Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 74

Wątek: 2010 Peugeot RCZ

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2010 Peugeot RCZ

Pierwsze oficjalne zdjęcia. Peugeot zostawił samą nazwę "RCZ" by podkreślić jaki wyjątkowy to jest samochód i ze nie jest zwykłą odmianą 308. Wersja seryjna jak widać niewiele różni się od conceptu. Na jakieś dane techniczne trzeba jeszcze poczekać. RCZ zostanie zaprezentowany na IAA we Frankfurcie za dwa miesiące, a do salonów ma trafić wiosną przyszłego roku.

(c) peugeot.be

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Proszę o komentarze do newsa pt. Peugeot RCZ - Pełen emocji.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Pierwszy na prawdę ładny Peugeot od czasów 406 Coupe. Pierwszy, którym nie wstydziłbym się wyjechać na ulicę i pierwszy, którego może nawet chciałbym mieć.
    Ma nietypowe, może nawet udziwnione proporcje, ale ten eksperyment stylistyczny świetnie się tu sprawdza. Do tego double bubble - nie sądziłem, że pojawi się w seryjnym modelu.
    Jestem na tak, pomimo tego, że auto jest równie zmanierowane jak reszta gamy Peugeota - tym razem się im udało.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar Jezierak
    Auto
    BMW E46 M3

Domyślnie

Mi ten Peugeot trochę zalatuje z tyłu Nissanem 350/370Z, a linia ta w ciemnym zdjęciu kojarzy mi się z McLarenem, ładne wychodzące za kontury auta nadkolla hmmm Ciekawie się zapowiada to auto

Awatar else
    Auto
    Bentley Continetntal w w skali 1:18

Domyślnie

Dla mnie jest takie plastikowe i nie proporcionalne .. jedyny fajny peugeot to chyba 406 coupe ...

2. post
    Cytat Zamieszczone przez Puszek Zobacz posta
    Ma nietypowe, może nawet udziwnione proporcje, ale ten eksperyment stylistyczny świetnie się tu sprawdza
    ???? To ma bys fajne , nie sądze takie proporcje to kosmiczna tragedia .
    Ostatnio edytowane przez Dynks ; 18-07-2009 o 12:08
    Firma TERMA TECH tecznika grzewcza i narzędziowa Wrocław ul.Gazowa 24-26

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

else edytuj posty, zamiast pisać jeden pod drugim.
    Moderator Dream Team

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

No i mamy RC Z w pełniej okazałości. Został złapany na Mont Ventoux we Francji. Tam jak widac na zdjęciach tworzony jest spot reklamowy dla tego coupe od Peugeota.
    Już wiadomo jakie silniki będą dostępne do tego modelu. Benzynowa i turbodoładowana jednostka 1.6 THP o mocy 150 i 218 KM. Jeśli chodzi o silniki wysokoprężne: 2.0 HDI o mocy 150 KM i 2.2 HDI o mocy 170 KM.
    RC Z to ma byc tańsza alternatywa dla Audi TT. Do sprzedaży wejdzie wiosną przyszłego roku.

(c) autoweek

Awatar Razor 77
    Auto
    .

Domyślnie

(c) Spyshots.nl

Domyślnie

niezbyt proporcjonalna linia boczna jest głównym zarzutem stylistycznym moim zdaniem. Chociaż takie uroki tej klasy samochodów, to tutaj dosyć mocno rzuca się to w oczy Sam przód zbyt napompowany, tył fajny. Ogólnie nie odbiega poziomem stylistycznym od pozostałych nowych Peugeotów - nie jest brzydki, ale nie kosi konkurencji designem...

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

a mi się cholernie nie podoba. przód można pomylić z tyłem. jak na auto z przednim napędem i silnikiem z przodu jest nie proporcjonalne. ma za dłuuuugi tył, takie cos można zrobić w aucie z centralnie umieszczonym motorem. no i najgorsze to ta gęba jak w każdym innym Peżo.

Uprawnienia umieszczania postów