Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 36 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 359

Wątek: Strefa VIP

Auto
    Rower

Domyślnie

a ja zasluguje, tak wiem na poczatku smiecilem na forum (szczegolnie ten temat z tapetami z Nissanem) ale chyba teraz sie poprawilem, staram sie pomagac, nie wdaje sie w kłótnie... ale sami ocencie

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    No dobra, mysle ze po tej aferze na poczatku pierwszego naboru juz sie supokoilem, wiec moze ja tez juz moglbym byc VIPem Wydaje mi sie ze nie liczac tamtego momentu, to nadaje sie na VIPa i mysle tez ze nadaje sie nawet bardziej na to niz kilu ludzi kturzy juz nimi sa...
    Ostatecznie siedze to juz ponad 7 miesiecy i sprawuje sie dobrze... co wy na to
    To czy nadajesz się na VIP'a to chyba nie zależy od Ciebie. Troche skromności i cierpliwości
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    No dobra, mysle ze po tej aferze na poczatku pierwszego naboru juz sie supokoilem, wiec moze ja tez juz moglbym byc VIPem Wydaje mi sie ze nie liczac tamtego momentu, to nadaje sie na VIPa i mysle tez ze nadaje sie nawet bardziej na to niz kilu ludzi kturzy juz nimi sa...
    Ostatecznie siedze to juz ponad 7 miesiecy i sprawuje sie dobrze... co wy na to
    To czy nadajesz się na VIP'a to chyba nie zależy od Ciebie. Troche skromności i cierpliwości
    Co ty chcesz, przecierz tylko sie pytam, cos nie pasi?

Domyślnie

Ja też chce być VIP`em .....
    No dobra ale na serio to Davis zasługuje na VIP`a udziela się i pomaga innym

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

ale tez wszczyna awantury i jest niemiły

(...) cos nie pasi?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DJ_JoHnSoN
    ale tez wszczyna awantury i jest niemiły

(...) cos nie pasi?
    Mscimy sie za stare czsy,co :lol: ??: Ale co sie dziwisz, przecierz ja sie zapytalem czy juz mam na to szanse a on wyskakuje... THX renowa za poparcire, to tez moglbys byc VIPem, ale bez obrazy, ale DK_WRC chyba nie No ale niech sie w koncu odezwie ktos z gory

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Mscimy sie za stare czsy,co :lol: ??:
    nie ... ja juz o tamtym zapomnialem i nie mam zamairu znowu zaczynac ... poprostu popieram Emenemsa i moim zdaniem nieslusznie na niego naskoczyles bo ma On zalkowita racje ... nic nie da ze napiszesz ze chcesz byc VIPem ... sam zostaniesz wybrany lub nie ... trzeba czekac i miec nadzieje ... wszystko jest mozliwe ...

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Ja też chcę być vip-em A narazie popieram żeby nim był Davis.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Ja popieram Davisa i Shreka.

Auto
    *

Domyślnie

A ja wam proponuję wychamować, nie róbcie rewolucji, pozatym domagając się na siłę VIP'a uświadamiacie fakt że nie jesteście na to gotowi, i akurat się tak składa że Adminowi posłałem zgłoszenie na Vipa dla jednej osoby z tąd i widzę że to był błąd.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów