Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 15 z 36 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 359

Wątek: Strefa VIP

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Harpon
    Czy można zostać Vipem pisząc małą ilość postów?
    Powtórzę za Wielbłądem - jeśli te posty bedą rozsądne i wnoszące ważne informacje do tematu i życia forum, to dlaczego nie?! AG docenia człowieka, jego wiedzę i kulturę, a nie nabijaczy postów... Jeśli masz wiedzę o motoryzacji, potrafisz nam ją przekazać, to może w niedługim czasie zaskoczy Cię miła niespodzianka - podobnie jak mnie zaskoczyła...

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

najlepszym przykładem jest DJ Brabus
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    najlepszym przykładem jest DJ Brabus
    Choćby nawet - do dziś się cieszę!!

Przy okazji miło powitać Matadora - świeżutkiego VIP-a w naszym gronie!! Cieszę się bardzo z Twojej obecności - miałeś tak szybkie głosowanie, że zanim zauważyłem temat, to już go zamknięto...

P.S. Ale i tak oczywiście byłbym na 100% TAK

Domyślnie

Dopiero po poscie Dj Brabusa zorientowlem sie ze Matador jest vipem.Serdeczne gratulacje i powodzenia w twojej vipwoskiej karierze.

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Właściwie to....dziwnie się, że nie zostałeś wcześniej VIP-em.......bardzo dobra decyzja.... gratuluję Matador

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Dzięki Dj i wszystkim też. Trochę późno, ale napiszę to samo co w dziale VIP - poprostu dziękuję. Mam tylko nadzieję że grono będzie się powiększać. Pozdrawiam...
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Domyślnie

Witam oficjalnie jako pierwszy kolejnego nowego VIP-a - Potek wielkie gratulacje! Jesteś kolejnym żywym dowodem na to, że forum AG zdecydowanie podnosi poziom!! Tak wszyscy trzymajmy - pamiętajmy, że Potek to kolejna osoba z której warto brać przykład!

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez shrek
    A mnie nikt nie chce . Czy można zgłaszać kogoś kandydature na vipa?
    tak, istniejacy juz vipowie zglaszaja propozycje na nowych

swoja droga jest wielu uzytkownikow ktorzy zasluguja na ta range bardziej od ciebie a dalej jej nie maja ;p

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Dziekuje za wszytskim za uznanie i witam w gronie Matodora i Potka, ktorzy sa swietnymi uzytkownikami pod kazdym wzgledem.Gratuluje i pozdrawiam.

Domyślnie

No, sądze że do grona VIPów powinna dojść jeszcze 1 osoba...
    Pisałem to już dawniej, a teraz myśle że ktoś się ze mną zgodzi, że VIPem powinien zostać DK_WRC.
    Jest osobą w porządku, jedna z istotniejszych na 4um moim zdaniem, nie spamuje i nie można się przyczepić do jego postów. No i te jego kompedium DJ Brabus napisał, że nie jest to powód aby robić kogos VIPem, jednak, wg mnie to tylko potwierdza ze DK należy się ten status Zgodzi się ktoś

Uprawnienia umieszczania postów