Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 258

Wątek: 2010 Ferrari 458 Italia

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

O Boże, geniusz!!!!1 coś nowego, a widać, że to Ferrari. Boska linia boczna podobna do enzo (zawsze mi odpowiadała), genialny tył, z trzema końcówkami i pięknie wkomponowanym dyfuzorem oraz ciekawy przód.

O osiągi absolutnie się nie martwię, liczby mówią same za siebie, a i na torze pewnie będzie gnieść konkurencję

Powiem szczerze, że strrasznie się bałem tej prezentacji, ale teraz kamień z serca, cud miód
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Na poczatku robi bardzo dziwne wrazenie Z przodu nie podoba mi sie ten zderzak Tyl moze byc. Najlepiej wyglada z gory oraz z profilu. Ogolnie mam mieszne uczucia Auto nie jest brzydkie, ale poprzednik bardziej mi sie podobal

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

hehe, Michae tak to jest jak się spodziewa ewolucji modelu a tu prezentują całkiem coś nowego (no może nie całkiem, bo jednak auto jest rozpoznawalne). Ale myślę, że jak ukażą się zdjęcia w plenerze to będzie tylko lepiej, mi osobiście nigdy nie podobały się zdjęcia ze studia Ferrari (tzn. te fotki od ferrari, bo gdzie to robią to nie wiem)
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie

ło Jezusie!!!!!! Idealny wózek-podoba mi się wszystko, choć zapewne na żywo dopiero "zabije" wygladem...
    The weak must kneel!

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

jedyne czego sie obawiam ,ze bedzie "beeee" to wnetrze ;f

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Auto nawet fajne gdyby nie ten zderzak który z przodu robi klauna Na razie mówię NIE. Poczekam na zdjęcia w plenerze.

Domyślnie

Olśniewające piękno jak każde Ferrari
    Boska linia boczna, jak już wiele razy bylo wspominane niczym Enzo!
    No poprostu brak mi słów, jest poprostu.... ahhh co tu gadać
    Co by nie mówić, o gustach się nie dyskutuje, ale na ulicy każdy miłośnik Lambo, Porsche, Astona się obejrzy, czuję, że będzie większym magnesem na oczy niż poprzednicy.
    Ostatnio edytowane przez Cooler404 ; 28-07-2009 o 23:30
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Jon Sibal (jonsibal.com) popełnił Spydera:

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Łee, nie podoba mi się.
    Przód może i jest nawiązaniem do historii, ale dla mnie wygląda jak odkurzacz (ktoś tu miał chyba podobne wrażenie). Linia boczna jeszcze gorsza - nie wiadomo gdzie się kończy jedno, a gdzie zaczyna drugie przetłoczenie. Takie przekombinowanie moim zdaniem. A dupsko to już w ogóle ma większe niż ja chyba. Znowu zabawa z przetłoczeniami i wlotami. Do tego te wybałuszone światła, jakbym brata MiTo widział. Że o potrójnym wydechu nie wspomnę
    Chyba jedyne, co mi się podoba, to reflektory.

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Jako uzupełnienie news Adama pt. Ferrari 458 Italia - Espresso z ognia i benzyny.

Uprawnienia umieszczania postów