Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Seat Ibiza vs Opel Astra

Auto
    jeszcze nie posiadam

Domyślnie Seat Ibiza vs Opel Astra

Witam mam zamiar kupic auto mysle o Ibizie lub Astra w gre niewchodzi disel pojemnosc nie wieksha nish 1.6 cena nie wiecej nish 13tys.Prosze o pomoc PozdrawiAM!!

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Ja bym optował za Astrą dość przyjemne autko, nowsze konstrukcyjnie i z ciekawszymi silnikami niż Ibiza w dodatku przynajmniej wg. mnie bardziej urodziwe. W podanej cenie powinieneś się zmieścić a zostanie pewnie jeszcze na słownik ortograficzny.
    Pozdrawiam.

Auto
    Peugeot 307

Domyślnie

Tez bym bardziej do Opla uderzal nowsza konstrukcja i oszczedne silniki

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

A co w Astrze II diesel za 13 tys bedzie takiego nowoczesniejszego od Ibizy ?
    Pomijajac ze w Astrze nie ma silnika diesla mniejsego niz 1.7,zreszta dosc przecietnego,
    jest troche wieksza od Ibizy i zapewnia nieco lepszy komfort
    Natomiast decydujac sie na Ibize lepiej wybrac silnik 1.9tdi ktory jest jednym z najlepszych diesli z tamtego okresu.
    Podsumowujac Astra jest troche lepszym autem jesli nie porownujemy silnikow , natomiast oceniajac silniki diesla wyzej oceniam Ibize.

Awatar hightower555
    Auto
    Honda Civic 1.4is 90KM

Domyślnie

Panowie!! Ibiza to segment B, a Astra to klasyczny kompakt...

Może autor tego wątku mógłby bardziej sprecyzować swoje wymagania co do wielkości samochodu??:> łatwiej będzie wybrać odpowiedni model...

Pomimo gorszych diesli jestem za Astrą
    "kupując Subaru, kupujesz mit i historię, auto dostajesz w prezencie" xD

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Popieram poprzednika Też brałbym astre i to pewnie 3D bo to auto naprawdę jest ładne

Awatar Astaroth
    Auto
    .

Domyślnie

Czytajcie uważnie:w gre niewchodzi
    Wiem, że ciężko go zrozumieć, bo na pewno nie posługuje się językiem polskim, ale to się dało upatrzyć
    Jakiś czas temu też zastanawiałem się nad Astrą.. U mnie akurat decyzja ostateczna nie została podjęta, ale myślę, że mógłbyś być zadowolony. Chociaż nie wiemy co Cię w ogóle interesuje... Opis problemu na 2 linijki? To zbyt mało

Auto
    jeszcze nie posiadam

Domyślnie

Z góry wielkie dzięki za wasze wszystkie odpowiedzi. Od razu mowie ze lepiej prowadzę niż pisze, ale nie o tym chciałem….. Autko ma mieć dużo miejsca po złożeniu tylnich siedzeń (będę, co jakiś czas cos przewoził) Silnik oszczędny a zarazem dynamiczny, ale w mieście na trasie już nie koniecznie, bo raczej poza nie wyjadę (za często). Dużą wagę też przykładam do wnętrza auta ma być ładne  Na silnikach itd. Się nie znam wiec ma się Nie psuć za często i to wszystko. Pisze o Ibizie i Astrze, bo akurat te auta mi się podobają wizualnie na zewnątrz no może jeszcze Audi A3 ale słyszałem ze dużo pali no i trochę więcej bym musiał wydąć Na koniec chciałem powiedzieć ze nie chce dizla, bo dziewczyna ma uczulenie na ropę (poważnie) głowa ja boli, gdy jedzie ropniakiem. Chyba to wszystko proszę, o mala podpowiedz i sugestie, co wybrać Dzięki. PS. tym razem chyba, bez bykow bo w Word-zie pisałem pozdrawiam Peace

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Dizel tu był błąd Powinno być diesel A interesuje Cię astra 3D czy w hatchbaku ? W ibize bym się nie pakował. To jest już niższy segment i będzie po prostu mniejszy.

Awatar jarekin
    Auto
    Vectra B lift DTi

Domyślnie

Astra jest zdecydowanie lepszym posunięciem, do 13 tysi znajdziesz ładny okaz i w dobrym wyposażeniu, trzy-drzwiówka wygląda lepiej, bardziej dynamicznie od wersji 5-cio drzwiowej, a przy tym jest tańsza. Do opla części będą relatywnie tanie. Też miałem kupić astrę, ale, że już jedna stoi przed domem to kupiłem vectrę

Uprawnienia umieszczania postów