Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 19 z 36 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 359

Wątek: Strefa VIP

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Qoompel nie są to kryteria tylko wskazówki dla wszystkich user'ów. Oni tworzą materiał na VIP'ów z którego jest wyławiana odpowiednia osoba.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Qoompel nie są to kryteria tylko wskazówki dla wszystkich user'ów. Oni tworzą materiał na VIP'ów z którego jest wyławiana odpowiednia osoba.
    ...która jest obiektem naszej wnikliwej obserwacji - musi tworzyć wokół siebie to "coś", co spowoduje, że jest pozytywnie odbierana przez innych oraz zauważana przez VIPów. Musi się również zasłużyć pozytywnym podejściem do życia, dużą znajomością zagadnień motoryzacyjnych oraz musi zdobyć nasze zaufanie.

Te oraz wiele innych czynników zadecydowały o wyborze jaromira na VIPa. Upominanie się oraz pukanie na siłę do "zakazanej strefy" nie pomaga. Proszę to zrozumieć - kto ma zostać zauważony, ten zostanie zauważonym. Nie pominiemy napewno nikogo ważnego...

Domyślnie

No właśnie czekałem kiedy jaromir dostanie VIPa. Gratuluje więc Mu. Jak dla mnie wykazuje się tą samą dojrzałością w postach co LiveLetDie .

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Gratuluje jaromir tego tytułu. Jak się spotkamy na jakimś zlocie aG to wtedy postawie ci piwo.

mam nadzieje, że masz 18 lat

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Upominanie się oraz pukanie na siłę do "zakazanej strefy" nie pomaga.
    Napisałem w moim poprzednim poście, że "nie chcę być źle zrozumiany". Myślisz, że tak zależy mi na byciu VIPem Uwierz mi, że nie. Mam wystarczający dostęp do tapet.
    Po prostu chciałem się dowiedzieć co jeszcze wpłynęło na to, że niczym nie wyróżniający się jaromir dostał się do "zakazanej strefy".

~~~~~~~~~~~~~~
    Jeszcze raz jaromirze-nic do Ciebie nie mam (oprócz gratulacji).

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    chciałem się dowiedzieć co jeszcze wpłynęło na to, że niczym nie wyróżniający się jaromir dostał się do "zakazanej strefy"
    Skoro VIPowie, redaktorzy, moderatorzy i admin zdecydowali, że jaromir jest człowiekem wartym dania mu tego tytułu, to jednak musi się czymś wyróżniać. Wnikliwa ocena zachowania, jakości przekazywania wiadomości i posiadania ich pozwala nam ocenić, czy ktoś się nadaje, czy nie. Jeśli Ty tego nie zauważyłeś - przykro mi.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Oj qoompel... czy aby troszke nie przeginasz? :neutral: Jaromir dostał VIP'a po długich obserwacjach, cała "procedura" przyjmowania nie trwa dzien czy dwa... Są osoby, które piszą często, piszą dobrze, ale brakuje im "duszy" forumowicza... Każdy z VIP'ów ma unikalny styl pisania, umiejętnie przekazuje swoje myśli za pomocą treści... Z przykrościa i pełną świadomością pisze to teraz, że nie każdy się nadaje a i są osoby, które raczej nigdy tam nie trafią...

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX
    Oj qoompel... czy aby troszke nie przeginasz? :neutral:
    Możliwe. Ale moje stanowisko podziela kilka innych osób.

Rozumiem o co chodzi.
    Kończę to, co zacząłem. Koniec OT.

Awatar Golden Boy

Domyślnie

qoompel nie rozumiem Twojego rozgoryczenia ??:. Oceniasz nowego VIP-a jako "niczym nie wyrozniajacy sie user"... Popatrz czy przypadkiem Ciebie tak nie postrzegaja tutaj.
    Po Twoich postach wnioskuje, ze czujesz sie oszukany i niedoceniony, ze to ty nie zostales VIP-a. Moze troszeczke wiecej samokrytyki co? Bo idealnym kandydatem nie jestes, zreszta kazdy ma jakies wady i warto czasem sobie o nich przypomniec.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    moje stanowisko podziela kilka innych osób
    A to ciekawe - może jednak podzielicie się swoimi opiniami? Bo już nie rozumiem, czy chodzi konkretnie o przyznanie VIPa jaromirowi, czy w ogóle o nieprzyznanie go innym "bardziej wartościowszym użytkownikom"?

Uprawnienia umieszczania postów