Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 36 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 359

Wątek: Strefa VIP

Auto
    *

Domyślnie

VIP'ami ostatnio zostali: ilovebmw oraz BABELEC.
    konto zamknięte

Domyślnie

Myśle ze VIPem powinien zostac DK_WRC ... Nie jest tu za dlugo, ale wdl. mnie nalezy mu sie to, bo jest tu czesto, nie spamuje i pisze do rzeczy...

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Jestem zdziwiony tym że ktoś mnie poparł. :shock:
    Myślałem że nikt zbytnio nie zwraca na mnie uwagi.
    WIELKIE DZIĘKI że dałeś mi nadzieję. :lol: :lol:
    Jestem MILE zaskoczony!

Domyślnie

Widze, ze nikt nie poparl mojego pomyslu ...

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Wdług mnie ty XeNon powinieneś dostać tytuł ViP-a.Piszesz sensownie, nie spamujesz, pomagasz w "Poszukuje", jesteś świetnym kadndydatem Mówię ci!!
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Takie wymienianie między sobą ale myśle że to nie dlatego że "ja tobie to ty mi też". Obaj powinniście być Vipami według mnie

Domyślnie

VIPem powinna zostać osoba, która nie tyle, że się dużo udziela, ale taka, która wnosi dużo na forum i walczy z rozprzestszenianiem się spamu i górnictwa. Powinna też dawać przykład dla nowych userów. Czy może być taka definicja VIPa

Awatar skibae124
    Auto
    W140

Domyślnie

a jak wygląda przystąpienie do vip;ów?? Kto o tym decyduje??

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez skibae124
    a jak wygląda przystąpienie do vip;ów?? Kto o tym decyduje??
    admin, wzglednie moderatorzy i juz obecni vipowie, ale ostatnie slowo nalezy do admina

Cytat Zamieszczone przez fischer777
    VIPem powinna zostać osoba, która nie tyle, że się dużo udziela, ale taka, która wnosi dużo na forum i walczy z rozprzestszenianiem się spamu i górnictwa. Powinna też dawać przykład dla nowych userów. Czy może być taka definicja VIPa
    dla mnie przede wszystkim potrzebna jest tutaj duza kultura osobista, poswiecenie forum no i wiedza o motoryzacji powyzej przecietnej
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Powiem szczerze że na VIP-ów najbardziej się nadają....już obecni VIP-owie.
    Z osób nie posiadających tego Znaczka, wbór jest znacznie trudniejszy. Jest kilka osób posiadających dość sporą wiedzę motoryzacyjną, ale są to postacie dość kontrowersyjne i konfliktowe, lub ich staż na forum jest bardzo któtki.
    Reszta, jak by tu powiedzieć, nie błyszczy. Może dlatego że w okresie wakacyjnym forum nie było dość często odwiedzane, powstało kilka tematów (niskich lotów) w których nie można było się raczej wykazać. Pisanie postów, komentujących na bierząco (fajne lub nie), wklejanie zdjęć bez jakiegokolwiek opisu lub z opisem wziętym z jakiegoś artykułu niestety przepustki do VIPa nie daje.

Troche się tu rozpisałem, a zapomniałem że moje zdanie co do przyjmowania VIP-ów jest naprawde mało znaczące.
    Kto inny decyduje, jednak widząc ilu mamy nowych VIP-ów, to wydaje mi się że nie tylko ja mam podobne odczucia.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów