Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 36 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 359

Wątek: Strefa VIP

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

ALE CZŁOWIEKU ! Jak ktoś może z tobą dogadać skoro nie masz racji !! 5 osób ci to tłumaczy, sam zauważyłeś.
    Jesteś jak Alicja w krainie czarów. Wejdź do normalnego świata, proszę cię

Ale co Dj_Johnson ?? Nie rozumiem dalej
    Scotch po whisky

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ajronmen
    ALE CZŁOWIEKU ! Jak ktoś może z tobą dogadać skoro nie masz racji !! 5 osób ci to tłumaczy, sam zauważyłeś.
    Jesteś jak Alicja w krainie czarów. Wejdź do normalnego świata, proszę cię

Ale co Dj_Johnson ?? Nie rozumiem dalej
    To jest ten twoj przyklad ! I dupa a nie tlumacza to ja wam tlumacze o co mi chodzi, za bystrzy to wy nie jestescie... Kiedy byl 1 nabor spelnialem warunki a mnie nie przyjeto... a taki Dj wcale nie spelnial warunkow i dupa... to sie wkurzylem i wybuchlem...potem przerwa, odezwalem sie znowu 2 dni temu i wszystcy sie narzucaja... takie to trudne do zrozumienia??? Po prostu przy naboraCH mody i inni powinni dokladniej posprawdazc uzytkownikow, a nie znalezc 5 walnac ich podczas gdy nast 5 bradziej sie na to nadaje, ale ich po porstu olano... JUZ CZAISZ???

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Nie bardzo, moim zdaniem wszystko przebiegło ok. Moze masz jakies specjalne kryteria którymi chciałbyś się z nami podzielić jesli chodzi o wybór vipów ?
    Pamiętaj, że jak stworzysz WŁASNĄ stronę i będziesz miał WŁASNE forum to będziesz mógł wszystko ustalać pod siebie
    Scotch po whisky

Domyślnie

Nie bardzo, moim zdaniem wszystko przebiegło ok. Moze masz jakies specjalne kryteria którymi chciałbyś się z nami podzielić jesli chodzi o wybór vipów ?
    Pamiętaj, że jak stworzysz WŁASNĄ stronę i będziesz miał WŁASNE forum to będziesz mógł wszystko ustalać pod siebie
    Przeczytaj se temat od poczatku... 1 nabor byl OK, no moze poza kandydatura Dj'a, ale jesli taki byl stopien wymagan to powinni byc duzo wicej VIPow... i tylko ja to zauwazylem i i tym powiedzoale, przyznaje dosc wybychowo... ale potam byl jescze jeden nabor i bylo OK, ale ze to ja sie "wydarlem" to mnie "ukarali" i nie dali mi VIPostwa... jest to wdl. mnie niesprawiedlie ale juz nie chcialo mi sie tego tlumaczyc i dalem sobie siana wiec 2 dni temu napisael mze juz sie usp[okoilem i czy teraz bede VIPem... to zaraz wszyscy naskolczyli zebym aie zamkonol i wszystko sprowadza sie do poczatku... to jest chore, niekturzy naprawde powinni ruszyc tymi zembatakim w glowie ??:

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    zembatakim
    Miałeś na myśli "zębatki" ? Jesteś fenomenalny Koniec rozmowy ze mną :damn:
    Scotch po whisky

Auto
    *

Domyślnie

I koniec kłutni w tym temacie, na PW lub GG proszę. ??:
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    zembatakim
    Miałeś na myśli "zębatki" ? Jesteś fenomenalny Koniec rozmowy ze mną :damn:
    Prosze bardzo ??:

Domyślnie

Ja pewnie i tak nie zostane VIP-em
    Land Cruiser 100. Legacy, Forester, Impreza, Porsche, XC 90, BMW, Mercedes w sumie też może być

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez brzuchi
    Nic nowego tym postem nie wniosłeś do tematu, więc raczej pisanie bez sensu nie jest furtką do VIPa.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wck
    Cytat Zamieszczone przez brzuchi
    Nic nowego tym postem nie wniosłeś do tematu, więc raczej pisanie bez sensu nie jest furtką do VIPa.
    a tak napisałem, zawsze staram sie konkretnie wypowiadać a jak nie wiem czegos o danym temacie to nie leje wody i nie gadam bez sensu, przynajmniej sie staram pozdrawiam
    Land Cruiser 100. Legacy, Forester, Impreza, Porsche, XC 90, BMW, Mercedes w sumie też może być

Uprawnienia umieszczania postów