Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Na długie podróże najlepszy:

Głosujących
57. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bentley Continental GT Speed

22 38.60%
  • Ferrari 612 Scaglietti

35 61.40%
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52

Wątek: Bentley Continental GT Speed vs Ferrari 612 Scaglietti

Auto
    citroen zx

Domyślnie

Witam wybrał bym Bentleya moim zdaniem jest dużo bardziej luksusowy niż Ferrari. Szkoda że nigdy go sobie nie kupie

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kaczor Zobacz posta
    Ludzie , co z Wami?! Niespełnione marzenia piłkarskie przez Was przemawiają? No nie mogę, a Ty pode mną nazywając piłkarzy dziewczynkami to już przeszedłeś sam siebie - sorry za OT ale razi mnie taka ignorancja i zwykłe pieprzenie głupot.
    Urażona duma :susp
    http://images.google.pl/images?hl=pl...-8&sa=N&tab=wi
    A argument o powtarzaniu za Clarksonem też bez sensu.
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Ja też nie czaje o co wam chodzi z tymi piłkarzami i co do nich macie.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar qoorchuck
    Auto
    Skoda Fabia 1.4 MPI

Domyślnie

A poza tym co mnie obchodzi że jakiś Ronaldo śmiga Bentleyem przecież to nic nie zmienia w charakterze i wyglądzie auta...

Domyślnie

na początku zaznaczę, że też nie mam nic przeciwko piłkarzom. Myślę jednak że stali się zagrywką i chwytliwym powiedzonkiem JC ze wzgledu na głupote co niektórych, ich podejście do samochodów często przy braku jakichkolwiek umiejętności (choć to u wielu ludzi) i dla szpanu i zwykłego pokazania PATRZCIE zarabiam 130tys Ł tygodniowo - stać mnie! I choć jest to tylko komercyjna gadka dla gadki powiedzmy, że rozumiem o co mu chodzi gdy po przegranym meczu Repreznetacji w udzielanym wywiadzie kadrowicz Jacek K. rzuca stwierdzenie "no najważniejsze, że cały czas do przodu, cały czas do przodu"...

przy okazji ...skoro na takie samochody nikogo niestać to dlaczego się sprzedają
    Ostatnio edytowane przez Illidan ; 26-03-2009 o 14:25
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Nie rozumiem jak wadą samochodu może być fakt iż jest ono często kupowane przez osoby które nie mają zbyt dużego pojęcia o prowadzeniu auta ani ogólnie o motoryzacji jako takiej - tak jak chociażby przysłowiowi piłkarze. Tacy ludzie zawsze będą stanowili pewną grupę klientów - mówi się trudno. Decydując się na auto ostatnim czynnikiem powinno być to kto oprócz nas takowe posiada.

Z tej dwójki wybieram Ferrari, stylistyka do której na początku czułem niechęć dzisiaj bardzo mi się podoba...
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Stawiam na Ferrari. Ładniejszy, stylowy, prestiżowy, mniej popularny... A Bentley równiez pasuje mi na auto dla piłkarza

Auto
    ...

Domyślnie

Bentleyów jest jak psów, Ferrari bardziej prestiżowe i ciekawe, dlatego bym je wybrał, mimo że Scaglietti akurat raczej mi nie podchodzi.

Awatar gregor_s
    Auto
    Peugeot 406

Domyślnie

Widze dyskusja zaczyna odbiegac od tematu. Znajdzcie sobie inne forum jak chcecie rozm. o grupach spolecznych i ich majatkach. W tym porownaniu brakuje mi mojego faworyta, ktory powinien sie znalezc. ASTON MARTIN DB9. Piekne, sportowe i luksusowe. Nie bez powodu jezdzil nim J.Bond. Nie ma lepszego połączenia, a w dodatku Astony słyną z najlepiej brzmiących wydechów
    ...szerokiej drogi...

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gregor_s Zobacz posta
    ASTON MARTIN DB9. Piekne, sportowe i luksusowe. Nie bez powodu jezdzil nim J.Bond.
    Ty jesteś jeszcze lepszy od Bonda twierdząc, że w którymś z filmów wystąpił DB9.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów