Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 14 z 26 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 258

Wątek: 2010 Ferrari 458 Italia

Awatar La'Cressme
    Auto
    Nie posiadam.

Domyślnie

Wielbłąd ale dlaczego uważasz, moje opisie, że są z kosmosu... ? Komentujemy na forum samochody których w życiu na żywo nawet nie zobaczymy i to tez uważasz za opinie z kosmosu. Ja Podpieram ie na opiniach zawodowców i znawców świata motoryzacji, dlatego komentuje elektronike w Ferrari i pisze o "duszy" w starszych modelach. Nie stać mnie na Ferrari... jak większość z nas... mi chodzi tylko o emocje, dźwięk silnika, ale nie poprzez super hiper nowoczesne układy wydechowe, tylko kawał grubej rury, a i tak nie ma piękniejszej orkiestry niż jego dźwięk "Ferrari GTO 1962"... Mi chodzi o dusze.

wszamol nie ubliżasz mi... Dziękuje, że wyrażasz swoje zdanie... ale na przykład... którym z nim byś sie nauczył w przyszłości lepiej jeździć ? Ferrari Enzo z łopatkami i kupą elektroniki, czy Starym dobrym F40 ? "Jak pięknie sie różnimy" ja jestem zwolennikiem starszych modeli wielu marek (szczególnie Mercedes) NVM, ale kocham w tym kawałku blachy i aluminium tą szeroko pojętą dusze.
    Ostatnio edytowane przez b707 ; 07-09-2009 o 00:16

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Bo nie jechałeś, jestem pewny, że teraz gdybyś nawet przejechał się na prawym F430 tak troche szybciej to byś się zdziwił i zmienił zdanie co do tematu nowych Ferrari. Sorry ale jak piszesz, że prowadzenie Enzo na torze na pełnych obrotach i byś się nie spocił to nie moge uznać inaczej... bo wiem, że to jest kawał besti (choć akurat nim nie jechałem nawet na prawym). Wiem, że zwykłe "baby" Ferrari potrafi pokazać pazur i zmienić opinie o sobie jako kierowcy w moment więc w modelu wyżej może być tylko jeszcze większy hardkore...

w Enzo wcale nie masz kupy elektroniki... a i przycisk CST który wyłącza wszytsko... masz tylko łopatki wtedy i sam kontrolujesz całe auto, tyle, że łopatkami co jest bardzo wygodne i możesz np zredukować w zakręcie (choć rzuca wtedy budą) i na tym chyba nauczysz się lepiej jeździć
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Po pierwsze, La'Cressme - opcja "edytuj" się kłania.
    Po drugie - nie uważacie, że ta dyskusja zmierza donikąd :susp Jeden drugiego nie przekona, temat IMO się wyczerpał ;p.
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar La'Cressme
    Auto
    Nie posiadam.

Domyślnie

Nie napisałem, ze w Enzo bym sie nie spocił. Pewnie byłbym w szoku przez godzine po jeździe takim samochodem. Wielbłąd ja wiem, że jest CST, który wyłącza wszystko, tylko powtarzam jeszcze raz... ja pisze o duszy i o prostocie... o tym, że stare błędów nie wybaczały, ale wiem też, że jak w Enzo wyłącze wszystko, to prawdopodobieństwo mojej śmierci wynosi około 99%. Wiem, wiem... Nie jestem zwolennikiem elektroniki, tymbardziej w takich bestiach. ...nie jestem zwolennikiem elektroniki, ekosamochodzików, ekologów i ecodrivingu. No wybaczcie, ale taki jestem no.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Tutaj wycinek z zakupu kontrolowanego jak Kuzaj jeździ Ferrari 360 (F1 z włączona kontrola trakcji)

http://www.mototube.pl/film/1955/les...zaj-i-ferrari/

Ktoś kto chyba wie o tym "prawdziwym" kierowaniu autem i innych takich...
    To nie ja byłam Ewą !

Awatar La'Cressme
    Auto
    Nie posiadam.

