

Połączenie luksusu z osiągami w najlepszym wydaniu.Prawdziwe gran tursmo oferujące swoim pasażerom luksus i komfort z najwyższej półki połączone z możliwością przekroczenia 320km/h. Niestety Bentley nie jest czystej krwi anglikiem. Model w wersji GT był produkowany przez pewien czas w Niemczech, ma napęd na 4 łapy zapożyczony od Audi wraz z całą mechaniką.

Ferrari 612 Scaglietti
    Klasyczne włoskie GT pełne smaku i pięknych detali. Podobnie jak poprzednik nie robi wokół siebie szumu jak reszta modeli Ferrari, co można zaliczyć do jego zalet. 612 nie ma szans z reszta modeli na torze, ale jej żywiołem są autostrady i alpejskie drogi, na których nie odstaje od innych cavallino rampante.

Dane:

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Zdecydowanie wybrałbym Bentleya GT.Od jakiegoś czasu samochody Ferrari w ogóle mi nie podchodzą , są po prostu brzydkie.Jednak mając tyle kasy zastanowiłbym się nad Mercem CL.Wiem że to nie do końca auto klasy GT ale zdecydowanie ono podchodzi mi najbardziej stylistycznie.A w wersji AMG daje radę w sprincie czy przy wyprzedzaniu.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

czerwone 612, albo wspomniany CL V12 ;]

Auto
    opel

Domyślnie

kok a co Ty takie auto kupujesz?
    myśle ze najlepszym rozwiązaniem będzie audi a8 6,0 v12

Awatar Mario Boss
    Auto

Domyślnie

Ale audi A8 to nie luksusowe coupe tylko czterodrzwiowa limuzyna.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Ja wybrałbym Scaglietti, od zawsze mi się szalenie podoba, a od kiedy śmigam nim w TDU spodobało mi się jeszcze bardziej

Auto
    saab 9-3, mazda 3

Domyślnie

oczywiscie scaglietti duzo ladniejszy i wloski!!!

Domyślnie

Jak już wcześniej pisałem (ale tylko kokowi) Ferrari jest charyzmatyczne, dążące do celu jak Enzo Ferrari, to linie pełne pasji. Scaglietti jest jak Scaglietti dla Enzo Ferrariego jego przyjacielem w ramię, którego mógł się wypłakiwać po stracie Dino, tak samo z autem. Dla jego włąściciela jest ostoją, opoką spokoju w porównaniu do innych włochów. Wita go z otwartymi ramionami przenosząc komfortowo przez odległe kilometry rozumiejąc doskonale niewygody tego świata i chroniąc go przed nimi w komfortowy i szybki sposób. Nie rzuca się w oczy, jest dyplomatymczny i taktowny. Jest zarazem ukrytym mordercą, nie Hitmanem wyposażonym młotek, on jest Bondem wyposażonym w ten sam młotek owinięty atłasową powłoczką, to jest różnica. To obyty gentelman który kiedy trzeba potrafi pokazać na co go stać nie robiąc obciachu i nie zwracając uwagi gdy nietrzeba. Mój wybór to Ferrari
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Auto
    *

Domyślnie

612 bez chwili zawachania, koniecznie z popielatą tapicerką, błękitnym lakierem i srebrnymi felgami Noviteca.
    konto zamknięte

Awatar Mario Boss
    Auto

Domyślnie

Ferrari które nie zwraca na siebie uwagi ??!! Nie ma takiego.A nawet jeśli to po co kupowac Ferrari.Jeśli jakieś auto miałoby po cichu robic swoje to właśnie Merc CL a na pewno nie Ferrari.

Uprawnienia umieszczania postów