Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 74

Wątek: 2010 Peugeot RCZ

Domyślnie

fajny, ale faktycznie tutaj dopiero zauważyłem że ten dach jest za krótki, taki ścięty i ma przez to długi tył... lipa ale ten silnik 1.6 turbo 200KM to nawet spoko
    Strona pliki.pl

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez andrzej19961999 Zobacz posta
    Lays on nie jest za długi tylko chcieli by był podobny do TT. Czy TT ma duży bagażnik???
    Chodziło mi o zbyt długi jak na mój gust tył Pewnie tam chcieli, żeby był podobny do TT, ale na szczęście nie jest oto mocno widoczne. A bagażnika w TT do tego nie mieszaj, bo w TT tył kończy się jak w liftbacku, a tu jak w sedanie

Awatar luk
    Auto
    zmieniam

Domyślnie

Ten będzie miał zdecydowanie większy bagażnik. Interesująco zapowiada się wersja 200 koni.

Domyślnie

Kilka zdjęć live White rządzi Mimo, że ostatnio nie byłem jakoś specjalnie oczarowany jego wyglądem :P

C: Forum-Auto

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

On jest przepiękny Nie wiecie jakie mają być ceny w Polsce i kiedy ma sie pokazać bo nie znalazłem informacji?

Domyślnie

Także w tym roku pojechałem sobie z fatherem na targi w Gdańsku, na stoisku Peugeota między nieco oklepanymi już modelami stał nowiutki RCZ, podobno jego polska premiera, podobno Auto nie kładzie na kolana, ale jest trzeba przyznać naprawdę ładne, podoba mi się ten pofalowany dach i niektóre detale No i chyba najładniejszy Pug z wielkim uśmieszkiem Szkoda, że wnętrza nie zobaczyłem, ale nie było jak, bo jak nie co chwilę podniecone 8-latki trzaskały drzwiami w tej "super furze", to kolejka ich rodziców wsiadała i nie było sensu czekać

Mocno świeciło i dużo ludzi się kręciło wokół RCZ-a, więc zdjęcia trochę kiepskie, sry

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Wygląda kapitalnie. Według mnie jest to jedno z najlepszych (na pewno pod względem designu) coupe na rynku.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

tego peugeota widzialem juz jakis miesiac temu na drodze w katowicach, jakoś nie zachwycił, ani nie skupiałem sie na nim (był biały) po za tym ze został w tyle na zakrecie
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Nom raczej nie premiera w polsce.. bo w salonie Peugeota widziałem go już z miesiąc temu, a oprócz tego na rajdzie rzeszowskim po strefach serwisowych jeździły takie przynajmniej 2 (biały i czarny). Prezentuje się naprawdę dobrze

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Co z tego, że ładny skoro Transit lub stara Celica zostawia go w tyle na zakręcie

Uprawnienia umieszczania postów