Domyślnie

RX-7 Dziękuje za uwage Dyskusja, jest odrobine bezcelowa... ale nikt nikomu swojego zdania nie narzuca, więc nie jest też złośliwa...

Film jest imponujący, zarówno jak i umiejętności Leszka. Wielbłąd Ty powinieneś pracować w salonie Ferrari i sprzedawać te auta Byłbyś w stanie nawet schorowanemu, staremu gościowi udowodnić, że to F430 jest równie komfortowe jak jego dotychczasowy Bent

Ale boli mnie to, że nadal nie wiesz, do czego ja piłem.
    Logicznym jest, że nowe są lepsze... to normalne. Ale nie dla każdego człowieka, super trakcja i super systemy, albo super nowoczesne silniki są "tym czymś" w samochodzie.
    Dla mnie "tym czymś" w Ferari, byłaby świadomość tego, że to z lat 80' ma tą dusze! i tylko dzięki temu da mi większą frajde z jazdy i lepsze samopoczucie.
    Ostatnio edytowane przez b707 ; 07-09-2009 o 00:16

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

IMO sama dusza to za mało. Niektórzy twierdzą, że maluch miał duszę, a wątpie, że da więcej radości z jazdy od Italii.
    Z mojej strony to EOT, tak jak wspomniał RX-7, do niczego nie dojdziemy
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Dziękujesz za uwagę i dalej robisz swoje ;p...
    Poza tym powtarzasz się, chłopie - o duszy i "tym czymś" już było.
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar La'Cressme
    Auto
    Nie posiadam.

Domyślnie

Cytat RX-7: "Dziękujesz za uwagę i dalej robisz swoje ;p...
    Poza tym powtarzasz się, chłopie - o duszy i "tym czymś" już było."

Powtarzam się, bo niektórzy nie rozumieją co mam na myśli, mimo, że pisze to po raz chyba 10...

RX-7 ma racje do niczego nie dojdziemy, ale przynajmniej wiemy kto w jaki sposób myśli o Ferrari.
    Ostatnio edytowane przez b707 ; 07-09-2009 o 00:13

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Wiesz a mi się wydaje, że ludzie pisza, że stare miały dusze tylko dlatego, że są stare... no i tak wypada też. A te auta dalej są składane ręcznie a i nawet jak się popsuje to jak się uprzesz możesz je naprawić ww garażu (sam ostatnio "naprawiałem" ze znajomym 360 w garażu bo tam sporo może pójśc o jeden bezpiecznik.... Ale bezpiecznik jest za fotelami no i jest taki, że większego w samochodzie jeszcze nie widziałem A przez to skrzynia F1 już biegu nie wrzuca, auto odpalało i to wszytsko i właściwie dalej sporo jak chcesz to możesz naprawić wręcz na miejscu.... Jak tylko masz jakieś umietętności, pasje przy tym robić czas nerwy itd to spokojnie prawie wszytsko ogarniesz, zreszta sporo właściwieli (co prawda głownie starszych modeli ale np do 355 a teraz już nawet chyba i 360 też coś tak próbuje i robi całkiem z powdzeniem, w internecie są całe skarbince wiedzy na temat mechaniki tych samochodów. W angli jest gość który prowadzi szrot Ferrari i można zamówić u niego dosłownie każdą część.... Ludzie na tych forach w psotahc często się do niego odnoszą. Można spię spytać o problem i dostać na prawde komplet fachowych porad wskazówek wyjaśniajcych wszytsko, coś wręcz niemożliwego w np Lagunie czy czymś takim :0 Te auta dalej maja dusze, żyja własnym życiem, dziś wstawiasz go do garażu a jutro nie odpala... w nocy szukasz informacji w internecie, przeglądasz instrukcje obsługi (jest w każdym egzemplarzu) i patrzysz jest! Rano idziesz do garażu, trochę kręcenie śrób i możliwe, że się uda Potem dzownisz do żony i mowisz - naprawiłem Ferrari - piękne prawda ?
    To nie ja byłam Ewą !

Uprawnienia umieszczania postów