Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 266 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2652

Wątek: Wypadki

Awatar Goguś
    Auto
    323F

Domyślnie

Wczoraj w Grabowie był wypadek. Jechał jeden motorem przez skrzyżowanie 120, a rolnik krowy pędził. I zostali od razu cielęcina, wołowina i ten na motorze w rowie leżał i krew z nosa mu ciekła. :lol:

Niedaleko Szyszylewa jechał Mieczysław K. fureju. Pękli lejcy i hałobla i wtedy pajechał do rowu, wypadli wszystkie beczki, wylała się serwatka
    Mylycja oszanowała straty na 200 tysięcy złotych starych. :lol:

Awatar Wck

Domyślnie

Jakieś ponad tydzień temu moja mama wracała z siostrą z pracy. Na wjeździe do mojego osiedla jest taki dłuuuugi i szybki łuk - dwópasmówka z pasem zieleni. Z naprzeciwka jechał Nissan 100nx, ale bokiem - widocznie zbyt szybko wszedł w zakręt. Siostra ciągle śledziła go wzrokiem, aż koleś złapał krawężnika... Zaliczył kilka dachów, aż w końcu stanął na boku. Mamcia od razu po hamulcach, wysiada, podbiega do kolesia, a ten wychodzi przez przednią szybę. Auto prawie kasacja, obniżone gdzieś o pół słupka, z każdej strony miało coś pogniecione itp. Koleś chodzi dookoła i tylko "JA PIERDOLE". Mama pyta czy nie trzeba karetki, czy się dobrze czuje itp, a on gada, że spoko. Spytał tylko czy ma komórkę, no to mama mu dała... On dzwoni do ojca i taka rozmowa:
    - Tato... ( :lol: )
    - No wypadek miałem...
    - Nie, nic - tylko szyba rozbita :lol: :lol: :lol:

Potem przejeżdżali ludzie, których widocznie wcześniej wyprzedzał bo pukali się w czoło i patrzyli na niego krzywo :lol:

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Goguś
    Niedaleko Szyszylewa jechał Mieczysław K. fureju. Pękli lejcy i hałobla i wtedy pajechał do rowu, wypadli wszystkie beczki, wylała się serwatka
    Mylycja oszanowała straty na 200 tysięcy złotych starych. :lol:
    Dobre, dobre, goguś!
    Cytat Zamieszczone przez Wck
    a ten wychodzi przez przednią szybę. Auto prawie kasacja, obniżone gdzieś o pół słupka, z każdej strony miało coś pogniecione itp. Koleś chodzi dookoła i tylko "JA PIERDOLE". Mama pyta czy nie trzeba karetki, czy się dobrze czuje itp, a on gada, że spoko. Spytał tylko czy ma komórkę, no to mama mu dała... On dzwoni do ojca i taka rozmowa:
    - Tato... ( :lol: )
    - No wypadek miałem...
    - Nie, nic - tylko szyba rozbita :lol: :lol: :lol:
    mocne, ale uśmiałem się jak cholera :lol: :lol: :lol:

Ogólnie dobre numery panowie.
    konto zamknięte

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Naprawdę dobre Też nieźle się uśmiałem

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

niezłe. wrzucam fote ale nie z polski. tak skończyła przejaszczka ksiecia Naseem Hamed'a.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

:shock: PRZECIEZ TO MERCEDES SLR :shock:

Debil pod górkę wyprzedzał :neutral:

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Niesamowite, to chyba jeden z pierwszych SLR. Nikomu źle nie życze, ale nie widziałem jeszcze rozbitego Maybacha.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Byłem dzisiaj na zlocie Tesco Tuning Show w bytomiu , pogoda paskudna ale co ludzie potrafia wyczyniać głowa boli . Plac do palenia gumy odgrodzony był od publiczności leżącymi wózkami na zakupy !!! Ludzie biegali po nim nawet kiedy ktoś latał bokami !! Po uliczkach dookoła ciągle debile palili gumy i osiagali maks. obroty a ludzie wypieprzali na boki przed idiotami. Nie widziałem żadnej osoby zajmującej się porządkiem. Szkoda słów .

Poza tym jak widzę osoby które wiszą mi dwa metry od zderzaka zawsze odruchowo wciskam hamulec, nie wiem czemu. W wakacje jeden wleciał przez to do rowu , może sie nauczył. Apropo wypadków
    Jeden miszcz kierownicy jechał 170 km/h beemką od ojca na naszej obwodnicy i zabił 14-latka na przejściu , siedzi do teraz. A najlepsze jest to że na tej drodze jest tylko jeden pas i koleiny o głębokości 5 cm i szczerze mówiąc brak mi słów
    Scotch po whisky

Awatar Wck

Domyślnie

Rzeczywiście brak słów

Na wyścigach w Szymanach koleś palił gumę Calibrą między ludźmi, aż w końcu potrącił jakąś dziewczynę - coś tam jej się stało, ale on spieprzył i się schował w lesie... Nie wiedział co dalej zrobić, to zadzwonił na policję i zgłosił kradzież samochodu ??: ??: ??:

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Raz mój ojciec jechał gdzieś z jakąś wycieczką zjego firmy i Jadąc autobusem w czechach na autostradzie pod autobus wpieprzyła im się babka nową audicą. Autobus jechał z prędkością ok. 120 km/h a audi A8 z prędkością ok 190 km/h, a pozatym w audicy jak donosi policja była broń i materiały wybuchowe. Babka kierująca audicą ponoć przeżyła ale jak słszałem jest sparaliżowana. Z samochodu prawie nic nie zostało, autobus ciągną ją [gdzyż zaczepiła się o tylni zderzak po jeździe pod kołami autobusu] ze 30 metrów aż nie zachamował, autobus miał jedynie rozbity przedni zderzak i pękniętą szbyę przednia.
    Tutaj widać jaka jest ludzka brawura.

P.S opowieść jakby ktoś niewieżył jest prawdziwa.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Uprawnienia umieszczania postów