Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 26 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 258

Wątek: 2010 Ferrari 458 Italia

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Zgadzam się, Szakal - Ostatnim naprawdę dobrze wyglądającym Ferrari było chyba 355 . Jak patrzę na nowe modele, to odnoszę wrażenie, że więcej czasu spędziły w tunelu aerodynamicznym, niż na desce kreślarskiej, szczególnie u Enzo .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Zależy co kto oczekuje od Ferrari. Dla mnie auta tej marki mają rwać dziesiąte części sekundy na torze i garściami czerpać z f1 i jestem wręcz pewny, że to auto będzie piekielnie szybkie na torze. Jeśli jednak ktoś oczekuje pięknej stylistyki (nie powiem lanserskiej, bo ciężko powiedzieć, żeby Ferrari nie było lanserskie...) to zdecydowanie lepszym wyborem jest np. Lamborghini.

Podsumowując: co kto lubi Mnie jednak cieszy, że to auto jednak wywołuje emocje, a nie jest nudne jak toyota, bo to by była prawdziwa tragedia dla auta z Maranello
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez RX-7 Zobacz posta
    Jak patrzę na nowe modele, to odnoszę wrażenie, że więcej czasu spędziły w tunelu aerodynamicznym, niż na desce kreślarskiej, szczególnie u Enzo .
    No tak Enzo zajował się designem swoich aut
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wszamol Zobacz posta
    Dla mnie auta tej marki mają rwać dziesiąte części sekundy na torze
    Ale to samo w sobie jest nudne ;p. Znacznie więcej emocji wywołuje piękne nadwozie, albo jakieś oryginalne cechy, a tym czasem wszystkie obecne Ferrari są cholernie szybkie... I tyle.

No tak Enzo zajował się designem swoich aut
    Przecież mi o auto chodziło, nie o pana Enzo ;p.
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

A no yo, ale on spędził właśnie więcej w tunelu aerodynamicznym bo o to chodziło.

Jak sie przejedziesz jakimś obecnym Ferrari to zmienisz zdanie co do emocji.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Ale to samo w sobie jest nudne ;p.
    czemu mierzysz wszystkich swoją miarą? Dla Ciebie nudne, dla mnie nie, czy to coś złego? emocji na pewno nie zabraknie...
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd Zobacz posta
    A no yo, ale on spędził właśnie więcej w tunelu aerodynamicznym bo o to chodziło.
    Nie przypadkowo użyłem tego modelu, jako przykład :susp:.

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd Zobacz posta
    Jak sie przejedziesz jakimś obecnym Ferrari to zmienisz zdanie co do emocji.
    Pewnie żebym zmienił, ale to dlatego, że nigdy nie prowadziłem naprawdę szybkiego samochodu. Gdybym sobie mógł wybierać w autach tego pokroju pewnie przełożyłbym DBS'a nad, powiedzmy, 599 .
    czemu mierzysz wszystkich swoją miarą? Dla Ciebie nudne, dla mnie nie, czy to coś złego? emocji na pewno nie zabraknie...
    Wyluzuj, przecież Ci nie narzucam swojego zdania :susp:.
    last.fm

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

No trochę ścisnąłem poślady, faktycznie

Cytat Zamieszczone przez RX-7
    Pewnie żebym zmienił, ale to dlatego, że nigdy nie prowadziłem naprawdę szybkiego samochodu. Gdybym sobie mógł wybierać w autach tego pokroju pewnie przełożyłbym DBS'a nad, powiedzmy, 599
    eee, tego chyba też nie możesz z góry stwierdzić, jest wielu dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy mimo, że niejednym autem jeździli są pod wrażeniem Ferrari
    J. Clarkson

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

eee, tego chyba też nie możesz z góry stwierdzić, jest wielu dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy mimo, że niejednym autem jeździli są pod wrażeniem Ferrari
    Każdy dziennikarz jest pod wrażeniem Ferrari - te auta to popis tego, co da się wycisnąć z samochodu, technologiczna doskonałość itd itd.
    Tylko, że mnie nie interesują jakieś cyferki i czasy na okrążeniu, tylko po prostu zwykła frajda, bez obaw, że straciłem 0.002 sekundy na poprzednim zakręcie a to muśnięcie bandy będzie mnie kosztować fafnaście tysięcy za wizytę u lakiernika. I dlatego lubię JDM .
    last.fm

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Każdy dziennikarz jest pod wrażeniem Ferrari - te auta to popis tego, co da się wycisnąć z samochodu, technologiczna doskonałość itd itd.
    pięknie to ująłeś i właśnie za to tak uwielbiam tą (tę?) markę

Tylko, że mnie nie interesują jakieś cyferki i czasy na okrążeniu, tylko po prostu zwykła frajda, bez obaw, że straciłem 0.002 sekundy na poprzednim zakręcie a to muśnięcie bandy będzie mnie kosztować fafnaście tysięcy za wizytę u lakiernika. I dlatego lubię JDM .
    Tylko, że IMO mimo tych wszystkich cyferek nadal obecna jest "zwykła frajda", ale mogę się mylić, nie prowadziłem Ferrari (jeszcze)
    J. Clarkson

Uprawnienia umieszczania postów