Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 891011121314151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 258

Wątek: 2010 Ferrari 458 Italia

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Nie napisałem, że produkują bubel, ale odnoszę wrażenie, ze zaczynają go robić.
    Gdyby Ferrari byłoby chińskie pewnie stwierdziłbyś, że to ,,bubel'', ale jesteś fanatykiem tej marki i nie sprzedasz skóry tak szybko.
    Jednak włochom zalecałbym się zastanowić dobrze by nie roztrwonili splendoru marki tak szybko, ale czas pokaże co tam z tymi Italiami się dzieje.:>

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DanielAngel Zobacz posta
    Nie napisałem, że produkują bubel, ale odnoszę wrażenie, ze zaczynają go robić.
    trochę nie rozumiem

Cytat Zamieszczone przez DanielAngel Zobacz posta
    Gdyby Ferrari byłoby chińskie pewnie stwierdziłbyś, że to ,,bubel'', ale jesteś fanatykiem tej marki i nie sprzedasz skóry tak szybko.
    .:>
    Jeśli miałoby taką historię jak ma teraz (co nie ukrywam, że jest dla mnie ważne) i produkowało takie samochody jak teraz, to chyba bym nie powiedział, że to bubel. A fanatyk to chyba trochę za duże słowo, nie chciałbym np. ginąć za Ferrari czy coś takiego ;p Jak ktoś przedstawia merytoryczne argumenty, że ten czy ten samochód jest lepszy, to się z nim zgadzam Tutaj takich argumentów nie znajduję, ot tyle
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Chodzi mi o to, że w mojej głowie zaczyna się kształtować negatywna myśl na temat modelu 458, ale to powinno się rozjeść z czasem.
    Cóż ja już czekam na następcę tego modelu.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

no i wszystko jasne BTW ja już na scuderię czekam
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Proszę o komentarze do newsa Roberta pt. Ferrari 458 Italia samochodem roku wg The Daily Telegraph.

Awatar tig16
    Auto
    Audi A4 1,9tdi

Domyślnie

Na pierwszy rzut oka mi się nie spodobał ale teraz uważam że jest genialny ;]
    Co robią mechanicy w Subaru?????????? - Rozkrecaja Impreze

Auto
    .

Domyślnie

ja mysle, ze jego kariera sie zakonczy jak wszystkie juz splona...a co do samego auta to tak samo mialem jak tig16, w pierwszym momencie mnie odrzucalo ale teraz w ciemnej czerwieni albo szarosicach tudziez czarnym powala mnie na kolana

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Z tego co wiem problem samozapłonów został już rozwiązany, więc nie bój się ;p
    J. Clarkson

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Uprawnienia umieszczania postów