Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 36 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 359

Wątek: Strefa VIP

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Jesteś niemiły. Ja także to potwierdzam. Czasami cwaniakujesz, czasami piszesz prymitywne słowa (zaje***** itd.) bez cenzury.

A tak pozatym niedawno powiedziałeś, że masz rangę vip-a gdzieś, to po co Ci ona teraz

Auto
    *

Domyślnie

Nie widzę żeby Davis kiedyś się kogoś czepiał, nie czytam forum od dechy do dechy ale nic takiego nie zauważyłem.
    Tak czy inaczej dajcie sobie spokój na razie, pożyjemy zobaczymy.
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Doktorek
    Jesteś niemiły. Ja także to potwierdzam. Czasami cwaniakujesz, czasami piszesz prymitywne słowa (zaje***** itd.) bez cenzury.

A tak pozatym niedawno powiedziałeś, że masz rangę vip-a gdzieś, to po co Ci ona teraz
    Naprawde czy to takie strasznie slowo A zreszta co masz na msli, ze "cwaniakuje" A poza tym, nie wiem o co ci chodzi, chcesz miec we mnie wroga, czy co, nigdy sie do ciebie nie czepialem, bo uwazm ze jestes OK, ale skoro masz cos do mnie, to przynajmniej too prezycuj...

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Wiem, że jesteś do mnie ok, choć coś tam kiedyś było... niepamiętam. Chodzi mi tylko o to jakie było Twoje podejście do rangi Vip-a. Tyle. Pozatym nic do Ciebie nie mam.
    A to, że tak powiedziałem to nieznaczy, że jestem na NIE

Awatar Wck

Domyślnie

Davis: strasznie się uczepiłeś DJ_Johnsona, krytykowałeś dużo jego wypowiedzi praktycznie bezpodstawnie, oprócz tego m.in. w tym temacie zaznaczałeś jak bardzo nie nadaje się na VIP'a itd. Tak dla ironii podam pewną Twoją wypowiedź:

http://www.autogaleria.pl/forum/view...?p=36088#36088

Nie odbieraj tego jako atak albo że robię to specjalnie na złość itp, po prostu trochę przystopuj, nie dopominaj się - jeśli zasłużysz, to na pewno zostaniesz zauważony.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wck
    Davis: strasznie się uczepiłeś DJ_Johnsona, krytykowałeś dużo jego wypowiedzi praktycznie bezpodstawnie, oprócz tego m.in. w tym temacie zaznaczałeś jak bardzo nie nadaje się na VIP'a itd. Tak dla ironii podam pewną Twoją wypowiedź:

http://www.autogaleria.pl/forum/view...?p=36088#36088

Nie odbieraj tego jako atak albo że robię to specjalnie na złość itp, po prostu trochę przystopuj, nie dopominaj się - jeśli zasłużysz, to na pewno zostaniesz zauważony.
    Nie musisz o tym mi przypominac, kiedy "odkopalem" ten temat chyba wczoraj, napisalem ze juz sie uspokoilem... Choc niepowiem zebym zmienil zdanie, ale to juz co innego... Czytaj dokladniej! :susp: A jesli chodzi o to zauwazenie to juz napisalem, mysle ze "wyzsze sfery" juz o tym zapomnialy i to ich juz nie obchodzi, a jesli 7 miesiecy NAPRAWDE czynnego uczetniczenia na 4um i pomaganie innym to zamalo, to VIPow powinnio byc 2 razy mniej

Auto
    *

Domyślnie

Uspokoicie się wreszcie? ??:
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Uspokoicie się wreszcie? ??:
    Spoko, przecierz to nie klutnia, tylko wymiana zdan

Auto
    *

Domyślnie

Powoli zaczynam w to wątpić. ??:
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Powoli zaczynam w to wątpić. ??:
    Nieby czemu :neutral: Nie ma przeklenstw, przezwisk i jebitnych wykrzykinkow, wiec czemy tak sadzisz

Uprawnienia umieszczania postów