Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: Kącik nawigacyjny

Awatar Eric
    Auto
    Rower :)

Domyślnie

Kup tego TomToma tylko z 26 krajami kosztuje 385PLN czyli niecałą 100 wiec śmieszna kasa

Domyślnie

Przejechałem dzisiaj trochę z Larkiem na pokładzie i podstawowa MapaMap Easy spisała się bardzo dobrze. Precyzyjnie pokazywała gdzie jestem, nawet w mniejszych uliczkach, bez problemu zaproponowała mi inną trasę jak skręciłem w lewo zamiast w prawo. Raz tylko kazała mi zawracać na skrzyżowaniu na którym taki manewr był zabroniony, ale ogólnie bardzo pozytywne wrażenia.

I mam pytanie do posiadaczy Larków, bo z tego co czytałem w większości ich modeli jest tak samo. Bateria podłączona do kompa/ładowarki USB ładuje się żałośnie wolno. Za to jak wrzuciłem do zapalniczki w samochodzie to po 1,5h informowało o pełnym naładowaniu. Czy taka przejściówka gdzie z jednej strony wkłada się gniazdo zapalniczkowe, a drugą podłącza się do kontaktu sprawia, że nawigacja "sądzi" że jest w samochodzie i się szybko ładuje ? :susp:

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Eric Zobacz posta
    Kup tego TomToma tylko z 26 krajami kosztuje 385PLN czyli niecałą 100 wiec śmieszna kasa
    tu nawet nie chodzi o kasę, bo na TomToma planowałem dwie stówy, tylko o to, że nie opłaca mi się montować, demontować, chować, taszczyć ze sobą dodatkowego urządzenia, jak mogę mieć wszystko w jednym.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gt4 Zobacz posta
    wiecie może czy są jakieś programy nawigacyjne które nie ciągną kart z neta na komórki z Androidem? zrobiłem update na 2.2 i mam nawigację, ale tylko w Austrii, bo w PL nie będę się łączył z netem na roamingu. jeśli nic nie ma, to kupie TomToma XL, ale trochę szkoda mi kasy
    Sygic, Ndrive, Navigon, CoPilot, iGO wybierz sobie cos Najlepszy bedzie Sygic

Cytat Zamieszczone przez TheMichal Zobacz posta
    I mam pytanie do posiadaczy Larków, bo z tego co czytałem w większości ich modeli jest tak samo. Bateria podłączona do kompa/ładowarki USB ładuje się żałośnie wolno. Za to jak wrzuciłem do zapalniczki w samochodzie to po 1,5h informowało o pełnym naładowaniu. Czy taka przejściówka gdzie z jednej strony wkłada się gniazdo zapalniczkowe, a drugą podłącza się do kontaktu sprawia, że nawigacja "sądzi" że jest w samochodzie i się szybko ładuje ? :susp:
    tak, USB ma poprostu o wiele nizsze napiecie

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez baczek Zobacz posta
    Sygic, Ndrive, Navigon, CoPilot, iGO wybierz sobie cos Najlepszy bedzie Sygic
    takiej odpowiedzi oczekiwałem arigato!

Awatar blitz045
    Auto
    MB 814 chyba 6.0 140 KM, Seat Cordoba 1.6 75KM

Domyślnie

Drodzy forumowicze z góry piszę że w kwesti nawigacji jestem totalnym laikiem, a potrzebuje dobrą nawigacje z bardzo dobrymi mapami polski plus całej eurpy, a z pośród wszystkich dostepnych nawi nie wiem co wybrać :confused: a z racji wykonywanego aktualnie zawodu dobrze żeby była możliwość ustawienia jej na sam.ciężarowe, chybąze mozna wgrać do niej jakieś specjalnie po do mapy(jak tak to jakie?) a i żeby nie była ani najdroższa i ani najtańsza (przedział tak 500-300 zł)
    1. mile wspominany ford transit 2.5TD '95(ojca), 2.renault scenic 1.9DTI '99(mój-po ojcu), 3.mercedes w124 2.5D '92(mój), 4.vw golf VI 2.0TDI '09 (mamy i troche mój :P ) 5.seat cordoba I 1.6 75KM '98

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez TheMichal Zobacz posta
    Przejechałem dzisiaj trochę z Larkiem na pokładzie i podstawowa MapaMap Easy spisała się bardzo dobrze. Precyzyjnie pokazywała gdzie jestem, nawet w mniejszych uliczkach, bez problemu zaproponowała mi inną trasę jak skręciłem w lewo zamiast w prawo. Raz tylko kazała mi zawracać na skrzyżowaniu na którym taki manewr był zabroniony, ale ogólnie bardzo pozytywne wrażenia.

Długo masz tego Larka ?
    I jaki model ?
    Ja swojego musiałem oddać na gwarancję ale po naprawie działa jeszcze lepiej niż przed.
    Na razie koniec narzekania i zobaczę czy już nie będzie sprawiał kłopotów.
    Do Chorwacji mnie zawiózł idealnie z wgranymi mapkami iGO 8

MapaMap jest dość dobra szczególnie patrząc na jej cenę.
    "More is better" - J.Clarkson

Uprawnienia umieszczania postów