Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 93

Wątek: TATA Indigo SW 1.4 GLX

Auto
    Tata Indigo 1.4 Diesel

Domyślnie

"Siadając w Tacie czujesz się jakbyś wsiadł do machiny czasu i cofnął się o 20 lat."
    Powiedz mi, czy takie wnętrza były w samochodach 20 lat temu? Nie.

"Zajęcie komfortowej pozycji za kierownicą graniczy z cudem."
    Nie wiem ile masz wzrostu, jaka jest masa Twego ciała, ale dla mnie czy moim rodzicom zajęcie tejże komfortowej pozycji nie jest niczym trudnym.

"...a niewygodne fotele wołają o pomstę do nieba."
    Nie wyobrażasz sobie w ilu samochodach miałem przyjemność siedzieć czy jechać, ale właśnie w Tacie fotele są najwygodniejsze...

"Wszystkie plastikowe części są twarde jak kamień"
    Podaj przykład samochodu gdzie plastik jest miękki.. Plastik to nie gąbka, jaki ma być jak nie twardy?

"Lusterka umieszczone w daszkach przeciwsłonecznych są schowane za kawałkiem czegoś, co przypomina wycinek torebki plastikowej podczepionej na tandetny magnesik. Trzeba uważać, żeby tego elementu nie zerwać zbyt gwałtownym ruchem. "
    W wielu samochodach lusterka są schowane "za kawałkiem czegoś", a ten element się nie urywa, nawet jeśli sam próbowałem go oderwać to nie dałem rady.

"Tydzień wcześniej poznałem konstrukcję o tej samej pojemności i mocy 100 KM produkcji Hondy i różnica jest piorunująca, oczywiście na korzyść japońskiego produktu."
    Co to za porównanie? Honda do Taty? To tak jakbyś porównał Żuka do Scanii (inny przykład nie przyszedł mi do głowy).

"Tata Indigo z trudem przyspiesza."
    To nie jest auto wyścigowe.

"Indyjskie kombi w zakrętach pochyla się tak, że wystawiona za okno ręka niemal dotyka asfaltu. Kierowca odnosi wrażenie, że każdy pokonywany zakręt przypłaci nieuchronnym dachowaniem."
    Co za idiota pędzi na zakręcie i myśli, że będzie dachował? Jedź normalnie to wszystko będzie w porządku.

Mógłbym jeszcze przytoczyć wiele cytatów z testu, ale uważam, że jest to bez sensu. Każdy ma inny gust. Osobiście w 100% nie zgodzę się z tymże testem. Od kilku dni moi rodzice są szczęśliwymi posiadaczami Taty Indigo i nie mają żadnych zastrzeżeń, ja również nie mam. Mimo, że tylko kilka dni to już baaardzo dużo KM jest już przejechanych i nic nie stuka, nic nie puka. Naprawdę polecam autko.

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

No faktycznie kilka dni pozwala na ocene auta pod względem niezawodności... Koń by sie uśmiał.

Co do plastików to u mnie sa miękkie... w 20letnim BMW mojego brata tez były miękkie.
    Plastik to nie gąbka dlatego można go pokryć specjalną warstwą gąbki przez co nie pukasz surowy plastik.

Co do właściwości jezdnych to poczekasz dwa lata... zrobisz prawko.. pojeździsz i będziesz mógł się wypowiadać i pisac o idiotach pedzących na złamanie karku w Tatach.

Co to za porównanie? Honda do Taty?
    A czemu złe? Honda to auta dla ludu... a ze tata przypomina konstrukcje sprzed 20lat to juz nie Hondy wina.
    pzdr

EDIT: Każda sroka swój ogonek chwali
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Każdy broni własnego samochodu. Ja też nie zgadzam się z wieloma opiniami nt. Jetty czy Golfa. A Ty zareagowałeś jak dziecko, które ktoś obraził.
    Redaktor na pewno miał styczność z wieloma samochodami. W teście opisał własne odczucia, więc to normalne, że masz inną opinię. Jednak nie musisz wyzywać autora od idioty.
    Co za idiota [...]
    W Jettcie/Golfie znajdą się miękkie tworzywa. W Sienie też były miękkie plastiki. Fiorino ma. Nawet w Maluchu są elementy pokryte miękkim tworzywem.

