Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: [Gemballa] Carrera GT

Auto
    *

Domyślnie

Zakręty tam są, tylko o kątach np. 150 stopni, wiesz, ale to właśnie o to mi chodzi, o te wyścigi.

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

ostatnio naszlo mnie na Gumballe 3000 i sciagnalem 2 edycje i musze powiedziec ze dla fana samochodow to najlepszy film jaki moze byc...Setki supersamochodow jadace z maksymalnymi predkosciami na niezamknietych autostradach np. w USA...Miodzio...Piekne widoki po prostu...Polecam sciagnac z jakiegos P2P i poczekac ten tydzien az sie sciagnie bo naprawde warto

Co do Enzo to dlaczego nie??Wlasciwie??Jak bylo z wiatrem :lol:
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    to enzo to jechało zapewne na czymś takim jak organizowane wyścigi supersamochodów w teksańskich pustkowiach, gdzie osiąga się ponad 350 starymi corvettami, tak mi się zdaje że to takie miejsce tak czy inaczej
    no ale zobacz ze jest oklejone 'gumballowo'
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

odpowiedzia na wasze watpliwosci jest to zdjecie.I wszystko jasne
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

znalazłem jeszcze takie zdjęcie Gemballii Carrera GT

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Jedyne co jest fajne w tym aucie to 4 wydechy z tyłu i otwierane do góry drzwi.No i oczywiście MOC
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

Super odkop...

]

Hmm, czyżby te auto naprawdę istniało (o ile oczywiście nie jest to VT)?

Domyślnie

O w morde jeza, chyba polubie Carrera GT. Nie robila na mnie duzego wrazenia, dobry woz pod wzgledem Technicznym. Ale jak Gemballa wypusci Mirage GT to mi kopara odpadnie jak to naprawde bedzie mialo ponad 1000 koni mechanicznych i popije Veyron'a...

Gemballa Mirage GT

Gemballa Mirage GTR

Pozdrawiam.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Zmień zdjęcia na miniaturki i nie używaj znacznika [img]. :susp:

Domyślnie

Mmm to jest cudo Ale szczerze powiedziwaszy czuję lekki niedosyt(nie miejscie mnie za jakiegoś maniaka ) bo wkońcu auto jest lekkie napędzik na tył a wzieło by go bugatti veyron które jest "spaślakiem" z 2 turbo i napędem 4x4..choć wg mnie to się staje troche nudne ??: Tak jak z veyronem..wprowadzają go i wprowadzają i z podneicenia powoli nic nie zostaje i ludzie zapominają o nim...tutaj trzeba czegoś rewolucyjnego żeby każdy po prostu sikał w spodnie od widoku takiego pojazdu....pamiętny "motocykl" dodge tomahawk z silnikem od vipera to bylo coś i choć było tylko pare sztuk to wiele osób do teraz pamięta tę torpedę tak samo tutaj powinni odpalić coś z kosmiczną mocą nie wiem 1500 KM żeby każdy fan motoryzacji marzył o tej furze tak jak kiedyś marzono o f40 itp.
    More Speed = More Fun

Uprawnienia umieszczania postów