Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 7891011121314151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 258

Wątek: 2010 Ferrari 458 Italia

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

uroki centralnego silnika ;p zdjęć r-ósemek czy gallardo, które się palą też nie problem znaleźć
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Jak problem (zwłaszcza tak poważny) jest, to trzeba go rozwiązać, a nie twierdzić, że "taka uroda silnika". Nie ma nic urodziwego w spalonym samochodzie, no chyba, że to prius.

"Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

uważasz, że inżynierowie nic z tym nie robią? problem zapewne jest większy niż nam się wydaje

szkoda, że takie małe te Twoje fotki
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Skoro oczekują za ten samochód takich pieniędzy i tak go chwalą to niech postarają się o poprawienie bezawaryjności, bo mam wrażenie, że teraz wpychają ludziom bubel.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Akurat prawie na pierwsze urodzinki Italii się złożyło

Trochę już minęło, a ja ciągle nie mogę sobie utwierdzić zdania o wyglądzie tego auta, raz , raz , a raz . Na tych "JDM-owatych" fotkach od Ar iksa wygląda bardzo przyjemnie, ale pięknie czy zachwycająco już raczej nie. Ogólnie coś ostatnio w dziwnym kierunku idzie wygląd większości (szczególnie przodów) włoskich aut, szczególnie Alfy i Maserati. Ostatnie Ferrarki też takie dziwne Lambo póki co trzyma poziom, ale to jego obecne modele poza Reventonem (ale to też tak naprawdę mocno zmodernizowane Murcielago) to tak naprawdę pochodne wersje trochę przestarzałego Gallardo i Murcielago, zobaczymy, jak będzie z ich następcami
    Na pewno na ulicy trochę bym się takim pozachwycał, ale na pewno nie aż tak, jak jego poprzednikami, F430 czy 360 Modena, te IMHO były dużo ładniejsze od Italii No ale trochę to też zależy od koloru, bo raz Eric dał zdjęcia 458-ki w całkiem ciekawych kolorach, że wyglądała ona całkiem całkiem

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

A tam, ida z duchem czasu
    Wg mnie dalej wyglądają świetnie,a czasami nawet genialnie (Maserati,Italia) i napewno nie sa gorsze od poprzednikow, ale to tylko moje zdanie. Wygladaja po prostu nowoczesniej

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Nowocześniej, nowocześniej, ale IMHO przy tym unowocześnianiu włoskiego stylu miejscami co nieco troszkę popsuli co nieco

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DanielAngel Zobacz posta
    Skoro oczekują za ten samochód takich pieniędzy i tak go chwalą to niech postarają się o poprawienie bezawaryjności, bo mam wrażenie, że teraz wpychają ludziom bubel.
    przecież nikt nie musi tego "bubla" kupować. Zawsze możesz iść do konkurencji i wybrać np.

gallardo

R8

albo Tatę Nano
    J. Clarkson

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Zgodzę się z Lay's w sprawie zatracania włoskiego stylu, ale co kto woli.
    wszamol nawet gdyby się tak nie zapalał ten samochód to i tak bym go nie wziął (paskudne auto), ale to strzał w kolano, że taka marka sprawia, że kupując nowe auto po jakimś czasie staje ono w płomieniach.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

To, że Ci się nie podoba to Twoja prywatna sprawa i masz do niej całkowite prawo, ale mówienie, że Ferrari zaczęło produkować bubel, bo znalazłeś w internecie ze trzy modele które spłonęły jest dość odważnym zarzutem. Owszem, RX ma rację, że nie można zamieść sprawy pod dywan i powiedzieć, że tak już jest, ale żeby padały tak ostre słowa... a że problem poważny świadczą o tym również problemy konkurencji.

Mam nadzieję, że moja wypowiedź nie brzmi jakoś fanatycznie
    J. Clarkson

Uprawnienia umieszczania postów