Awatar communique
    Auto
    -

Domyślnie

co tam hondy, najważniejsze, że jesteś zadowolony!

a wyzywanie autora od idiotów tylko za to, że przedstawia swoją wizję dot. auta to już, że się tak wyrażę "żenua"

Auto
    Corolla

Domyślnie

"Podaj przykład samochodu gdzie plastik jest miękki.. Plastik to nie gąbka, jaki ma być jak nie twardy?"
    Każdy szanujący się przedstawiciel segmentu C/D wzwyż

"Co za idiota pędzi na zakręcie i myśli, że będzie dachował? Jedź normalnie to wszystko będzie w porządku."
    W mojej skodzie przy przepisowej prędkości (90) i nieoznakowaniu zakrętu jako ostry/niebezpieczny nadwozie się przechyla, w Toyocie ojca nie. To i to samochód, fenomen co nie? No bo jak jeden samochód może być zrobiony dobrze a drugi źle?

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SaccHar Zobacz posta
    "...a niewygodne fotele wołają o pomstę do nieba."
    Nie wyobrażasz sobie w ilu samochodach miałem przyjemność siedzieć czy jechać, ale właśnie w Tacie fotele są najwygodniejsze...
    Usmiałem sie jak kon:lol:
    Pewnie były to auta: maluch, fiat 125p, lada samara czy skoda favorit.
    Ogolnie to nie szydze z osob kupujacych rozne auta. Wolna wola, wolny wybor. Jednak co mogło skłonic myslacego człowieka do kupienia tego parcha...

Auto
    Tata Indigo 1.4 Diesel

Domyślnie

Źle mnie zrozumieliście. Nie napisałem, że autor jest idiotą, tylko co za idiota wchodzi w zakręt z dużą prędkością. b707, uwierz, że kilka dni też pozwala co nieco ocenić. I jeszcze: to, że nie mam prawka nie znaczy, że nie mogę się wypowiadać bo myślę, że jeżdżę bardzo dobrze i nie mało wiem więc jak najbardziej mogę sobie pozwolić na wypowiadanie się. A co do porównania to spójrz na silniki w Hondach i w Tatach... No niezbyt porównanie i wiadomo, że wynik Hondy wyjdzie pozytywny. QbaKuba, nie bronię swojego samochodu tylko mówię jak jest i jak redaktor również miałem styczność z wieloma samochodami. Pan Krzysztof w swoim teście walił prosto z mostu, ja zareagowałem tak samo w swojej opinii. Co do auta, jest to po prostu kwestia gustu, Tata dla redaktora nie przypadł, a dla mnie jak najbardziej przypadł i jestem z niego zadowolony. Robak, nie masz racji, nie były to te samochody, które tak wielbisz.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

SaccHar na tle obecnie sprzedawanych w Polsce, Indigo jest totalną klapą. Nie jest dobrze wyceniona, nie jest dobrze wykanana, wyposażenie mimo, że bogate, to kiepskie. Mało ludzi kupuje to auto...

Porównując do Logana. Logan ma mimo wszystko lepsze silnki, jest większy i moim zdaniem ładniejszy. A kosztuje praktycznie tyle samo.

Taniemu samochodowi wiele mozna wybaczyć, ale temu trudno wybaczyć przede wszystkim tak wysoką cenę...

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SaccHar Zobacz posta
    to, że nie mam prawka nie znaczy, że nie mogę się wypowiadać bo myślę, że jeżdżę bardzo dobrze i nie mało wiem więc jak najbardziej mogę sobie pozwolić na wypowiadanie się.
    Więc jesteś najgorszym typem z możliwych - to znaczy MYŚLI że umie dobrze jeździć. Nawet rok po zrobieniu prawka nie będziesz umiał jeździć ;p. Tu nie chodzi tylko o umiejętność płynnego puszczania sprzęgła...

Z tym autem miało styczność paru redaktorów aG, którzy jeździli chyba wszystkimi autami z tej klasy, ale Ty, 16-latek bez prawa jazdy wiesz lepiej, "bo rodzice sobie takiego kupili". No litości ...
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Auto
    Tata Indigo 1.4 Diesel

Domyślnie

RX-7, jeżdżę od 6 roku życia.

Uprawnienia umieszczania postów