Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 359

Wątek: Strefa VIP

Auto
    *

Domyślnie

Tak jak pisałem w najbliższych dniach, nie ma dokładnej daty, po kolei będziemy analizować użytkownika i jeśli wynik będzie pozytywny to zostanie przyjęty.
    konto zamknięte

Awatar Fester

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Gemini
    Cytat Zamieszczone przez AutoDoktor
    Cytat Zamieszczone przez Fester
    A dokładniej o co chodzi?
    Bamboocha Metafora taka
    Rozbroiła mnie ta refleksja/uwaga Doktorku :lol: :lol: :lol:

BAMBOOCHA jest wszędzie!!!!!!!
    Wchodzi facet do samolotu, a tam zakaz pływania lecz on dalej drzewo rąbie!!
    Jaki z tego morał???
    Nie wsadzaj roweru do lodówki bo ci trampki do wody wpadną!!

Ice
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Gemini
    Cytat Zamieszczone przez AutoDoktor
    A dokładniej o co chodzi?
    Bamboocha Metafora taka
    Rozbroiła mnie ta refleksja/uwaga Doktorku :lol: :lol: :lol:

BAMBOOCHA jest wszędzie!!!!!!!
    Spamowanie niestety też.

Awatar Wck

Domyślnie

Pomysł bardzo dobry, tylko proszę o nie przyznawanie praw wstępu naraz 50 osobom, które mają ponad ileś tam postów, a wszystkie bez sensu...

Awatar ivis
    Auto
    Opel Astra 1,8

Domyślnie

Mam małe pytanko, co do forum VIP. Już od dosyć dawna codziennie czytam forum aG, ale nie udzielam się postami czy w jakiś inny sposób. Czy ja również mam szansę, aby zostać VIPem? Materiały z tego działu forum bardzo mnie interesują Pozdrawiam

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wck
    Pomysł bardzo dobry, tylko proszę o nie przyznawanie praw wstępu naraz 50 osobom, które mają ponad ileś tam postów, a wszystkie bez sensu...
    Ilość postów nie jest kryterium przyznawania rangi VIP.

Cytat Zamieszczone przez ivis
    Mam małe pytanko, co do forum VIP. Już od dosyć dawna codziennie czytam forum aG, ale nie udzielam się postami czy w jakiś inny sposób. Czy ja również mam szansę, aby zostać VIPem? Materiały z tego działu forum bardzo mnie interesują Pozdrawiam
    Ciężka sytuacja, ale żeby mieć dostęp do strefy VIP trzeba aktywnie się udzielać na forum. ivis postaraj się częściej zabierać głos w dyskusjach, które dot. Twoich tematów.

Postaram się aby jeszcze dzisiaj była opublikowana lista użytkowników, którzy otrzymają dostęp do strefy VIP. Będą to osoby zgłoszone przez moderatorów.

Domyślnie

Mysle ze trzeba wziasc pod uwage nie tylko ile ktos ma postow ale od jakiego czasu jest na 4um. Jesli ktos w 3 dni napisal 300 postow to nie siwdczy to o nim doobrze, ale dokladnie na odwrot. No i wdl. mnie wazne jest zeby ktops byl reguralnie na 4um, niekoniecznie pisal 20 postuw dziennie ale np. jesli ktos jest od roku czy jakos tak i ma kolo 4 postuw dziennie i rzeczywiscie pisze co dzien, to ja jaknajbardziej zrobilbym go Vipem

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Oczywiście Davis masz rację, ale pamietaj, że nie liczy się tak bardzo ilość. Ważne co te posty zawierają, bo przecież piszemy na forum, aby dowiedzieć się więcej od innych i poznać ich zdanie na różne sprawy.

Nie będę nakłaniał: piszcie ładne i rzeczowe posty to traficie do Strefy VIP. Po prostu bądźcie sobą, a całkiem prawdopodobne, że do niej traficie.

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Cieślak
    Cytat Zamieszczone przez Wck
    Ilość postów nie jest kryterium przyznawania rangi VIP.
    Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieję że system się sprawdzi i podniesie chociaż trochę poziom wypowiedzi co niektórych użytkowników

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Cieślak
    Oczywiście Davis masz rację, ale pamietaj, że nie liczy się tak bardzo ilość. Ważne co te posty zawierają, bo przecież piszemy na forum, aby dowiedzieć się więcej od innych i poznać ich zdanie na różne sprawy.

Nie będę nakłaniał: piszcie ładne i rzeczowe posty to traficie do Strefy VIP. Po prostu bądźcie sobą, a całkiem prawdopodobne, że do niej traficie.
    Oczywiscie ze ilosc nie jest najwazniejsza. Z reszta napisalem ze jesli ktos nie ma wielkiej ilosci postow, ale jest na 4um dlugo i naprawde siedzi codziennie to nadajae sie na VIPa. Liczy sie jakosc nie ilosc (szkoda ze coraz wiecej osub o tym zapomina ??: )

Uprawnienia umieszczania postów