Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 36 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 359

Wątek: Strefa VIP

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    A ja wam proponuję wychamować, nie róbcie rewolucji, pozatym domagając się na siłę VIP'a uświadamiacie fakt że nie jesteście na to gotowi, i akurat się tak składa że Adminowi posłałem zgłoszenie na Vipa dla jednej osoby z tąd i widzę że to był błąd.
    ]

Ale to ja proponuję Davisa na Vipa(Jeżeli w ogóle mam tu coś do powiedzenia )

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Jednym slowem piszac tutaj ze ktos ma byc Vipem lub nie sami sobie szkodzicie ... no ale czy wkoncu ktos to zrozumie ?? ...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DJ_JoHnSoN
    Jednym slowem piszac tutaj ze ktos ma byc Vipem lub nie sami sobie szkodzicie ... no ale czy wkoncu ktos to zrozumie ?? ...
    Tobie łatwo mówić VIP`e

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Ja nie wiedzialem ze bede Vipem ... Krzysztof dostal zgloszenie i jestem ... ale gdybym jeszcze nie byl napewno bym nie pisal tutaj ze mi sie nalezy VIP ... Jak juz Aston napisal wyslal zgloszenie ale zaluje ze to zrobil ... i teraz nie wiadomo czy ta jedna osoba dostanie VIP-a ... no ale co ja bede pisal ... to wasza decyzja ... nie wystarczylo raz powiedziec ze wy nie macie na to wpływu ... ze to moderatorzy w porozumieniu z Adminem beda wyłaniać nowych VIPów ... no coz ...

Domyślnie

Ja to wszystko rozumiem ale może Davis poczuł się urażony że stara się pomagać a nie dostał vip`a
    No ale cóż nie chce rozpoczynać kłótni "rozdawanie" vip`ów należy do Administratorów tak jak napisałeś

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez renówa
    Ja to wszystko rozumiem ale może Davis poczuł się urażony że stara się pomagać a nie dostał vip`a
    No ale cóż nie chce rozpoczynać kłótni "rozdawanie" vip`ów należy do Administratorów tak jak napisałeś
    rozumiem to ze pomaga a nie ma VIPa ... lecz z jednej strony pomaga w czym tylko mozna a z drugiej strony czasem jest nimily ... i naskakuje na wszystkich bezpodstawnie ... teraz juz sie bardzo poprawił ... ale czasem tez sie to zdarza ... jak ktos jest niecierpliwy i na sile sie czegos domaga to nie sadze zeby to osiągnął ...

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez shrek
    Ja też chcę być vip-em
    :lol: :lol: :lol: Ok, ja nic nie mówię

Domyślnie

rozumiem to ze pomaga a nie ma VIPa ... lecz z jednej strony pomaga w czym tylko mozna a z drugiej strony czasem jest nimily ... i naskakuje na wszystkich bezpodstawnie ... teraz juz sie bardzo poprawił ... ale czasem tez sie to zdarza ... jak ktos jest niecierpliwy i na sile sie czegos domaga to nie sadze zeby to osiągnął ...
    Naprawde jestem niemily O co ci chodzi, podaj przyklady kiedy jestem niemily, napisalem, czy cos kolesiowi niepasi i juz jestem niemily... Musze ci powiedziec ze strasznie sie wymadrzasz i nadal sadze ze nie zaslugujesz na VIPostwo... A jesli chdzi o to ze napisalem ze chce byc VIPem to nie dlatego ze sie upominam tylko dlatego ze, bede szczery - sadze ze po prostu "wyzsze sfery" maja to gdzies i o tym niepamaetaja, no moze poza AML, bo on jest naprawde w porzasiu..

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    Naprawde jestem niemily O co ci chodzi, podaj przyklady kiedy jestem niemily, napisalem, czy cos kolesiowi niepasi i juz jestem niemily... Musze ci powiedziec ze strasznie sie wymadrzasz i nadal sadze ze nie zaslugujesz na VIPostwo, bo nawet nie masz podstaw aby tak gadac,a odzywasz sie... A jesli chdzi o to ze napisalem ze chce byc VIPem to nie dlatego ze sie upominam tylko dlatego ze, bede szczery - sadze ze po prostu "wyzsze sfery" maja to gdzies i o tym niepamaetaja, no moze poza AML, bo on jest naprawde w porzasiu..

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    Naprawde jestem niemily O co ci chodzi, podaj przyklady kiedy jestem niemily, napisalem, czy cos kolesiowi niepasi i juz jestem niemily... Musze ci powiedziec ze strasznie sie wymadrzasz i nadal sadze ze nie zaslugujesz na VIPostwo... A jesli chdzi o to ze napisalem ze chce byc VIPem to nie dlatego ze sie upominam tylko dlatego ze, bede szczery - sadze ze po prostu "wyzsze sfery" maja to gdzies i o tym niepamaetaja, no moze poza AML, bo on jest naprawde w porzasiu..
    Właśnie np w tym momencie byłeś niemiły... Ależ ja jestem nie w porzasiu :P

Uprawnienia umieszczania postów