Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Bazar - początki - WAŻNE - nieprzeczytanie może skończyć się BANEM!

 1. #1
  Awatar b707
  Dołączył
  08/2006
  Skąd
  Warsaw, Poland
  Posty
  6,107
  Auto
  Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

  Domyślnie Bazar - początki - WAŻNE - nieprzeczytanie może skończyć się BANEM!

  Witam
  Jako opiekun tego skrawka forum witam zarówno kupujących jak i sprzedających w nowym dziale

  Na pewno wielu użytkownikom brakowało miejsca, gdzie mogliby swobodnie zamieszczać ogłoszenia dotyczące sprzedaży. I w tym też celu powstał ten dział.

  Najpierw polecam wszystkim zainteresowanym by zapoznali się z regulaminem. Pozwoli to uniknąć pomyłek przy zakładaniu tematów
  Regulamin ->


  Regulamin działu:
  1. W dziale zamieszczamy TYLKO tematy dotyczące SPRZEDAŻY przedmiotów i usług.
  2. Ogłoszenie może dodać każdy użytkownik spełniający dwa warunki: Minimum 15 postów oraz 30 dni stażu na forum.
  3. W TYTULE należy zawrzeć najważniejsze cechy oferowanego przedmiotu/usługi, np. w przypadku samochodu temat powinien zawierać markę, model i rocznik. W przypadku, gdy odsyłamy zainteresowanych do innego portalu, np. allegro, otomoto, ebay należy o tym poinformować w tytule, np. "[allegro] Nissan Micra 1998"
  4. Temat powinien zawierać obszerny opis zawierający niezbędne informacje o przedmiocie/usłudze. W przypadku podania linku do serwisu aukcyjnego itp. można podać skrócony opis zawierający podstawowe informacje.
  5. W ogłoszeniu należy obowiązkowo podać cenę. Może być to cena minimalna, orientacyjna lub do negocjacji.
  6. W przypadku, gdy sprzedaż odbywa się na zasadzie licytacji w portalu aukcyjnym, nie trzeba podawać ceny, chyba że aukcja zawiera opcję "kup teraz". Wtedy należy poinformować o tym w temacie i podać wartość "kup teraz".
  7. W ogłoszeniu należy wskazać zainteresowanym formy kontaktu np. mail, telefon, PW etc. Ogłoszenie też powinno wskazywać na rejon, w którym znajduje się przedmiot/usługa. Nie jest to wymagane jezeli ogłoszenie zawiera link do strony na której takowe informacje się znajdują.
  8. W dziale tym zezwalamy tylko na konstruktywne komentarze bezpośrednio dotyczące ogłoszenia i mogące wyjaśnić pewnie braki w opisie produktu. Wszelkie komentarze typu „za drogo”, „fajne auto” będą kasowane. Zalecamy jednak, by zainteresowani kontaktowali się z oferentem poprzez PW.
  9. W przypadku sprzedaży przedmiotu prosimy autora o napisanie postu SPRZEDANE w temacie. Taki temat zostanie skasowany po upływie 14 dni.
  10. „Martwe” ogłoszenia będą kasowane po pewnym czasie, zwykle, gdy ostatni post będzie sprzed 30 dni.
  11. W przypadku gdy ogłoszenie zawiera link do aukcji, zostanie ono skasowane w kilka dni po jej zakończeniu, chyba że sprzedający ją wznowi i poinformuje o tym w ogłoszeniu.
  12. Nie podbijamy sztucznie ogłoszeń, chyba że chcemy wskazać, iż oferta jest nadal aktualna, ale podbicie może wtedy nastąpić dopiero po 15 dniach od ostatniego postu.
  13. Użytkownik może założyć jeden temat raz na 10 dni. Może to być oferta zawierająca kilka przedmiotów. Jeżeli są powody, z których użytkownik chciałby założyć kolejny temat, wcześniej musi zwrócić się z tym do moderatora odpowiedzialnego za dział "Bazar".
  14. Wszelkie zmiany w ogłoszeniu należy wprowadzać poprzez modyfikacje pierwszego postu. Zezwala się też w takim wypadku na podbicie tematu i zwrócenie uwagi na ową zmianę.
  15. Tematy i posty niespełniające powyższych warunków będą kasowane. Nagminne łamanie zasad może skończyć się ostrzeżeniem lub/i banem.
  16. Pytania, prośby itp. należy kierować do moderatora odpowiedzialnego za dział "Sprzedam".

  Administracja portalu autoGaleria.pl zastrzega sobie prawo do modyfikacji powyższego regulaminu.

  Administracja portalu autoGaleria.pl zastrzega sobie prawo do kasowania ogłoszeń bez podania przyczyny lub wcześniejszego ostrzeżenia.

  Administracja portalu autoGaleria.pl nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń oraz nie gwarantuje wiarygodności oferentów.

  Nie posiadamy możliwości, by sprawdzić skąd pochodzi dany towar oraz czy sprzedawca działa zgodnie z prawem.

  Administracja portalu autoGaleria.pl potępia umieszczanie ogłoszeń niezgodnych z prawem, dotyczących sprzedaży towarów pochodzących z przestępstw lub wprowadzanych do sprzedaży niezgodnie z prawem krajowym.

  Administracja portalu autoGaleria.pl zapewnia, że przedstawi wszystkie dane dotyczące ogłoszenia oraz wystawcy, gdy wystąpi o takie dane uprawniona do tego instytucja.
  [/COLOR]


  Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, propozycje itp to można napisać w tym temacie lub wysłać do mnie PW.

  Zapraszam do zakładania tematów
  Pozdrawiam
  Ostatnio edytowane przez b707 ; 05-07-2016 o 20:45
  Imperialne Siły Moderujące

  Tu pilnuje Kocia Banda:
  https://www.facebook.com/KociaBanda/


 2. #2
  Awatar b707
  Dołączył
  08/2006
  Skąd
  Warsaw, Poland
  Posty
  6,107
  Auto
  Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

  Domyślnie

  Przypominam o podstawowym punkcie działu bazar.

  2. Ogłoszenie może dodać każdy użytkownik spełniający dwa warunki: Minimum 15 postów oraz 30 dni stażu na forum.
  Imperialne Siły Moderujące

  Tu pilnuje Kocia Banda:
  https://www.facebook.com/KociaBanda/


Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •