Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Fiat Bravo?

Auto
    gucio

Domyślnie Fiat Bravo?

Dziewczyna namawia mnie na bravo, bo samochód strasznie jej się podoba, warto w niego zainwestować?

Awatar Tombar5
    Auto
    Micra K12

Domyślnie

Ładny jest, jak to Włoch ta kwestia nie podlega dyskusji

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Wypowiem się tutaj w imieniu ojca, który Bravo użytkuje

W styczniu 2008 zakupił egzemplarz salonowy (z lipca 2007), który wtedy miał przebieg ok. 8 000km, a teraz niedługo wybije 30 000km - od kiedy tylko Fiat zaprezentował Bravo od razu powiedział, że to będzie jego następny samochód.

Po ponad roku użytkowania utwierdził się tylko w tym, że podjął słuszną decyzję - podoba mu się precyzja układu kierowniczego, działanie 6-cio biegowej skrzyni biegów, jakość wykonania, duże lusterka boczne, a do małej tylnej szyby bardzo szybko się przyzwyczaił i manewrowanie nie sprawia mu zupełnych problemów. Jedyne czego żałuje to że nie wybrał 120 konnego T-Jeta bo 90 koni podczas wyprzedzania musi się trochę wysilić. Powiedział, że za parę lat jego następnym autem będzie... Bravo w full wersji (lub nowy model, o ile wtedy już będzie)

Auto
    fiat punto2/fiat bravo t-jet

Domyślnie

Dobry wóz ,mam go od roku i nie żałuję zakupu ,ale za50tys to niestety nie będzie to,no chyba że trafisz stary rocznik ,wedle cennika 2009 za T-jet 120KM w wersji Dynamic musisz dać 58tys.Popieram zdanie Roberta PL ,nie warto pchać się w 1.4 90KM bo spalanie będzie podobne a jazda nieporównywalna.W Dynamic-u masz też seryjną klimę za którą w tańszej wersji musisz dopłacić 2800zł, radi z CDmp3 i naprawdę konkretne seryjne nagłośnienie

Życzę Ci udanych zakupów,myślę że nie będziesz żałował tego wyboru

Awatar opel
    Auto
    Omega B 2.5

Domyślnie

Wydaje mi sie że lepszym wyborem była by fiesta w końcu nie bez powodu w konkursie car of the year zajeła 2 miejsce barkowało jej 1 punkta do opla insigni i według mnie wygląda o wiele piekniej i nowocześniej od bravo

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Akurat to nie musi oznaczać ,że jest lepsza od Bravo. Bravo jest większe, przestronniejsze i lepiej wykończone. Wygląd kwestia gustu ale dla mnie Bravo to chyba najbardziej urodziwy samochód w swojej klasie a nowa Fiesta wręcz przeciwnie.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

No tak, ale nie zapominajmy że konkurentem Fiesty jest Grande Punto.

Auto
    wygodne

Domyślnie

pytanie jak wielkie auto potrzebujesz, osobiście uwazam, że ponizej klasy kompakt nie warto schodzić, bo auta klasy mniejszej niż C są małe, chyba że dla maks. 2 osób. Jeśli miałbym wybierać pewnie wbrew swojemu przekonaniu wziąłbym Fiestę. Jeśli miałbym pewność, że będę głównie jeżdził w maks. 2os. auto jest ładne, nowsze na rynku, za te pieniądze chyba już coś konkretnego dostaniesz, z bravo niestety wersja silnikowa podstawowa to pomyłka, 90 koni w wolnossącej benie w kompakcie to tylko, żeby turlać się po mieście co najwyżej, przy tym spali ci jak 2-litrowy diesel

Awatar opel
    Auto
    Omega B 2.5

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    Akurat to nie musi oznaczać ,że jest lepsza od Bravo. Bravo jest większe, przestronniejsze i lepiej wykończone. Wygląd kwestia gustu ale dla mnie Bravo to chyba najbardziej urodziwy samochód w swojej klasie a nowa Fiesta wręcz przeciwnie.
    każdy ma swoje zdanie ja pisze tylko co bym zrobił na jego miejscu

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Może ktoś z bravowiczów się udzieli, bo mi również podoba się to auto a ich użytkowników u nas jest pod dostatkiem

Uprawnienia umieszczania postów