Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: 2010 BMW X5 M i X6 M

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2010 BMW X5 M i X6 M

Wyciekły przed oficjalną premierą zdjęcia X6M. Wiadomo, że to wersje napędza silnik o pojemności 4.4litra V8 generujący 550 KM. Od 0-100 km/h w niecałe 5 sekund. Narazie więcej nie wiadomo. Oficjalnie BMW zaprezentuje ten model jutro o północy. Debiut w Nowym Jorku.

(c) WCF

ps. Całą nazwe tematu zapisałem dużymi literami, ale skrypt mi zmienił na mniejsze. Jakby jakiś mod mógł to poprawić. Będę wdzięczny.
    Ostatnio edytowane przez Emenems ; 05-04-2009 o 16:45

Auto
    *

Domyślnie

Bezsensowny samochód, ciasny, nieszczególnie praktyczny i w dodatku nieudolnie naśladujący coupe. Krzyżówka powstała bez żadnego celu, po prostu taki miks był możliwy więc BMW go zrobiło, ale na co komu teraz ten wynalazek to już niewiadomo. O wiele lepiej zostać przy normalnym M5 lub M6.
    Ostatnio edytowane przez AML ; 03-04-2009 o 23:51
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AML Zobacz posta
    Bezsensowny samochód, ciasny, nieszczególnie praktyczny i w dodatku nieudolnie naśladujący coupe. Krzyżówka powstała bez żadnego celu, po prostu taki miks był możliwy więc BMW go zrobiło, ale na co komu teraz ten wynalazek to już niewiadomo. O wiele lepiej zostać przy normalnym M5 lub M6.
    Świetny samochód! Otóż już wyjaśniam Ci ideę powstania X6, także wersji M. X-szóstka to auto dla kogoś szukającego auta dość praktycznego (a więc nie ciasnego M6, czy M5 którym przytrzesz zderzakiem o krawężnik), a X5 nie darzy sympatią (tak jak ja za nim nie przepadam) - to właśnie właśnie dla niego. Nie lubię aut przeciętnych, ginących w tłumie - i tu właśnie doceniam oryginalność X6, która w rzeczywistości wygląda znacznie lepiej, niż na zdjęciach. A wsadzenie do niej 550-konnego silnika to już poezja.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

No i ja sie podpisuje pod zdaniem DJ'a Co do sensu X6M bo ja akurat lubię auta którymi mogę znajomych wozić;p a nie samolubne 2 osobowe coupe;p wiec w tym przypadku bym wolał nadchodzące X5M. A z tłumu specjalnie nie lubię sie wyróżniać. W sensie lubie cichociemne samochodu
    A co do wyglądu nie podoba mi sie ta dziura w zderzaku zaraz pod żebrami ;/ mogli to jakoś inaczej zaprojektować jak już taka konieczna była.

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    X-szóstka to auto dla kogoś szukającego auta dość praktycznego, a X5 nie darzy sympatią - to właśnie właśnie dla niego. Nie lubię aut przeciętnych, ginących w tłumie - i tu właśnie doceniam oryginalność X6, która w rzeczywistości wygląda znacznie lepiej, niż na zdjęciach. A wsadzenie do niej 550-konnego silnika to już poezja.
    M5 jest przestronniejsze od X6 i przynajmniej jest to normalny samochód. Nie trzeba ratować się takim kartoflem by być oryginalnym, który na żywo wcale "znacznie lepiej" nie wygląda - jest jeszcze bardziej bulwiasty. A 550-konny silnik w tym wydaniu to nie poezja lecz wypełnienie luki w ofercie i lekkie zaćmienie umysłu. Wstrętny wóz, podobnie jak 5 GT. Choć rozumiem dlaczego komuś mogą się podobać to mi nie podchodzą zupełnie.
    konto zamknięte

Domyślnie

Dzięki Bogu jest wielu ludzi, którzy widzą w X6 coś więcej niż kartofla z "zaćmieniem umysłu" pod maską.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Pod względem Wyglądu zgadzam się z DJem i Potkiem. Jeśli chodzi o funkcjonalność ( głównie tylną kanapę i dostęp do niej) to AML ma racje. M5 jest o wiele wygodniejsze.

A sam Samochód dla mnie jest znakomity. szybki ładny SUV, który znając BMW znakomicie będzie się prowadzić na asfalcie. A grupa docelowa Prócz menagerów, którzy nigdy nie zjada z utwardzonego to architekci i inżynierowie dla których X5 jest zbyt nudne stylistycznie.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jednak silnik ma moc 555 KM, a moment obrotowy 680 Nm. Ta sama jednostka będzie w X5 M. Zresztą oba auta to prawie to samo, poza tylną cześcią nadwozia.

Tutaj X6M obok X5M. Niestety, zdjęcia malutkie.

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Pytanie, jak przy każdym niepotrzebnie mocnym SUV'ie - What for :confused! Nie mogę wykombinować choćby jednej rzeczy, w której X6M jest lepsze od M5 touring z wyglądem włącznie (mimo, że M5 ani trochę mi się nie podoba ).
    Jak dla mnie kandydat do zdobycia tegorocznego "WTF Car of the year award"...
    Tragedia .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar Pan Mike
    Auto
    kilka

Domyślnie

Hmm mnie to bardzo bawi.
    MFC yalla! ~~ smile when you're winning
    Sent from my iphone bounced off my Blackberry through my Lear jet then bounced off three different satellites back down to Earth where it was picked up by my router then sent to my computer for all you fine ladies and gentlemen to read here on autogaleria

Uprawnienia umieszczania postów