Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 26 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 258

Wątek: 2010 Ferrari 458 Italia

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

z tymi systemami bezpieczeństwa też można pośmigać na prawde z duża frajda. piszecie o aucie w którym (jak się domyślam) nawet nie siedzieliście nigdy... nie uważacie, że troche nie macie pojęcia o czym piszecie i walicie jakieś dziwne (śmiesze) osądy ?
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Nie muszę siedzieć w aucie, żeby wiedzieć, że +500 koni mocy to dla mnie za dużo do zabawy ;p.
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez La'Cressme Zobacz posta
    jaki jest sens systemu bezpieczeństwa, w samochodzie supersportowym tj. Ferrari
    nie każdy jest taki super hiper i nie każdy tak świetnie panuję nad autem, a jednak są wśród takich ludzi osoby chcące poczuć tego kopa i te doznania. ja na zwykłej drodze, podczas deszczu bałbym się jeździć autem mającym ~600KM bez wspomagaczy, bo po prostu nie jestem wyczynowcem. a gdybym był, to bym wyłączył wszystko i po problemie
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Sens jest taki, że to auto nawet z włączonymi systemami dalej jest dzikie :0 Ja bez systemów nigdy nie jechałem i jakoś mnie kusi aby spróbować, wystarczająco fajnie jeździ się z, podczas deszczu bardzo się przydaje ESP potrafi konkret zblokować koła i wyprowadzić z niebiezpiecznej sytułacji, i jeszcze jak dochodzi do głosu ESP to jest taki pisk we wnętrzu, że właśnie działa, przypomina, że zbytnio kozaczysz
    To nie ja byłam Ewą !

Awatar La'Cressme
    Auto
    Nie posiadam.

Domyślnie

Wielbłąd szanuje Twoje opisie w pełni. W Ferrari nie siedziałem, ale ja pisze o moich domysłach, o tym co przeczytałem w gazetach, na internecie i co zobaczyłem o tym samochodzie i o jego poprzednikach. Powiedz mi szczerze z serca... dla przykładu dam McLarena F1... w nim były śladowe ilości elektroniki, a porównaj osiągi, za czym idą emocje z Ferrari Enzo. O czym my mówimy ? Każdy ma swoje zdanie i się nim na forum dzieli. Wielbłąd ja się z Twoich osądów nie śmieje i nie pisze czy jechałeś, czy nie jechałeś Ferrari, bo nie wiem, nie znam Ciebie, ale wiem... że skoro tak piszesz to masz o tym jakies pojęcie, więc dyskutujmy i wymieniajmy sie opiniami, a nie dogryzajmy sobie.

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Carrery GT bym jednak w to nie mieszał to jednak samochód nieco innej klasy, choć genialny bez watpienia.
    Mnie też nie odpowiada tendencja do wszechobecnej komputeryzacji i odsuwania kierowcy na dalszy plan, ale jest to kierunek nieodwracalny. Nie można mieć pretensji do konstruktorów Ferrari, że zaistalowali ESP w prawei 600-konnej maszynie. System można regulować do własnych mozliwości i do warunków panujacych na drodze. Jazda samochodem takim jak Italia na mokrej czy nierównej drodze to wyzwanie nawet dla najlepszych kierowców wyscigowych.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Sory nie chciałem Ci dogryzać ale jednak jak przyznajesz nie jechałeś takim autem więc Twoje opinie o tym są troche z kosmosu McL F1 to zupełnie inna sprawa, auto wręcz wyrwane z innej planety i przedewszytskim cholernie drogie Nowe Ferrari to auto którym może pojechać każdy a przy tym nawet rajdowy kierowca jak będzie chciał może się nim grubo pobawić - zobacz odcinek Zakupu Kontrolowanego z Kuzajem jak jeździ 360 , myśle, że daje troche do myślenia A on jedzie z włączonymi wszytskimi systemami
    To nie ja byłam Ewą !

Awatar La'Cressme
    Auto
    Nie posiadam.

Domyślnie

Wszamol w deszcz na drodze ja bym takim samochodem jechał 30 na godzine i biegów nie przerzucał :P ale Chodzi mi o to, że jedziesz na tor jakimś starszym Ferrari i dajesz mu pełny wycisk z PRAWDZIWYM MANUALEM, bez zbędnej elektroniki i wysiadasz z niego spocony, i cieszysz sie, że jeszcze żyjesz... Ja jestem człowiekiem który szukałby takich doznań, a nie jazda Enzo niczym w grze komputerowej. Ja jadąc osobiście autem lubie sie we wszystko angażować, a mając takie Enzo z mocą 600KM+ wiesz, że już na starcie przez te systemy(które i tak na torze wyłącze) nie wykorzystam pełnego potencjały tego samochodu.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Spokojnie z Enzo nawet z włączonymi wszystkimi systemami po ostrej jeździe wysiadłbys spocony, ja co prawda nawet w nim nie siedziałem, ale wiem co potrafią mniejsze modele więc Enzo musi być prawdziwy przekozak....
    To nie ja byłam Ewą !

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Wiesz, nie znam Cię, nie wiem jakim jesteś kierowcą, ale myślę, że jakbyś dostał F40 na torze, to mimo braku systemów nie wykorzystałbyś nawet 80% jego możliwości (i wcale nie zamierzam ubliżać czy coś w tym stylu, ja też bym nie dał rady).
    Elektronika pomaga wycisnąć więcej z auta zwykłym zjadaczom chleba, zaś jeśli jesteś zawodowcem lub chcesz się pobawić to wyłączasz i wszystko w temacie
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Uprawnienia umieszczania postów