Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: Kącik nawigacyjny

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

acha... 99% czego? populacji? kraju? dróg? terenów publicznych?

skoro w garminie 99% to ~400 tys km to te ~600tys km w AM to co? pokrycie 130%?
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

no drog. te 400tys km to zalezy o ktorej wersji mapy (mapy, nie aplikacji) mowisz. Garmin City Navigator Europe (produkowana przez Navteq), czyli mapa calej europy, ze szczatkowa Polska, czy GPMapa (produkowana przez polski Imagis, czyli dostawce map do MapyMap), mapa tylko Polski?

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

O najnowszej GMapa 2008.4 dane z oficjalnej strony... Można porównac z AM... zresztą
    GMapa -> http://www.mapgo.pl/mapgo/
    AutoMapa -> www.targeo.pl

Polecam porównac miejscowośc Krotoszyn w wielkopolskim... zwłąszcza na okolice rynku popatrze. Przy danych z Imagis gwarantowana przygoda jak nie patrzymy na znaki..

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

hm faktycznie masz racje. Ale jezdzilem troche na Garminie z GPMapa2008.3 po slasku ktorego nie znam i bezproblemowo mnie prowadzila. No ale idealnego systemu sie nie znajdzie kazdy ma jakies wady

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Nie znajdzie się taka prawda. Ja sam jak tylko moge korzystam z Navigona... ale ma kiepskie mamy... a szkoda bo interfejs jest genialny.

IMHO każdy po prostu powinien pujśc do sklepu pomacac sprzet zobaczyc jak chodzi i jak mu sie podoba interfejs. Najdokładniejsze mapy ma jak narazie AM... ALE MM i GPMapa wspomagana przez Imagis BARDZO szybko nadgania bo im dalej w las tym ciężej a spece AM skupili sie ostatnio bardziej na sofcie niż mapach.

Osobiście polecał bym po porostu kupic coś formowego z AM lub MM...
    GPMapa.. Garminy są zawsze ciut drozsze niz konkurencja i trudno je ewentualnie odblokowac by wgrac cos innego.
    Co dokłądnie? IMHO warto popatrzec na parametry. Wytrzymałość bateri można olac bo sprzęt i tak najlepiej śmiga na kablu i jak ktoś chce korzystac z niego idąc na piechote lub na rowerze to niech poszuka czegos innego.
    Procesor, ekran, ewentualnie wbudowana pamięć... jeszcze jakby się okazało że sprzet jest opaty o system WindowsMobile 5 lub 6 to wtedy bomba
    pzdr

Auto
    ...

Domyślnie Jaka navi najlepsza?

Witajcie. Potrzebuje Waszej pomocy Mam zamiar kupic navi, kasa jak dysponuje to 800zl. Co polecacie? Nie znam sie na tym, ale wazne aby miala dokladne mapy wszystkich europejskich panstw
    Za pomoc z gory dzieki

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

dobre mapy europy zachodniej to nawet najgorsze ścierwo ma Ja mam Garmina 250 i jakoś nie narzekam na funkcjonowanie

Auto
    ...

Domyślnie

Mozesz mi cos wiecej o niej napisac? Jak z wielkascia i ergonomia?

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Ekran ma 4,3cala więc ogromny nie jest, ale czytelny, czuły, posiada blokadę Garmin Lock (nie pozwala korzytać z urządzenia w czasie jazdy), trochę długo ładują się mapy na samym początku, ale jak już złapie sygnał to trzyma mocno i dokładnie...Mapy Europy zachodniej (testowana w rzymie) ma bardzo dokładne, więc mogę polecić z całą pewnością Na ceneo.pl ceny zaczynają się od 600zł do 1100zł, czyli coś znajdziesz

Auto
    ...

Domyślnie

Dzieki za pomoc ! W poniedzialek chce cos kupic, ale w sklepie typu MM Nie moge czekac, bo niedlugo wyjazd a navi brak Mysle jeszcze nad tomtomem 630

Uprawnienia umieszczania postów