Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 36 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 359

Wątek: Strefa VIP

Auto
    Rower

Domyślnie

przepraszam ze sie wtrącam ale chcem byc szczery ale i z nikim nie chce zadzierac renówa czy ty podlizujesz sie Davis'owi(tylko bez agresywnych odpowiedzi)

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Panowie EASY! AML ma racje, z tego zrobila sie juz klutnia, dlugo patrzylem z boku, ale musze chlopakow poprzec (VIPow), jak bedziecie sie tak domagac to wezma kogos innego, albo jeszcze gorzej i nikogo nie wezma! Wiec poczekajcie troche i bedzie dobrze, nikt z aktualnych VIPow sie nie spodziewal,ze nim zostanie wiec przez ta ostra wymiane zdan bedziecie chyba musieli troche poczekc...

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    , a jesli 7 miesiecy NAPRAWDE czynnego uczetniczenia na 4um i pomaganie innym to zamalo, to VIPow powinnio byc 2 razy mniej
    Mam drobne pytanie (oczywiście bez obrazy) ? Skoro sądzisz że zasłużyłeś na VIP'a lub Twoja osoba powinna zostać przez Moderatorów zauważona....to co zrobisz jeśli jednak nie będą Ci chcieli dać tego VIPa ?
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    , a jesli 7 miesiecy NAPRAWDE czynnego uczetniczenia na 4um i pomaganie innym to zamalo, to VIPow powinnio byc 2 razy mniej
    Mam drobne pytanie (oczywiście bez obrazy) ? Skoro sądzisz że zasłużyłeś na VIP'a lub Twoja osoba powinna zostać przez Moderatorów zauważona....to co zrobisz jeśli jednak nie będą Ci chcieli dać tego VIPa ?
    Proponuje obraze na cały świat i nie wychodzenie z pokoju przez miesiąc :damn:
    Scotch po whisky

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Rzeczywiście od ostatniego naboru do Strefy VIP minęło trochę czasu. Niektórzy się niecierpliwią. Razem z moderatorami znów przyjrzymy się potencjalnym kandydatom i kto wie może kogoś awansujemy do rangi VIP

Teraz czekam na zgłoszenia przez moderatorów z ew. za i przeciw.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Zdziwie sie i moze wkurze... Nie chodzi mi o to ze ja MUSZE byc tym VIPem, ale chce aby bylo sprawiedliwie... Nie chce sie wywyzszac, ale skoro ew. mnie by nie przyjeto, bo nie spelmiam "norm" to tak jak juz napisalem VIPow powinni byc 2 razy mnie...Pozdro...

Awatar Wck

Domyślnie

Zdziwie sie i moze wkurze... Nie chodzi mi o to ze ja MUSZE byc tym VIPem, ale chce aby bylo sprawiedliwie... Nie chce sie wywyzszac, ale skoro ew. mnie by nie przyjeto, bo nie spelmiam "norm" to tak jak juz napisalem VIPow powinni byc 2 razy mnie...Pozdro...
    Davis - kurde, już parę osób próbuje Ci to uświadomić, ale do Ciebie to nie dociera. Trochę skromności! Takim pisaniem, że się wkurzysz itp stawiasz moderatorów pod ścianą i na pewno sobie nie pomożesz, najwyżej jeszcze bardziej sobie zaszkodzisz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wck
    Davis - kurde, już parę osób próbuje Ci to uświadomić, ale do Ciebie to nie dociera. Trochę skromności! Takim pisaniem, że się wkurzysz itp stawiasz moderatorów pod ścianą i na pewno sobie nie pomożesz, najwyżej jeszcze bardziej sobie zaszkodzisz
    Nie moge juz, no przecierz pisze dlaczego bym sie wkurzyl Nie zalezy mi na samym VIPostwie, ale na tym zeby bylo sprawiedliwie Rozumiesz

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

A nie jest sprawiedliwie ???? Może podasz jakieś konkretne przykłady ? Jesteś śmieszny i naprawdę chyba nigdy się nikt z toba nie dogada ...
    Scotch po whisky

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ajronmen
    A nie jest sprawiedliwie ???? Może podasz jakieś konkretne przykłady ? Jesteś śmieszny i naprawdę chyba nigdy się nikt z toba nie dogada ...
    Własie widze, ze prawie nikt sie z emna nie dogoada... ??: Juz dajcie mi spokuj, bo nie umiem gadac z 5 osobami na raz... a jak juz tak pragniesz tego przykladu to Dj Johnson

Uprawnienia umieszczania postów