Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Faralli & Mazzanti Vulca S

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Faralli & Mazzanti Vulca S

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Ciekawe auto, nie powiem. Piękna skórka wewnątrz. Szkoda, że wnętrze to 6 po sporej przeróbce
    Oppose and disagree
    Destroy demonocracy

Auto
    *

Domyślnie

Z przodu przypomina mi ochydne Fioravanti i ogólnie wydaje się być niezbyt szczęśliwym projektem, choć niby jest ta włoska awangarda. Mimo to o wiele lepiej prezentuje się Touring A8GCS.
    konto zamknięte

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Masakra . Jest bardziej krzywy, niż wizytówka miasta, z którego pochodzi . Przekombinowany w każdym calu, w dodatku wygląda, jak szpachelwagen .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AML Zobacz posta
    Z przodu przypomina mi ochydne Fioravanti i ogólnie wydaje się być niezbyt szczęśliwym projektem, choć niby jest ta włoska awangarda. Mimo to o wiele lepiej prezentuje się Touring A8GCS.
    Mi się tam A8 podoba. Co by nie powiedzieć, wygląda przynajmniej jak dzieło jednego stylisty z pomysłem. A to coś? Spora ekipa twórców z różnych epok zaczęła kreślić coś bliżej nieokreślonego i najwyraźniej nie mieli wglądu do prac pozostałych. Poza tym...styl tych okrągłości zalatuje lekko zeszłą dekadą A linie nadkoli? Co to jest?

Awatar Jacobser

Domyślnie

Muszę przyznać, że motoryzacja ma nam jeszcze wiele do pokazania, skoro tacy indywidualni producenci jak ten potrafią stworzyć takie pojazdy. Ciekawe stylistycznie, bardzo sportowe, a mimo to luksusowe. Szkoda jedynie, że popularni producenci aut z takim ociąganiem tworzą podobne piękne samochody.

Uprawnienia umieszczania postów