Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 26 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 258

Wątek: 2010 Ferrari 458 Italia

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

wlasnie a gdzie wcielo Jacobsera? :P

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie

Pojechał na jazdy próbne Italią. Na pewno dostaniemy obszerną relację .

A ja dalej nie wiem co myśleć o tym Ferrari. Z jednej strony jest fajne, ale z drugiej... rzeczywiście wygląda jak z gry i jest takie troszkę przekombinowane.
    Lamborghini. Do You dare?

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez roberto_nfs Zobacz posta
    Na pewno dostaniemy obszerną relację .
    jaką obszerną? 3 (słownie: trzy) linijki

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

źródło: www.autoblog.it

podtrzymuję moje dotychczasowe zdanie
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Dla mnie ten samochód jest ciągle obojętny. Niby nie co mi się podoba, ale jak się wpatrzę w tą odkurzaczową trąbę z przodu to nie wiem co myśleć o tym cudaku. Według mnie Ferrari za bardzo wyskoczyło do przodu z tą gębą glonojada.

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Myślę, że część ludzi, nawet tych interesującyhc się motoryzacją, nie końca zdaje sobie sprawe z czym mamy tu do czynienia. Nie chodzi o to czy Ferrari jest ładne czy brzydkie, praktyczne czy nie. Nie chodzi nawet o to czy jest szybsze od Porsche na Północnej Pętli. Ferrari wymyka się wszelkiej kategoryzacji, ponieważ jest zjawiskiem. Bez wątpienia Italia jest zjawiskiem.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Awatar fendi358
    Auto
    -

Domyślnie

Co do wyglądu Ferrari... Popatrzcie na miny tych 3 facetek na drugim zdjęciu wstawionym przez wszamola

Selespeed , pięknie to ująłeś, aczkolwiek pasuje to tylko i wyłącznie jako zdanie końcowe jakiegoś artykułu. Każdy samochód powinien podlegać ocenie, również wyglądu. Wiem, że to subiektywna kategoria, ale przeczytawszy twą opinię, przypomniałem sobie wypowiedź Clarksona: ,,to jest zwykły talerz rzygów, nic nie wart. Ale wrzucę tu znaczek BMW i voila- 130$''

aha, ciekawi mnie, gdzie umieszczona będzie tablica rejestracyjna

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie

Ja tam akurat nic zjawiskowego w tym samochodzie nie widzę. Być może wygląda interesująco, być może nawet jest ładny (jeszcze tego nie wiem), może i kiedyś mnie powali swoją stylistyką, ale żeby zjawiskowy... Pół-kosmiczny i taki inny, ale zjawiskowy... Chociaż co jest zjawiskowe to to też kwestia subiektywnej oceny. IMO zjawiskowości Italia mogłaby nabrać z włączonymi światłami wieczorem, o.
    Lamborghini. Do You dare?

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Zjawiskowa jest bo to Ferrari, jego technologia i potężny motor pod maską. Na pewno daje dużo radości z jazdy, ma świetne wnętrze i można tak długo wymieniac. Jak zresztą każde Ferrari. Jednak prawda jest taka i to moja skromna opinia, że samochody tej marki są coraz brzydsze, F458 razi swoją brzydotą, nie pięknem. Będzie się rzucał w oczy, każdy będzie przy nim robił zdjęcia tylko dlatego, że to Ferrari. Zauważyłem, że mało komu on się podoba, przynajmniej jeśli chodzi o osoby udzielające się na forach. Od początku próbuje się do niego przekonac, ale jednak wolałbym aby ten model był produkowany obok F430, a nie jako jego następca.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

To muszę przyznać że autu brak tej ponadczasowej urody. A w design wkradła się mała szczypta tuningowej tandety.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów